Pavel Lavička, gynekolog Ústí nad Labem

Mírová 2700/8, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Změna lékaře kvůli přestěhování

Velmi doporučuji! Pan doktor jevil opravdový zájem o zdravotní stav, byl velmi milý, šetrný a nevadilo mu kladení otázek, jako to bohužel u jiných lékařů bývá. Nikam nepospíchal, byl vstřícný. Po předchozích zkušenostech a strachu u jiných lékařů opravdu doporučuji!

Velmi pana doktora doporučuji!! Na všechno se ptá, poradí, pomůže a i když ne vždy má dobrou náladu, je to skvělý doktor!!

Pan doktor je kapacita v okrese.Vždy pečlivě vyšetři.Po jeho doporučeni ihned do nemocnice i se informoval na muj zdravotni stav.Pana doktora Lavičku doporučuji.

Dobry den.urcite mily.peclivy a vlidny gynekolog.Prvni lekar v Decine, ktery mi delal pri prevenci Uz a vysetreni prsou.Dar davat nemusite.pokud nechcete.udivilo, me , ze se musim objednat i kdyz ma prazdno.asi se sestre nechtelo.

Spokojenost, p.doktorka Černá mi tvrdila že sem neplodná a rok po nástupu k panu Lavičkovi sem otěhotněla přirozenou cestou, mám týden do porodu a moc děkuju p.doktorovi za vše co pro nás udělala.Já i manžel sme rádi že nám ho známá doporučila :-)

Když jsem přišla do děčínské ordinace k panu doktorovi poprvé, usedla jsem a on se mě zeptal, jak mi může pomoci. Po letech strávených u Mudr. Černé jsem nepředpokládala, že je ještě lékař, který chce s vámi řešit vaše problémy a nikoliv problémy své... Inu řekla jsem, co mě trápí a jak dlouho, že se to dá počítat na roky a ani náznak řešení od paní doktorky Černé... Ihned vyslovil podezření, odebral krev na zkoušku tumormarkerů, provedl UTZ, poslal mě na důkladný UTZ do nemocnice, a za dva týdny už jsem věděla, "která bije" a že potřebuji operaci. Ta se uskutečnila o pár týdnů později, a já dnes už jen mohu litovat, že jsem neodešla dávno - že jsem nenašla odvahu. Mohla jsem na tom být výrazně lépe se zdravím, než jsem dnes. A pan doktor Lavička je bezvadný, sympatický chlap, nemachruje na vás, zasmějete se s ním, a svou práci dělá jak nejlépe umí.

Když jsem šla na gynekologii poprvé a máma mi řekla, že jdu k chlapovi, zhrozila jsem se, ale pan doktor okamžitě vyděl jak jsem nervózní,že mi okamžitě bez váhání splnil mé přání jestli bych mu nemohla aspoň pro dnešek tykat. Je velice spolehlivý a jsem s ním velice spokojená.

MUDr. Lavička mě potěšil již při první návštěvě v jeho ordinaci. Tenkrát jsem nedostala menstruaci a měla pozitivní těhotenský test a jelikož jsem byla v novém městě krátce, neměla jsem ještě svého gynekologa. Zmateně jsem pobíhala od lékaře k lékaři a snažila se alespoň o vyšetření, které by potvrdilo nebo vyvrátilo mé obavy. Všude mě odmítali a až pan Lavička mě přijal a vyšetřil. Od té doby jsem se u něj zaregistrovala a stala se jeho pacientkou. MUDr. Lavička je neuvěřitelně příjemný člověk, který vždy podpoří. Za tu dobu, co k němu chodím, mi vždy nabídl adekvátní řešení mé situace. Prožila jsem si v ordinaci své - od banalit jako je zavedení nitroděložního tělíska až po horší věci, ale pan doktor mi vždy vysvětlil, co přesně se bude dít, jak budeme postupovat.
Co se sestřičky týče, tak je dle mého, jako každá žena, někdy náladová, ale nikdy jsem s ní neměla konflikt, téměř vždy se usmívá a pokud se někdy trefím a přijdu v den, kdy i jí něco trápí, tak si řeknu, že každý má takové dny, takže i s ní jsem spokojená.
K příspěvkům - u mě si pan doktor řekla naposledy o 300Kč za rok. Nepřijde mi to jako velká částka. Klidně ji zaplatím, když vím, že pan doktor je milý a hodný a nemusím od něj čekat nějaké neslušné chování.
Celkově myslím, že to byla šťastná náhoda, že jsem začala chodit k němu.

Velice příjemný, ochotný. Jsem s ním velice spokojená.
Květa Prysová

nemohu si na pana doktora stěžovat.mohu jen doporučit.