Odborný lékař ortopedie, rehabilitace
Masarykova třída 3, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Chodím k dr.Kubicovi již mnoho let,mám těžkou skoliozu a mívám velké bolesti.Jsem velmi ráda,že jsem u tohoto lékaře,protože za celou dobu se nestalo,že by mi nepomohl od bolesti.
Má nejlepší vybavení na rehabilitaci,je milý a příjemný,má úžasné a klidné jednání.Také sestřička na rehabilitaci je velmi příjemná.Jsem velice spokojená a všem doporučuji, Věra Votočková

byl jsem minuly tyden v teto ordinaci a velmi na me zaposobilo krasne prostredi. navic pohodova muzika. ne jako u ostatnich ortopedu, kteri maji v cekarne 40 lidi a berou dle toho kdo jim kdy zavola a kdo se jim jak odmeni... muj problem byl vyresen po radnem vysetreni a po dukladne rozvaze, kdy zaznel i muj nazor a byl bran v potaz!!!!!! - coz jinde neslo. velmi dekuji za osobity pristup a vysledne reseni.
PS. odesel jsem z ordinace a az doma jsem si uvedomil, ze jsem neuhradil regulacni poplatek a vlastne po mne ani nebyl vyzadovan!!! - narozdil od jinych ambulanci, kde je to prvni, na co se zeptaji...

Také nejsem spokojena. Přišla jsem na doporučení...sestřička se se mnou bavila "z patra". Hned v úvodu mi oznámila, abych si při příští návštěvě donesla nějaký obnos peněz na procedury, které prý budu absolvovat, byla velice nepříjemná, když jsem jí sdělila, že se chci nejdříve nechat jen ambulantně vyšetřit a zjistit postup léčby...při další návštěvě - další překvapení - pan doktor mě "vyšetřil" a bez nějakých závěrů nebo poradě mě odeslal do vedlejší místnosti na proceduru ( samozřejmě placenou, jsem se dozvěděla až po půlhodinovém sezení v nějakém, nejspíš rehabilitačním křesle od sestry....) abych to zkrátila, po proceduře, jsem neobdržela žádnou zprávu, ani žádná nebyla odeslána obvodní lékařce, jak jsem se později dozvěděla a co víc, pan doktor si odešel jednoduše z ordinace, ne na oběd, ale úplně :) ...takže svou diagnozu, coxartroza III. st., jsem si musela nechat zjistit u jiného lékaře, nedozvěděla nic,protože jednoduše pan doktor odešel domů - nechápu takový přístup ? jde jen o peníze ?! ...jinak v pěkném prostředí ne pěkní lidé (i když p. Dr. narozdíl od sestřičky měl slušné chování)

Chodíme zde celá rodina a jsme velice spokojeni.Tento lékář je příjemný, vstřícný a vždy mi pomůže.

Po dvouměsíčním docházení s nesnesitelně bolavou patou k lékaři, který mi do ní jen "dloubal" kovovou špachtlí a od oka stanovil diagnózu - ostuhy, jsem se přihlásila k doktoru Kubicemu. Nejen že odborným vyšetřením přístroji přímo v ordinaci tento charismatický lékař stanovil úplně jinou příčinu mých bolestí, ale okamžitou aplikací léčebných zákroků v jeho ordinaci (injekce do zad, rázová vlna, laser, ultrazvuk, odblokování páteře...) mi od bolesti okamžitě pomohl. Velice milá byla i sestřička a všem pacientům bych radila: změňte svůj přístup k lékaři a jeho personálu, protože jsem přesvědčená, že na úsměv a vlídné slovo vám nemůže být odpovězeno jinak. Jsem nadšená a už bych nikam jinam nešla.

Pan doktor Kubica a návštěva jeho ordinace předčili mé očekávání. Byla jsem zde tento týden poprvé na doporučení mé kamarádky a musím jí dát plně zapravdu. Co mě nadchlo? Prostředí, usměvavá sestřička, klidný a velmi charismatický pan doktor. Bylo vidět, že si váží člověka, který mu důvěřuje a očekává jeho pomoc. Neměla jsem pocit, že by ho zajímalo, jak se mu plní konto, ale naopak, že se plně věnoval mému problému. Pevně věřím, že mi pomůže. Četla jsem některé příspěvky tady na internetu a pokud je můj pocit jeden velký omyl, pak on si zaslouží Oskara za super herecký výkon.
PS: Oskary nechme raději v Americe a Kubicu v Olomouci.
Spokojená Hana P.

Byla jsem velice nespokojena s pristupem sestry. Bavila se se mnou v letu a ani se na me nepodivala. Jen mi rekla, ze s VZP mam smulu. Vyznelo to jako "s VZP di do p...." Chapu, ze nikdo nema povinnost osetrovat pacienty od VZP, nicmene lidsky pristup bych cekala kdyz uz nikde, tak urcite u lekare. K panu doktorovi se tudiz vyjadrit bohuzel nemohu.
Zorka Trebicka

nechapu, ze nekdo z pacientu muze byt s ordinaci ortopedie dr.Kubici nespokjojeny !!! to jste asi nebyli ve fakultni nemocnici nebo jinem ortopedickem zarizeni !!! Super ordinace, super pristup, super diagnosa a super terapie !!!
Kazdemu doporucuji !!

Nedoporučuji- ale každý ať posoudí sám.Já musel jít jinam a tam svůj problém řešit a vyřešit.Na všechno nestačí laser a vlna.....

MUDr. Pavel Kubica

ja chodim s celou rodinou k dr.Kubicovi uz dlouho a nemam poct, ze by na vsechno pouzival laser a vlnu, ma nejlepsi vybaveni ordinace siroko-daleko a tudiz i vyber terapie je dle mych zkusenosti hodne variabilni a vzdy na zaklade diagnosy, cela moje familie je velmi spokojena a nevymenili bychom ho ani nahodou....!!! Petr Kvacek

Chodím k doktorovi Kubicovi ráda, absolutní pohodář a pozitivní člověk !!!
P.S.
Akorát malá poznámka, po rázové vlně mě pata 2 dny dost hodně bolela, ale ted už mám po více než roce potíží konečně klid !!! Děkuji.vděčná pacientka Lenka