Pavel Kubica, ortoped Olomouc

MUDr. Pavel Kubica

Ortoped, Fyzioterapeut

Masarykova třída 3, Olomouc
Odborný lékař ortopedie, rehabilitace

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Chodím k dr.Kubicovi již mnoho let,mám těžkou skoliozu a mívám velké bolesti.Jsem velmi ráda,že jsem u tohoto lékaře,protože za celou dobu se nestalo,že by mi nepomohl od bolesti.
Má nejlepší vybavení na rehabilitaci,je milý a příjemný,má úžasné a klidné jednání.Také sestřička na rehabilitaci je velmi příjemná.Jsem velice spokojená a všem doporučuji, Věra Votočková

byl jsem minuly tyden v teto ordinaci a velmi na me zaposobilo krasne prostredi. navic pohodova muzika. ne jako u ostatnich ortopedu, kteri maji v cekarne 40 lidi a berou dle toho kdo jim kdy zavola a kdo se jim jak odmeni... muj problem byl vyresen po radnem vysetreni a po dukladne rozvaze, kdy zaznel i muj nazor a byl bran v potaz!!!!!! - coz jinde neslo. velmi dekuji za osobity pristup a vysledne reseni.
PS. odesel jsem z ordinace a az doma jsem si uvedomil, ze jsem neuhradil regulacni poplatek a vlastne po mne ani nebyl vyzadovan!!! - narozdil od jinych ambulanci, kde je to prvni, na co se zeptaji...

Chodíme zde celá rodina a jsme velice spokojeni.Tento lékář je příjemný, vstřícný a vždy mi pomůže.

Po dvouměsíčním docházení s nesnesitelně bolavou patou k lékaři, který mi do ní jen "dloubal" kovovou špachtlí a od oka stanovil diagnózu - ostuhy, jsem se přihlásila k doktoru Kubicemu. Nejen že odborným vyšetřením přístroji přímo v ordinaci tento charismatický lékař stanovil úplně jinou příčinu mých bolestí, ale okamžitou aplikací léčebných zákroků v jeho ordinaci (injekce do zad, rázová vlna, laser, ultrazvuk, odblokování páteře...) mi od bolesti okamžitě pomohl. Velice milá byla i sestřička a všem pacientům bych radila: změňte svůj přístup k lékaři a jeho personálu, protože jsem přesvědčená, že na úsměv a vlídné slovo vám nemůže být odpovězeno jinak. Jsem nadšená a už bych nikam jinam nešla.

Pan doktor Kubica a návštěva jeho ordinace předčili mé očekávání. Byla jsem zde tento týden poprvé na doporučení mé kamarádky a musím jí dát plně zapravdu. Co mě nadchlo? Prostředí, usměvavá sestřička, klidný a velmi charismatický pan doktor. Bylo vidět, že si váží člověka, který mu důvěřuje a očekává jeho pomoc. Neměla jsem pocit, že by ho zajímalo, jak se mu plní konto, ale naopak, že se plně věnoval mému problému. Pevně věřím, že mi pomůže. Četla jsem některé příspěvky tady na internetu a pokud je můj pocit jeden velký omyl, pak on si zaslouží Oskara za super herecký výkon.
PS: Oskary nechme raději v Americe a Kubicu v Olomouci.
Spokojená Hana P.

nechapu, ze nekdo z pacientu muze byt s ordinaci ortopedie dr.Kubici nespokjojeny !!! to jste asi nebyli ve fakultni nemocnici nebo jinem ortopedickem zarizeni !!! Super ordinace, super pristup, super diagnosa a super terapie !!!
Kazdemu doporucuji !!

Chodím k doktorovi Kubicovi ráda, absolutní pohodář a pozitivní člověk !!!
P.S.
Akorát malá poznámka, po rázové vlně mě pata 2 dny dost hodně bolela, ale ted už mám po více než roce potíží konečně klid !!! Děkuji.vděčná pacientka Lenka

Zapomela jsem napsat hodnoceni k minulemu komentari,takze NEJLEPSI !!! Jana K.

Pan doktor je sympatický a vstřícný.(Laser je velmi účinná metoda v ortopedii,není problém si zjistit informace na netu.)
Jen nevím,co si myslet o paní na rehabilitaci.Nic proti jejímu chování,ale silně pochybuji o její profesionalitě.Jsem starší pacient,už mám vyzkoušeno několik rehabilitací,ale zde se jedná hlavně o spuštění přístroje.Zapnout a vypnout.Kdo opravdu potřebuje skutečnou rehabilitaci s cvičením atd.tak by rozhodně měl jít jinam.Neměl jsem pocit,že zde existuje dobrá spolupráce doktor-rehabilitace.Paní se ptá jak v obchodě:co máte?kotník?a co s ním máte?

Všem doporučuji, a proti sobě má dalšího skvělého lékaře stejného oboru,,který se specializuje na malé děti a sportovce,též doporučuji.Petra