Pavel Málek, fyzioterapeut Jihlava

MUDr. Pavel Málek

Fyzioterapeut

Fibichova 37, Jihlava
REHAB CENTRUM

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: REHAB CENTRUM Bolest zad

Pan doktor je velmi zkušený a jeho ošetření mi ihned pomohlo. V čekárně jsem chvíli seděl, ale bylo přede mnou mnoho lidí. Nedovedu si představit, že bych někde čekal kratší dobu.
Kromě toho byl jeho přístup přátelský a i přes bolest jsem se několikrát i zasmál :)
Mohu jen doporučit

Prisla jsem do rehabilitačního centra ve Fibichovce s bloklou C páteří s propagací do P ramene a pod L lopatku. Stacilo 10 min u pana doktora a odcházela jsem jako znuvuzrozená! Moc děkuji! Stejskalová Sabina

Velmi ochotný, citlivý a schopný lékař, který umí pomáhat pacientům. On i jeho syn lékař jsou opravdu úžasní a umí ulehčit život a zbavovat bolestí. Děkuji za vše i ochotným sestřičkám. Pan doktor společně s nimi provozuje rehabilitační centrum s kvalifikovaným a lidským přístupem na velmi vysoké úrovni.

Dobrý den, za mě je pan doktor Málek zatím nejlepší doktor, kterého jsem potkala. Milý, hodný, všechno vysvětlí a hlavně POMŮŽE! Byla jsem v nemocnici se zády, kde do mě akorát napíchali x injekcí, posílali všude po vyšetření a akorát se mi to zhoršilo. Šla jsem k panu doktorovi s velkými bolestmi a odcházela jsem bez bolestí a překvapená, jak to dokázal. Píchl mi injekci, kterou jsem ani nepostřehla, napsal mi rehabilitace a super! Doufám, že už záda budou nejmíň navždy zdraví.

Opět mohu jen chválit.Po úrazu jsem perfektně rozcvičen a zcela fit.To,že pan doktor je skvělý odborník na záda,již vím celá léta,kdy tam chodím,ale i po úrazu,který jsem si zavinil vlastní hloupostí,péče zkrátka opět dokonalá.Ty,kteří zde nazývají p.doktora arogantním sběračem peněz,nebudu vůbec komentovat.Lidi jsou
holt různí.Mohu jim jen poradit,ať chodí jinam,vzhledem k počtu ostatních spokojených pacientů se kterými jsem během rehabilitací měl možnost mluvit,se bez těchto nespokojenců jistě obejdou.

Já mám s panem doktorem jen dobré zkušenosti. Opravdu se snaží člověku pomoci a ulevit od bolesti. Můj problém je sice stále nedořešen, ale ne vinou pana doktora. To mohu opravdu říct, že udělal co mohl. Sestřičky byly také úžasné! Příjemné a snažily se maximálně vyhovět. Všem bych doporučila, aby si za ním zašel a udělal si obrázek sám. Myslím, že člověk, který neočekává zázraky na počkání zklamán být nemůže. Ano, ne všechny procedury jsou "zdarma", na druhou stranu každý rozumný člověk si rád připlatí, když ví (nebo doufá), že mu to pomůže. Mám s ním jen dobré zkušenosti!

já mohu p.doktora vřele doporučit,vždy se mi snaží pomoci a vyjít vstříc.i když se za některou léčbu,př.lasery,platí nevadí.jsem na to vždy dopředu p.doktorem
upozorněna a mohu zvolit,navíc dle vlastní zkušenosti vím,že když jsem při ztrátě zaměstnání placený laser odmítla,p.doktor se nijak nezlobil a našel pro mě i tak řešení,které mě potíží zbavilo a stálo mě pouze můj čas

Chodím za p.doktorem již léta,vždy mě dokázal pomoci,nebo alespoň rehabilitací výrazně ulevit od potíží.Krásné prostředí,vždy milé,usměvavé a ochotné sestřičky,p.doktor vstřícný,a i když má někdy horší náladu,to neřeším.Já osobně jí mám někdy taky,to je asi normální a při počtu lidí ,které mu projdou rukama denně se ani nedivím.Některé názory.které jsem si tady nyní přečetla mě dost šokovaly,že je p.doktor sběrač peněz atd.Tito lidé si asi neuvědomují,kolik usilí a peněz jistě stálo vybudovat takto příjmné pracoviště.Prosím p.doktore,nenechte se otrávit,já jsem s vaší péčí spokojena a nikdy se nezavděčíte všem.Ze své profese,vím o čem mluvím.

Koleno mi opět funguje,jak má,bolesti vymizely.Dokonce i můj ortoped zrušil již plánovanou operaci a vyjádřil se velmi pochvalně o rehabilitaci,protože operační zákrok není nutný,za což jsem pochopitelně velmi vděčný.takže děkuji.

Snaží se pomoci a vyjít vstříc. Záda mne sice pořád bolí, ale vím, že když bude nejhůř mám kam zajít, kde mi aspoň trochu pomohou. Vadí mi dlouhé čekání-objednání na čas by vše mnohem zlepšilo!