Revoluční 765/19, Praha 1, Praha
Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Sídlíme v Poliklinice Revoluční v 5. patře (adresa: Revoluční 765/19, Praha 1 - Staré Město) Více informací najdete na webových stránkách www.skalmed...

• všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

Pan doktor se zpočátku zdá být perfektním lékařem. Já osobně jsem narazila na problém ve chvíli, kdy jsem byla objednána na ORL operaci a po panu doktorovi jsem potřebovala předoperační vyšetření.

Z nemocnice mi dali žádost s výpisem konkrétních požadovaných vyšetření. Pan doktor k nim nějaké přidal, ale naopak odmítl udělat jiné z požadovaných (HIV, hepatitida). V nemocnici na mě sice nevěřícně koukali, ale dodělali tyto testy sami během pár hodin.
_

K panu doktorovi jsem v nedávné době došla po týdnu kdy mě trápilo svědění nosohltanu, následně bolest v krku, následovaná nechutenstvím, teplotami, bolestmi svalů, kloubů a nemoc se zkrátka nelepšila. CRP vyšetření nebo většího zájmu se mi nedostalo. Byly mi předepsány léky, údajně na chřipku a dutiny, po jejichž zakoupení (249 Kč) jsem zjistila, že se jedná o pouhá antihistaminika, která mohu hodit do koše.

Na dotaz, zda by mi pan doktor dal alespoň na pár dní neschopenku, že jinak nemám možnost se uvolnit z práce, odvětil, že to není potřeba.

Po návratu domů jsem dostala ohromnou zimnici se svalovými křečemi a horečkou. Následné dny jsem přetrpěla v práci. 15. den od nákazy stále nejsem v dobré kondici. Je možné, že jsem prodělala chřipku nebo mononukleózu, ale to už se nedozvím.
_

Sportovní lékař mě upozornil před časem na lehkou skoliózu, která mi občas působí bolesti zad a svalové disbalancie. Když jsem po panu doktorovi Maunovi žádala poukaz na pár rehabilitací, abych ji stáhla, tak mě ignoroval.
_

Pravidlo třikrát a dost uplatním, v nejbližší době přejdu k jinému praktickému lékaři.

• všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna