Pavel Málek, fyzioterapeut Jihlava

MUDr. Pavel Málek

Fyzioterapeut

Fibichova 37, Jihlava
REHAB CENTRUM

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Přišla jsem do rehabilitačního centra ve Fibichově ul. s bloklou krční páteří, chtěla jsem pouze injekci, případně akupunkturní jehličku na odblokování. Bohužel po 2,5 hodinách čekání, kdy už jsem měla jít konečně na řadu, mě doktor odmítl ošetřit s tím, že už je přepracovaný a pro dnešek už nikoho nebere!!! A to bylo půl hodiny před koncem pracovní doby...

Už rok a půl mám problémy s křížovou páteří a velké bolesti. Když jsem mu řekl, že jeho léčba mi způsobuje další bolesti, tak mi řekl, že ho nemám poučovat. Pan doktor mne nejenže nevyléčil, ale začal mi tvrdit, že je to psychického důvodu, a že mám jít za psychiatrem a ještě mne urážel, že bych to jako inženýr mohl pochopit. Jedná se o arogantního a egocentrického člověka. Už mne tam u něj nikdo neuvidí.

Doktor Málek je schopen akorát vybírat příspěvky zdravotních pojišťoven a klidně léčit i to co není potřeba. O pacienta mu vůbec nejde, hlavně nasbírat body a něco utratit v jeho obchodě.

Pan doktor Málek si myslí že je mistr světa a nejlepší na světě. Je arogantní, nelidský a surový. Umí jen trhnout krkem. Akorát fyzioterapeutky jsou velmi milé a šikovné.

Během dvou měsíců mi vlastně ani nedal prostor vysvětlit mu můj problém. S každým vyšetřením byl do dvou minut hotový, napsal standardní procedury, které předepisuje, jakmile uslyší "bolest zad" a při každé návštěvě nezapomněl pokus o vnucení "téměř zázračného" polštáře. Po odmítnutí polštáře se vždy choval arogantně. Po dvou měsících výsledek nulový, když jsem toto panu doktorovi sdělil, bylo mi odseknuto, že je to tím, že nemám polštář, pak jsem léčbu ukončil. Naopak musím pochválit sestry v rehabcentru, které byly naopak velmi milé a i přes nápor pacientů vše zvládaly s úsměvem a nadhledem.

Má toho asi hodně.Já jsem Rehab Centrum léčebně zatím nepotřebovala,za což jsem vděčná. Ale rozhodla jsem se pro reklamovaný kosmetický zákrok Gentle laserem, který p.doktor reklamuje. Redukce červených žilek v obličeji.První konzultace:vychválení všech možných jím prodávaných přípravků,využití laseru a rázové vlny a o tom zákroku si přečtěte na Internetu.Samotný zákrok bych popsala "v poklusu".Cca 10 min za 2 500,-Kč.Nezmizela jediná žilka (ještě, že doma jsem se tím nikomu nepochlubila).Při dotazu zda je možná nějaká další korekce,pochopitelně ano,třeba budou potřeba 3-4, ale placeně a bez záruky nějakého výsledku -každý reaguje jinak,na Internetu jsem si prý o tom přečetla málo, jsem netrpělivá pacientka(nejsem pacientka, platila jsem si službu),atd.Jako lékaře nemohu hodnotit, ale sběrač peněz s určitou neúctou ke klientům ANO

nic moc mě nepomohl jenom chce prachy je to sběrač peněz