Dětské ORL centrum
Pekařská 84, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

neměla jsem příležitost dostatečně poděkovat za péči a vlastně vyléčení mého syna.Je to už sice 20let,ale předtím,co jsem musela vyslechnout od jisté paní doktorky na Brandlově a posléze v Bílém domě.přišla jsem k ní poprvé ,synovi bylo necelé dva roky.takže první co bylo ,tak se mě zeptala ,jestli můj syn není debil,že nosí pleny. při vyšetření mu natrhla ústní koutek atd.Pan doktor Horník byl takové sluníčko,který nám poprvé pomohl s bolavýma ouškama a jak čtu ,zůstal takový dodnes.Je to hezké ,když někdo své povolání dělá s láskou a i když je ted na soukromo,to hezké zůstalo.děkuji

Skvělý odborník s citlivým přístupem k pacientům.

Se vsim co tu bylo napsano souhlasim. Ja sama k panu doktorovi chodim snad od ctyr let a v zimnim obdobi jsem v jeho ordinaci pecena varena. Nespocetne krat me operoval a vzdy jsem z nej mela dobry pocit a nemela strach. Dokaze maximum pro spokojenost svych malych pacientu (viz jeho cekarna a ordinace).
Desim se dne kdy mi PAN DOKTOR oznami ze ho uz nebudu moci navstevovat a to se blizi kazdym dnem.
Mohu jen doporucit.

Můj syn měl neustále rýmy,bolavé uši. Naše doktorka Monteiro-to vůbec neřešila,tak jsme přešli k jiné, ta nám hned doporučila pana doktora Horníka-říkala, že je specialist a MĚLA ÚPLNOU PRAVDU! Jsem s panem doktorem naprosto spokojená, bezvadná čekárna pro děti-doktoři by si z toho měli brát příklad, protože děti se tam cítí velmi dobře. Pan doktor Horník má nádherný přístup, je velmi milý, vyzařuje z něho pozitiva - na děti je milý, zachází s něma jako s koťátky :-) Jeho vyšetření je udivující, syn se vždy doktorů bál od doby, co mu už 2x píchali uši, nechtěl doktory ani vidět, ne se k nim přiblížit za panem doktorem Horníkem, už jde sám a při vyšetření vůbec nepláče ba naopak se směje. Opravdu vřele všem doporučuji, je to ten nejlepší doktor s jakým jsme se doposud setkali. Navíc už nechodíme píchat uši, je to radost!

www.okg-fit.cz/gk

K panu doktoru chodím už mnoho let. Pokaždé má velice příjemný osobní přístup a je na něm vidět zájem o pacientovo dobro. Má pro děti velice příjemně zařízenou čekárnu a přívětivou sestřičku. Je to jeden z nejlepších lékařů, které znám.

Pan doktor je velice příjemný,ochotný.Dobrý diagnostik.Oceňuji jeho velmi dobrý
přístup jak k pacientům,tak i k jejich doprovodu.

Pana doktora Horníka jsem zde na úplném začátku již chválila. Ještě bych chtěla dodat, že můj 3,5letý syn se klidně nechává od pana doktora vyšetřit sám, nemusím ho ani držet na klíně a stojím opodál. Opravdu má úžasný přístup k dětem, syna návštěvy u něj nijak netraumatizují, a to je velmi důležité. Díky pane doktore :-))

myslím že určitě nastřeluje.jednou když jsem u něho byla s dcerou na kontrole,tak byl zděšen,jak ma dcera propíchlé uši od jiného lékaře.

užasný ve své specializaci

šikovný pan doktor můžu jen doporučit