Dětské ORL centrum
Pekařská 84, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pán doktor je opravdu profesionál. Kluk měl pořád zánět středního ucha a v dětské mu to pořád píchali. Až pan doktor nám ale pomohl a můžu říct,že kluk je konečně v pořádku. Mooooc jsem spokojená a pana doktora mooooc chválim!!!! :-)

Pan doktorovi docházíme s oběma našimi dětmi (syn 9 let, holčička 3 roky) a je to opravdu úžasný lékař! Velice ho uznáváme nejen jako odborníka, ale také jako člověka. Když syna ještě jako malého školkáčka operoval, přišel si ho, coby svého pacienta, ve svém volném čase do nemocice zkontrolovat. Je vždy příjemný, lidský. Stejně příjemný je i zdravotnický personál ordinace. Jsme s manželem vděční naší pediatričce MUDr. Bartovičové, že nám jej kdysi doporučila a že jsme vlastně i díky jí získali pro naše děti tak skvělého lékaře.

Pan doktor má užasný přístup k dětem,a myslím,že je i stejně dobrý doktor.Je důsledný a má dobře skloubený profesionální i lidský přístup.Má krásnou čekárnu,že si děti nepřipadají ani jako u doktora.

Pan doktor je opravdu odborník, toho si určitě všichni ceníme. Ale má ještě jednu velice důležitou vlastnost, které si určitě všichni rodiče malých dětí cenní a tou je příjemný a milý přístup. Děti se ho vůbec nebojí a klidně se nechají vyšetřit.

Naprosto souhlasím,je to odborník na svém místě.Jezdíme za panem doktorem 6 let a i přesto že to nemáme moc blízko domova jinam bychom se synem nešli.

Úžasný pan doktor.Vynikajicí přístup k dětem,dokáže odvést jejich pozornost a děti ani nestačí postřehnout,že jsou vyšetřovány.Prošli jsme několik lékařů,ale za tímto Panem Doktorem bych jela přes celou republiku.Je nejlepší.Moc nám pomohl.

K panu doktorovi jsem se dostala ve svych 6 letech - zachránil mě pře hluchotou. Po 17 letech návštěv v jeho ordinaci na něj s láskou vzpomínám - neznám lepšího doktora, pro dětské pacienty je to člověk na pravém místě a je to profesionál. 100% doporučuji všem a panu doktorovi ze srdce děkuji, že dnes můžu slyšet život kolem sebe.

Dobrý den.MUDr.Horníkovi děkuji za záchranu sluchu své dcery.Je to už dost dávno,ale stále s vděčností vzpomínáme.

Pan doktor má velmi hezký vztah k pacientům. Jezdíme za ním již 14 let a nesetkali jsme se s neochotou a co je nejdůležitější - vždy pomohl. Pro mne, jako matku, bylo nemalé plus, když v době, kdy syn "prchal" před každým bílým pláštěm si pan doktor získal jeho důvěru. Vřele doporučuji.

Nejlepší doktor