Ord. praktického lékaře gynekologa
Mírová 2700/8, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Pan doktor Lavička je nejlepší gynekolog, kterého znám. Co nevyřešila spousta jeho kolegů a kolegyň on zvládl bravurně během pár návštěv. Je velmi pečlivý, šikovný a šetrný. Dříve míval špatnou pověst, ale nikdo není dokonalý a mě osobně přesvědčil, že není moudré dávat vždy na pomluvy. Nikdy nic nepodcení, nezanedbá a jako pacientku mě přijel zkontrolovat i do nemocnice, kde i provedl na vyžádání zákrok. Pokaždé, když k němu jdu, cítím důvěru. Všem pana doktora Lavičku doporučuji, ordinuje v DC i v UL. Děkuji, že existují takoví doktoři a odborníci ve svém oboru .

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Pan doktor je moc hodný, ale o to vlastně ani nejde.. Vždy mi pomůže, poradí, jde hlavne o moje zdraví..Sla jsem onehda od něho pryč, ale díky pojišťovně. Ale na konec jsem se k němu vrátila a děkuji mu moc že mě vzal zpět už bych neměnila

Pan doktor je úžasný, slušný. Nic nezanedbá, citlivě vyšetřuje, vše vysvětlí. Sestřička moc fajn. Příjemná čekárna a nikdy dlouho nečekám. Super, super, super!

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Změna lékaře kvůli přestěhování

Velmi doporučuji! Pan doktor jevil opravdový zájem o zdravotní stav, byl velmi milý, šetrný a nevadilo mu kladení otázek, jako to bohužel u jiných lékařů bývá. Nikam nepospíchal, byl vstřícný. Po předchozích zkušenostech a strachu u jiných lékařů opravdu doporučuji!

Velmi pana doktora doporučuji!! Na všechno se ptá, poradí, pomůže a i když ne vždy má dobrou náladu, je to skvělý doktor!!

Pan doktor je kapacita v okrese.Vždy pečlivě vyšetři.Po jeho doporučeni ihned do nemocnice i se informoval na muj zdravotni stav.Pana doktora Lavičku doporučuji.

Kdybych si odpustila návštěvy pana doktora a rovnou navštívila gynekologa jiné úrovně přišla bych o víc negativních zkušeností co jsem stihla nasbírat. Pan doktor je dobrý a hodný člověk ale jako doktora ho opravdu nedoporucuji!

Dobry den.urcite mily.peclivy a vlidny gynekolog.Prvni lekar v Decine, ktery mi delal pri prevenci Uz a vysetreni prsou.Dar davat nemusite.pokud nechcete.udivilo, me , ze se musim objednat i kdyz ma prazdno.asi se sestre nechtelo.

Pan doktor je příjemný a snaží se vyjít vstříc ale jen když dáte peníze. Folikulometrie 300kč pronatal TP zdrama, vstupní vyšetření 560kč i když jej hradí pojištovna, těhotenský screning 1200kč a asi bych mohla během těhotenství pokračovat v placení dál. Ale milí pane doktore to já tedy opravdu nehodlám !!!!!!!

Spokojenost, p.doktorka Černá mi tvrdila že sem neplodná a rok po nástupu k panu Lavičkovi sem otěhotněla přirozenou cestou, mám týden do porodu a moc děkuju p.doktorovi za vše co pro nás udělala.Já i manžel sme rádi že nám ho známá doporučila :-)