V Benátkách 1750, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Michnova 1622/4, Praha
Poliklinika Michnova

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

KOMENTÁŘPan doktor mi vyléčil dlouholetý problém s alergií (prach, pyl,...) a to pouze pomocí akupunktury. Nesnaží se léčit pacienta tak, aby se k němu musel znovu vracet, ale aby ho vyléčil a tak je to správné.
Vždy se ke mě choval laskavě a vstřícně!
Jsem s ním nad míru spokojený a přeji hodně dalších spokojených pacientů, jako jsem já.

Pan doktor je úplně mimo, s pacientem absolutně nekomunikuje a jede si po svém, léčil mne na bolesti v zádech, nikdy si nic nepamatoval a nevnímal co mu říkám a jednou mne po hodině čekání na lehátku řekl, že na mne nemá čas a poslal mne domů o kdyz jsem byla objednaná a měla hlídání dítěte.. Absolutní pohrdání pacientem, neosobní přístup, prostě lékař si hraje na boha. Výsledek léčby nulový.

Tohoto lékaře navštěvuji již cca 17 let s velkými bolestmi páteře a pokaždé odcházím bez bolesti.Celé ty roky jedná velmi laskavě a citlivě.Mnohokrát se mi stalo,že jsem díky bolestem přišla do ordinace s pomocí berle a odešla jsem bez pomoci berle.Lékař se mnou vždy mluví o léčbě kterou mi předepíše a pečlivě mi vše vysvětluje.Tomuto lékaři naprosto důvěřuji a děkuji za jeho velmi dobrou péči.Enica Švandová