MUDr. Pavel Kočvara

Temelín 1 adresa

Ordinace PL pro dospělé
Jaderná elektrárna Temelín, Temelín

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Chodím k panu doktorovi dost dlouho, abych mohla s jistotou tvrdit, že je to skvělý lékař. Mimo jiné mi odhalil závažné onemocnění, které se po odborném vyšetření potvrdilo. Jsem moc ráda, že mě léčí takový lékař, jako je on. Přeji mu hodně zdraví!

Jsem v péči Dr. Kočvary od jeho příchodu na ETE. Nemá význam opakovat to co již zapsali ostatní pacienti ... je to skvělý lékař a člověk na kterého se kdykoliv s důvěrou obrátím se zdravotními problémy.
Petr Heyduk

Výtečný lékař, skvěle erudovaný, zapálený pro věc, s nehraným zájmem o klienta.
Rozhodně minimálně udržel úroveň praxe po svém předchůdci.

Vždy ochotný naslouchat, zdůvodní diagnozu, probere možnosti léčení. Dobrý pocit.

Výborný mladý lékař. Přesně vysvětlí jak bude léčit, jak organismus bude reagovat na léčbu a proč volí daný postup (Někdy až detailně popisuje jak organismus funguje a reaguje na problém či léčbu s kterou přijdete - 10min anatomie :-)). Jediné co je někdy problémem je delší čekací doba v čekárně, ale to jen z důvodu výše uvedených.
Zatím nejlepší lékař, kterého jsem v životě potkal.

Vynikající přístup k mé osobě, coby pacientovi. Ochotný , snažící se co nejlepším způsobem diagnostikovat a následně léčit.
Mohu jen poděkovat a doporučit.

Už je svým přístupem k pacientovi léčí. S pacientem komunikuje a dokáže mu vysvětlit způsob léčby.

Pan doktora Kočvaru mohu doporučit s nejlepším svědomím.

profesionalita, pečlivost, ochota pomoci + lidskost :-)

zodpovědný, ochotný bez ohledu na své osobní volno, po odborné stránce na vysoké úrovni, pro potvrzení jeho závěru v diagnóze v závažných případech doporučuje k odbornému vyšetření, které potvrdí jeho předběžný závěr, svoji kvalifikaci zvyšuje samostudiem odborné literatury