Edvarda Beneše 13, Plzeň
Fakultní nemocnice Plzeň

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň

Díky panu doktorovi Jonášovi už nevím co jsou to záchvaty dny, míval jsem je minimálně jednou měsíčně, nyní už rok ani jednou.
Díky pane doktore. Jarda

..já děkuji osudu, že mne (na pokraji mých sil) dovedl do ordinace doktora Jeremiáše, který mne vrátil zpět do života...děkuji!
JE NEUVĚŘITELNÝM PŘÍKLADEM, ŽE I V LÉKAŘI MŮŽETE NAJÍT "ČLOVĚKA" už jen tím, že si s pacientem popovídá a zkusí najít alternativní cestu,která Vám bude vyhovovat, aby Vás zbytečně nemusel krmit chemií.
Děkuji, Pavle Jeremiáši

Omlouvám se všem nespokojeným pacientům, ale pro mne je to Pan Doktor a děkuji za to, že jsou u nás už i takový lékaři a vážně jsou to opravdu jenom lidé.
I mi máme své dny tak proč né oni, není vždy příjemný a milý, ale byl prvním doktorem, který mi po letech pomohl, úžasně spojil západní medicínu s východní a nenadělal v mém těle paseku, jako jeho kolegové, ale pomalu se díky němu léčím. Martina

Tento lekar svym chovanim by mel bohuzel zmenit svou profesi a nadale uz nepracovat s lidmi ,neb ucta k lidem je pro neho pojem neznamy. A co se tyce jeho odborne vedomosti tak tam jsem uplne zklamana.Clovek,naladovy,bez zajmu,nevim proc tam vlastne je.Samozrejme nedoporucuji!

S panem doktorem mám dobrou zkušenost - snažil se přijít na to, co mi je - objednal mi i spoustů testů a náběrů. Opravdu se podrobně a pečlivě zajímal o můj zdravotní problém a měl snahu mi pomoci. A nakonec mě poslal na ORL kliniku, kde mi správně diagnotiskovali mé onemocnění.
Moc mu děkuji.

Nemám dobré zkušenosti s tímto lékařem.Bez chuti a zájmu pomoct,nikdy jsem se s tak zlým doktorem nesetkal.

Pan doktor je zcela bez zájmu o pacienta. Závěr = diagnozu - činí bez laboratorního či rentgenologického vyšetření (omakem přes oblečení). Bohužel se musím přidat k názoru, že jeho léčení spočívá ve větě: "Kupte si léky na bolest a už mne neotravujte."
Bravo pane doktore, škoda jen, že jste nepoděkoval a neodešel do ciziny!

Pan doktor byl velmi pečlivý, pozorně naslouchal a navíc je velmi sympatický! Kéž by bylo ve fakultce více takových doktorů!

Asi jsem měl smůlu, ale nemohu souhlasit Vašimi hodnoceními. Bohužel.. Místo předepsání atb. mi byla předepsána antirevmatika - Celebrex. Pan doktor vytrvale odmítal cokoliv otestovat s odůvodněním, že by se jednalo o zbytečně vynaložené prostředky daňových poplatníků. Po cca. osmi měsících se konečně provedly testy, které prokázaly micoplasma pneumoniae. V tu dobu si už tělo s infekcí poradilo a nebylo zapotřebí začít léčbu, protože tenhle bacil se nepřeléčuje.(prokázáno z protilátek ) To ovšem nic nemění na tom, že díky panu doktoru jsem si loňský rok vážně užil a to nebudu mluvit o trvalých následcích. ( chondromalacie pately - prokázáno z rtg. + pár dalšík kloubů je řekněme "hlučnějších") Možná to byla moje smůla nebo pan doktor "měl svoje dny" Za sebe ovšem mohu říci, že jestli budu znovu nucen vyhledat pomoc revmatologa, bude to jiný doktor.

Pan doktor konečně našel co mě je.
Děkuji i když to není povzbudivé.
FM není nic moc.
Jsem ale ráda že ty hrozné bolesti mají název.
Petra