Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. Jiný

Vřele doporučuji pana doktora, velmi lidský přístup, ochota, laskavost. Přístup pana doktora obdivuhodný!!! Operace za plné podpory ochoty lékaře, hojení souper a výsledek ohromující. Pane doktore moc Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů. Budu Vás vřele doporučovat

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Pan Kurial dělal otoplastiku i přes to, že říkal, že rozdíl v souměrnosti tam bude, sice malý, ale rozdíl tam bude. Ve finále po zahojení, uši jsou úplně souměrná žádná odchylka, tedy výsledek na 1 byl jsem dost překvapený. Šikovný chirurg doporučuji.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Vsude jinde mě odmítli , a pan doktor mě vzal a výsledek je perfektni takže za mě pan doktor dokože i co jiný ne .

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Velice mily a Profesionalni pristup, vse podrobne vysvetleno, nemohu si vynachvalit, velice sikovny PAN doktor!

Umístění: RRC Clinic a.s. Jiný

Krásný den.Jsem týden po augmentaci prsou.Nikdy jsem nikam nepsala recenzi,ale samotné mi hodně pomohlo si je přečíst.Jsem maminka dvou kojených dětí a moje prsa dopadla naprosto příšerně.Zbyla mi jen vytahaná kůže.Nikdy bych do sebe neřekla,že půjdu na jakoukoli plastiku.Ale už jsem se vážně styděla se na sebe podívat.Nemohla jsem si koupit žádnou podprsenku,která by seděla, o plavkách ani nemluvím.Dostala jsem doporučení od kamarádek na pana mudr.Kuriala.Jejich prsa se mi moc líbila,pro jejich přirozenost. Jsem moc a moc ráda,že jsem do toho šla a že jsem si vybrala právě pana doktora.Operace dopadla NAD moje očekávání.Vypadají přirozeně.Ani malá ani velká.Dohodli jsme se i na modelaci.Probudila jsem se s jizvou pouze kolem bradavky.Takže bych radostí brečela :)Jsem ráda,že pan doktor přemýšlí i během operace,jak uďelat jen to nezbytně nutné pro požadovaný výsledek.Jediné co bych malinko vytkla,je málo informací,pokud se nezeptáte.Takže připravit si co nejvíce otázek dopředu na konzultaci,abyste nemusely jet na druhou,jako jsem to udělala já.Ale lepší zaneprázdněný a opravdu šikovný doktor,než ukecaný se špatným výsledkem.

Umístění: RRC Clinic a.s. plastická operace nosu

2 zákroky, oba nezdařilé. jedna nepovedená operace provedená podruhé zdarma, ale dopadla opět strašně. Stydím se za jeho práci, musím operaci podstoupit znovu, samozřejmě u jiného chirurga. Rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Augmentace prsou

V lednu jsem podstoupila u pana doktora zvetseni prsou. Jsem naprosto spokojena. Prsa mam krasna a pan doktor byl mily, ochotny, proste bajecny.

Skvělej, prostě skvělej... milej, ochotnej, vše vysvětlil, dal mi na sebe číslo kdyby něco... a z mých prsou půlek jsou krásná ňadra... snad nemusím ani říkat že mi to změnilo život samozřejmě k lepšímu!! Přístup celého týmu-super, na anestetikách očividně nešetřili protože mi vůbec nebylo špatně a pár hodin po operaci jsem se už cpala jídlem. Bolest byla obrovská ale s tím musí každý počítat! Okamžitě se mi dostávalo léků, injekcí, kapaček, cokoliv jsem si řekla. Jediné, co bych snad maličko vytkla - víc edukace pacientům prosím...

Pan doktor byl velmi milý, všechno mi dopředu vysvětlil a výsledek stojí za to. Jsem moc spokojená.

Jsem moc spokojená. Hl. s přístupem, nejen výsledkem operace. Pan doktor je hl. lidský a mám pocit, že na rozdíl od jeho kolegů nerozlišuje, zda operuje pacienta "na pojištovnu" nebo soukromě. Je velmi šikovný a přesto skromný a jeho práce byla excelentní.