Prof. MUDr. Pavel Komínek, Ph.D, MBA

Otorinolaryngolog Více

Ostrava 1 adresa

ORL klinika FN Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: jiné místo Natržené obočí dcery

Pan docent Komínek je určitě skvělý operatér, ale na ambulanci v Novém Jičíně se nehodí, velice arogantní k pacientům a nejen k dospělým, ale i k malým dětem. Byla jsem šokována jeho sdělením proč chodím na pohotovost ORL s natrženým obočím své malé dcery, když nemá jiné potíže. Je teda pravda že nás k nim poslali s chirurgie.

Umístění: ORL klinika FN Ostrava poděkování MUDr.Komínkovi,operace slzných kanálků

Panu MUDr.Komínkovi moc děkuji, je opravdu špičkový lékař, jsem ráda,že jsem se dostala na jeho oddělení ORL.Předtím jsem absolvovala dvě operace /slzné kanálky/ v Praze /Na Homolce a Vinohradské nemocnici/,bohužel bez úspěchu,zůstali jen obtěžující záněty a ještě větší slzení, nikdo nevěděl co s tím.
Až pan MUDr.Komínek s panem MUDr.Červenkou mě obtíží zbavili a oči dali dohromady.
Každý den MUDr. Komínkovi děkuji, je to taková úleva a život má hned jiný radostnější rozměr,skláním se před takovým lékařem,kontroly bývají pečlivé, věcné s patřičnými radami a doporučeními.

Umístění: ORL klinika FN Ostrava Operace očí slzné kanálky

Pan prof. Kominek mi naprosto zmenil kvalitu zivota opet do normalu, do smrti mu budu vdecna. 7 let jsem slzela, chodila po doktorech, snedla kila zbytecnych prasku, diky slzeni i problemy v praci, apod. - az jsme na netu nasli - jeho. Napsala jsem mu email a hned mi odepsal kdy zahy mohu prijet. Jezdim tam po operaci oci nadale jednou za dva roky na kontrolu, vzdy se na neho i jeho milou sestricku tesim. Prohodime par vet, kdyz se neco zeptam, ochotne mi to vysvetli, vim, ze na neho ceka plna cekarna, takze nezdrzuji, a brzy frcim z Ostravy k Pribrami. Znam ho jiz asi 8 let, je to profesional v oboru a i fajn clovek, nikdy jsem nezazila nejakou aroganci, jak tu nekteri zminuji. Kdyz jsem tam lezela ohledne operace, tak i ostatni pacientky si ho velmi chvalily, byly jako ja i z dalekych mest CR, protoze napr. v Praze mi ty oci 6 let spravit neumeli.

Umístění: ORL klinika FN Ostrava

Pan doktor mě operoval jako mladý lékař, již tehdy jsem si říkala, že
bude jednou skvělý operatér, ale když jsem ho navštívila teď kvůli jinému
problému , nepoznávala jsem ho. Arogantní, bez empatie, jednat
vůbec neumí, jak může dělat ve vedoucí funkci nechápu a práce v ambulanci asi není pro něj - měl by pouze operovat,

Pan profesor Komínek je špičkový odborník a excelentní operatér. Ano, kdo si jde do ambulance popovídat, ten odchází nespokojen. Pokud však chce řešit závažný zdravotní problém, je v rukou nejlepšího specialisty v republice. Pan profesor mi odstranil štítnou žlázu, kdy se jednalo o komplikovanou operaci a jen díky jeho schopnostem jsem v naprostém pořádku. S úctou a obdivem vděčná pacientka.

Jedním slovem- arogantní lékař. Jako přednosta ORL v Ostravě -Porubě by měl jít příkladem ostatním lékařům.

Byla jsem u p. Komínka v ordinaci několikrát. Vyšetření vždy jak z rychlíku během několika sekund. Specialista výborný, ale ambulance ho asi vůbec nebaví.

vysetreni netrvalo vice nez 15 sekund, behem dalsi minuty jsem jiz stala venku s receptem na antibiotika. na dotaz, zdali by mohl provest vysetreni, jestli jsou antibiotika opravdu nutna odpovedel, ze ne.

Včera v odpoledních hodinách jsem vezla manžela na ORL pohotovost do Nového Jičína, kde pan doktor sloužil.Manžel měl velmi silné bolesti v krku, nemohl nic polknout a špatně se mu dýchalo a na krku viditelně zduřelou mandlí.Pan doktor se na nic neptal- jen otevřete ústa a za minutu byl venku.Poté sestřička, velmi vstřícná, podala manželovi zprávu a recept na antibiotika.
Přes noc žádná změna, ráno jsem vyhnala manžela ke svému praktikovi-podivil se, že si ho tam nenechali a poslal ho na ORL ambulanci.Tam se zhrozila i paní lékařka, že by mohl dostat sepsi.Tak okamžitě k hospitalizaci.
Doufám, že ho v nemocnici nebude pan Dr.Komínek ošetřovat.

Přesně jak se tady píše, arogantní, chová se nadřazeně, vyptává se ač to má v papírech, problém neřeší, neřeší komplexně at se to týká ORL, přešli jsme jinam. Tento přístup nás úplně odradil, za mně již víckrát ne.