Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.
Revoluční 765/19, Praha 1, Praha

Sídlíme v Poliklinice Revoluční v 5. patře (adresa: Revoluční 765/19, Praha 1 - Staré Město)
Více informací najdete na webových stránkách www.s...

• všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

Na výzvu doktora jsem dorazil do ordinace na vstupní prohlídku. Potkali jsme se v čekárně, kde mě nechal půl hodiny čekat, než mi oznámil, že 45 minut před koncem ordinační doby mě už nepřijme a ať přijdu jindy. Ani se neodvážil mi to říct a pouze mi to vzkázal. Toto arogantní jednání mě donutilo změnit názor a doktora si najdu jinde.

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

Nejlepší praktický lékař, kterého jsem měl. On i sestra jsou velice příjemní a profesionální.

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

Skvely doktor, prijemny, lidsky pristup, nemam co vytknout. Kdybych se nestehoval pryc z Prahy, nikdy bych nemenil.

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

K panu doktorovi chodím již několik let a neměnila bych. Je skvělý po odborné i lidské stránce. Je starostlivý a pečlivý a opravdu má snahu léčit. Nemohu si ho vynachválit!

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

Je to velice pečlivý a starostlivý lékař . Co se týče profese i lidskosti. Byla jsem s ním moc spokojena. Kdybych z rodinných důvodů nezměnila lékaře, jsem v jeho péči dodnes. Všem doporučuji pana doktora.

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

Empatický profesionál. Nejlepší praktik, kterého jsem poznala.
Přešla jsem k němu, protože můj praktický lékař odešel do důchodu a s jeho náhradnicí jsem si moc nerozuměla. NELITOVALA jsem ani minutu

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

Již příchod do ordinace mile překvapí. Pan doktor s úsměvem na rtech jakoby říkal "jsem rád, že vás vidím." Ochotný, vstřícný, pečlivý, vše vysvětlí. Recept na lék, který pravidelně beru ochotně pošle na můj mobil. Jsem velmi spokojen a moc děkuji.

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

Pan doktor se zpočátku zdá být perfektním lékařem. Já osobně jsem narazila na problém ve chvíli, kdy jsem byla objednána na ORL operaci a po panu doktorovi jsem potřebovala předoperační vyšetření.

Z nemocnice mi dali žádost s výpisem konkrétních požadovaných vyšetření. Pan doktor k nim nějaké přidal, ale naopak odmítl udělat jiné z požadovaných (HIV, hepatitida). V nemocnici na mě sice nevěřícně koukali, ale dodělali tyto testy sami během pár hodin.
_

K panu doktorovi jsem v nedávné době došla po týdnu kdy mě trápilo svědění nosohltanu, následně bolest v krku, následovaná nechutenstvím, teplotami, bolestmi svalů, kloubů a nemoc se zkrátka nelepšila. CRP vyšetření nebo většího zájmu se mi nedostalo. Byly mi předepsány léky, údajně na chřipku a dutiny, po jejichž zakoupení (249 Kč) jsem zjistila, že se jedná o pouhá antihistaminika, která mohu hodit do koše.

Na dotaz, zda by mi pan doktor dal alespoň na pár dní neschopenku, že jinak nemám možnost se uvolnit z práce, odvětil, že to není potřeba.

Po návratu domů jsem dostala ohromnou zimnici se svalovými křečemi a horečkou. Následné dny jsem přetrpěla v práci. 15. den od nákazy stále nejsem v dobré kondici. Je možné, že jsem prodělala chřipku nebo mononukleózu, ale to už se nedozvím.
_

Sportovní lékař mě upozornil před časem na lehkou skoliózu, která mi občas působí bolesti zad a svalové disbalancie. Když jsem po panu doktorovi Maunovi žádala poukaz na pár rehabilitací, abych ji stáhla, tak mě ignoroval.
_

Pravidlo třikrát a dost uplatním, v nejbližší době přejdu k jinému praktickému lékaři.

Umístění: jiné místo

Přešel jsem k panu doktorovi, z důvodu stěhování. Setkal jsem se s příjemným, vstřícným, přátelským a profesionálním přístupem. Rozhodně nemám v plánu již měnit jiného.

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

Zatím nejlepší doktor, kterého jsem poznal. Vše pečlivě vysvětlí, má lidský přístup a hlavně má vždy dobrou náladu.Doporučuju