Pavel Komínek, Ph.D, MBA, otorinolaryngolog Ostrava

Prof. MUDr. Pavel Komínek, Ph.D, MBA

Otorinolaryngolog

17. listopadu 1790, Ostrava
ORL klinika FN Ostrava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: jiné místo Natržené obočí dcery

Pan docent Komínek je určitě skvělý operatér, ale na ambulanci v Novém Jičíně se nehodí, velice arogantní k pacientům a nejen k dospělým, ale i k malým dětem. Byla jsem šokována jeho sdělením proč chodím na pohotovost ORL s natrženým obočím své malé dcery, když nemá jiné potíže. Je teda pravda že nás k nim poslali s chirurgie.

Umístění: ORL klinika FN Ostrava

Pan doktor mě operoval jako mladý lékař, již tehdy jsem si říkala, že
bude jednou skvělý operatér, ale když jsem ho navštívila teď kvůli jinému
problému , nepoznávala jsem ho. Arogantní, bez empatie, jednat
vůbec neumí, jak může dělat ve vedoucí funkci nechápu a práce v ambulanci asi není pro něj - měl by pouze operovat,

Jedním slovem- arogantní lékař. Jako přednosta ORL v Ostravě -Porubě by měl jít příkladem ostatním lékařům.

Byla jsem u p. Komínka v ordinaci několikrát. Vyšetření vždy jak z rychlíku během několika sekund. Specialista výborný, ale ambulance ho asi vůbec nebaví.

vysetreni netrvalo vice nez 15 sekund, behem dalsi minuty jsem jiz stala venku s receptem na antibiotika. na dotaz, zdali by mohl provest vysetreni, jestli jsou antibiotika opravdu nutna odpovedel, ze ne.

Včera v odpoledních hodinách jsem vezla manžela na ORL pohotovost do Nového Jičína, kde pan doktor sloužil.Manžel měl velmi silné bolesti v krku, nemohl nic polknout a špatně se mu dýchalo a na krku viditelně zduřelou mandlí.Pan doktor se na nic neptal- jen otevřete ústa a za minutu byl venku.Poté sestřička, velmi vstřícná, podala manželovi zprávu a recept na antibiotika.
Přes noc žádná změna, ráno jsem vyhnala manžela ke svému praktikovi-podivil se, že si ho tam nenechali a poslal ho na ORL ambulanci.Tam se zhrozila i paní lékařka, že by mohl dostat sepsi.Tak okamžitě k hospitalizaci.
Doufám, že ho v nemocnici nebude pan Dr.Komínek ošetřovat.

Přesně jak se tady píše, arogantní, chová se nadřazeně, vyptává se ač to má v papírech, problém neřeší, neřeší komplexně at se to týká ORL, přešli jsme jinam. Tento přístup nás úplně odradil, za mně již víckrát ne.

Pana doktora jsem navstivila objednana vzdy na URCITOU HODINU ovsem prijal mne s 3,5 az 4h spozdenim VZDY!! Na to ze k nemu vazim cestu jako odbornikovi skoro 2h....a prijme vas pozde.. arogantne ... nadrazene ..... BEZ TREBA OMLUVY..pta se proc jste jako pacient prisel a pro co.....jake leky jste bral atd. A PRITOM MA V RUCE VASI ZPRAVU Z MINULA A NE JEDNU ALE KOPU.....si rikam ze TAKOVY SPECIALISTA TAM JE JEN PRO SEBE A PENIZE! PROBLEM TRVA 3m a NEPOMOHL. VYSETRENO BEHEM MINUTY DVOU SE SLOVY NASCHLEDANOU VSE BUDETE MIT VE ZPRAVE.....a na kontrolu se dostavte. SEDET TAM JAKO V PRACI A PRO NIC JIZ NIKDY NEBUDU....NENI HODEN SVEHO POSTU LIDSKOSTI!

Nechci zpochybnit kvality tohoto lékaře, nicméně naše zkušenost s panem docentem při návštěvě večerní ORL pohotovosti s naší 3-letou dcerou není nikterak valná. Pan doktor se chová arogantně, do zprávy pro dětského lékaře píše, že nechápe, proč rodiče s dítětem dojeli na pohotovost, nerozumí prý jejich vyjádření. Vím, že to lékaři nemají vždy lehké, po přečtení předchozích názorů na pana docenta si vážím jeho odbornosti, nicméně prosím o více taktnosti a lidskosti zvláště k malým dětem a jejich rodičům.