Pavel Komínek, Ph.D, MBA, otorinolaryngolog Ostrava

Prof. MUDr. Pavel Komínek, Ph.D, MBA

Otorinolaryngolog

17. listopadu 1790, Ostrava
ORL klinika FN Ostrava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL klinika FN Ostrava poděkování MUDr.Komínkovi,operace slzných kanálků

Panu MUDr.Komínkovi moc děkuji, je opravdu špičkový lékař, jsem ráda,že jsem se dostala na jeho oddělení ORL.Předtím jsem absolvovala dvě operace /slzné kanálky/ v Praze /Na Homolce a Vinohradské nemocnici/,bohužel bez úspěchu,zůstali jen obtěžující záněty a ještě větší slzení, nikdo nevěděl co s tím.
Až pan MUDr.Komínek s panem MUDr.Červenkou mě obtíží zbavili a oči dali dohromady.
Každý den MUDr. Komínkovi děkuji, je to taková úleva a život má hned jiný radostnější rozměr,skláním se před takovým lékařem,kontroly bývají pečlivé, věcné s patřičnými radami a doporučeními.

Umístění: ORL klinika FN Ostrava Operace očí slzné kanálky

Pan prof. Kominek mi naprosto zmenil kvalitu zivota opet do normalu, do smrti mu budu vdecna. 7 let jsem slzela, chodila po doktorech, snedla kila zbytecnych prasku, diky slzeni i problemy v praci, apod. - az jsme na netu nasli - jeho. Napsala jsem mu email a hned mi odepsal kdy zahy mohu prijet. Jezdim tam po operaci oci nadale jednou za dva roky na kontrolu, vzdy se na neho i jeho milou sestricku tesim. Prohodime par vet, kdyz se neco zeptam, ochotne mi to vysvetli, vim, ze na neho ceka plna cekarna, takze nezdrzuji, a brzy frcim z Ostravy k Pribrami. Znam ho jiz asi 8 let, je to profesional v oboru a i fajn clovek, nikdy jsem nezazila nejakou aroganci, jak tu nekteri zminuji. Kdyz jsem tam lezela ohledne operace, tak i ostatni pacientky si ho velmi chvalily, byly jako ja i z dalekych mest CR, protoze napr. v Praze mi ty oci 6 let spravit neumeli.

Pan profesor Komínek je špičkový odborník a excelentní operatér. Ano, kdo si jde do ambulance popovídat, ten odchází nespokojen. Pokud však chce řešit závažný zdravotní problém, je v rukou nejlepšího specialisty v republice. Pan profesor mi odstranil štítnou žlázu, kdy se jednalo o komplikovanou operaci a jen díky jeho schopnostem jsem v naprostém pořádku. S úctou a obdivem vděčná pacientka.

Velmi dobry lekar a primar. Jiri Vistejn

Výborný doktor!

Vynikající odborník,mám s ním nejlepší zkušeností.Snažil se napravit,to rajonní lékařka zanedbala.Dokázal jednak určit diagnozu a doporučit vše potřebné.Je to nejlepší lékař v oboru.

Pan doktor mi odoperoval štítnou žlázu a opravdu si nemám na co stěžovat. Jizvu mám krásnou a dokonce o polovinu menší než obvykle bývá. Takže velké díky panu doktorovi Komínkovi. Hanka

Dobrý večer, pan primář je velice příjemný člověk a skvělý lékař. Múžu jen doporučit.

Pan doktor mi operoval št.žlázu,pro mně je nejlepší.

Dobrý den,
Doc. Komínek zachránil mému otci život.Byl mu zjištěný nádor na jícnu,včasným a odborným zásahem zmíněného lékaře přežil.Vřele doporučuji není v republice lepší lékař tohoto oboru.