Fakultní nemocnice u Sv. Anny
Pekařská 53, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zkoušela jsem už nespočet lékářů, ale žádný mi pořádně nepomohl. Všichni se víceméně obraceli zády a nevěnovali mi větší pozornost. S častým dráždivým kašlem a hlavně afty (i deset v ústech nebylo výjimkou - prakticky jsem měla nějaký aft neustále!) jsem bojovala celý život. MUDr. Kuklínek mi velice pomohl a jsem mu nesmírně vděčná - díky diagnóza jsem zjistila, že mám intoleranci na mléčné výrobky a sóju. Po jejich vysazení celoživotní problémy ustoupily a již více jak tři čtvrtě roku se neobjevily. Pan doktor jedná vždy velmi profesionálně a nemávne jen tak nad něčím rukou (jako mnozí jiní lékaři). Mohu jen a jen doporučit!

Pan doktor se se mnou piplal rok. Přitom vůbec nemusel - ve výsledcích jsem neměla žádné významné odchylky. Přesto se snažil přijít věci na kloub a léčil mě. Podařilo se mu zkrotit moje častá nachlazení; i za to si ho velmi cením. Přesná příčina mých dlouhodobých obtíží bohužel nebyla objasněna a už to se mnou vzdal, i tak jsem mu ale za ochotu, trpělivost a obětavost vděčná a nemůžu říct křivého slova. Doufám, že bude dál pátrat i tam, kde to jiní ani nezkusí a bude ordinovat ještě dlouhá léta. Čekací doba je sice dlouhá, v čekárně se taky čeká min. hodinu, ale za péči šikovného odborníka to stojí.
Děkuji mu za laskavou péči a snahu a přeji mnoho štěstí do dalších let. A samozřejmě ho doporučuji!

Skvělý lékař a úžasný člověk. Lékař, který myslí v souvislostech a nesoustředí se pouze na základní problém. Díky jeho schopnostem a ochotě se zajímat do hloubky mám dnes 2 krásné, zdravé děti. Velmi si ho vážím jak po odborné, tak lidské stránce. Ano, v ambulanci se občas čeká dlouho, ale to je prkotina ve vztahu k tomu, jaké zdravotní péče se vám dostane :-)

Pan primář Kuklínek je jeden z nejlepších. Mohu jen doporučit. Vyléčil mi,kde co, i bradavice....děkuji, DOPORUČUJI sice si na něj načekáte v čekárně ,ale stojí to za to

Pan doktor je na jednu stranu odborník, na druhou je to lékař ze staré školy. Čekací doby jsou enormní čekal jsem i přes dvě hodiny. Když jsem mu to velmi slušně vytknul odpověď byla, že na něj pacienti musí čekat a ať si najdu jiného lékaře. Úcta k pacientům a jejich času žádná. Chápu že má asi hodně pacientů ale nikdo ho nenutí přijímat nové.
Osobně považuji lékaře za profesionála ve chvíli kdy je schopen mít určitou sebereflexi a chovat se správně k pacientům a to pan doktor nesplňuje.
Ale ať jenom nenadávám mému synovi léky co předepsal pomohly. (Za to má tu jednu hvězdu)

Přečetla jsem si hodnocení pana primáře Kuklínka a nemohu jinak než souhlasit.Je to erudovaný odborník, velmi laskavý a vstřícný lékař. Nechci se rozepisovat o tom, co jsem prožila a stále prožívám.Velmi si cením snahy pana primáře mi pomoci. Za to mu chci touto cestou poděkovat i když jsem měla možnost mu poděkovat i osobně. Pane primáři, přeji si ať jste stále zdravý ať můžete ještě dlouho pomáhat nám pacientům.

Primář Kuklínek je odborník na svém místě. Díky němu a jeho léčbě jsem se za půl roku dostala z celkové kapacity plic 35% na 90%.

V roce 1999 jsem prodělala náročnou onkologickou operaci s následnou radioterapií a léčbou cytostatiky. Byla jsem tehdy totálně vyčerpaná fyzicky i psychicky. Při propuštění z nemocnice mi lékaři řekli, že mi dávají 2 roky života s pravděpodobností 50 %. Moje výborná internistka MUDr. Chytílková mi tehdy řekla že zná vyjímečného lékaře, prim. Kuklínka, který mi jedině může pomoci. Hlavně díky jeho péči, vysoce odbornému i lidskému přístupu jsem přežila i totální strumektomii pro karcinom štítné žlázy, náročnou léčbu radiojodem v Motole, operaci tlustého střeva atd. Podle vyjádření lékařů jsem riziková polymorbidní pacientka. I lékaři v Motole uznávají velké zásluhy prim. Kuklínka o to, že ještě žiji, i když mnoho mých spolupacientů s pouze jednou onkologickou diagnózou je už po smrti. V současné době léčí p. prim. i mého vnuka, se kterým si nevěděli rady lékaři v místě jeho bydliště ani v Paze, kde studuje. Velmi rád přijede do Brna vždy, když je to potřeba, protože ví, že tady má tu nejlepší péči.
Proto se musíme smát, když si nějaký „remcal“ stěžuje na delší čekací dobu. Ať tedy jde jinam, kde odevzdá 30 Kč a než stačí zavřít dveře zevnitř, už je zavírá zvenku.
Prošla jsem už několika nemocnicemi a ambulancemi, ale takto výjimečnou péči, zájem o pacienty a snahu pomoci všem jsem nikde jinde nezažila.
Přejeme panu prim. Kuklínkovi k jeho životnímu jubileu pevné zdraví a hodně elánu do dalších let, protože se (bohužel) nedá naklonovat.

Pan primář Kuklínek je jeden z nejlepších. Mohu jen doporučit.

Má laskavý přístup k pacientům, ale tím to u mě skončilo. Příčinu mých chronických problémů nenašel, na výsledky mě po mé poslední návštěvě nechal čekat 3 měsíce, na zaslání receptu pak další měsíce dva. Jeho poslední doporučení - zvážit terapii Wobenzymem nebo nasadit antibiotika z infekčního, která mi předtím užívat nedoporučil, již dávám jen pro ilustraci.