Dětské ORL centrum
Pekařská 84, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Už jsem jednou přispěla názorem, ale nedá mi to a ozývám se znovu. Kdyby se volil nejlepší lékař, tak jako se každoročně volí Miss, tak by to pan doktor Horník musel vždy vyhrát. Neznám lepšího lékaře jak po stránce profesní, tak i po stránce lidského přístupu k pacientovi. Kéž by takových bylo víc. J. Kazdová

Když jsem zde všechny recenze na MUDr.Horníka četla,tak jsem si říkala,to snad ani není možné, s naší dcerou to bude asi jinak.Stalo se neskutečné,pan doktor se Editky zeptal -jak se má, že se jí podívá do krku- a už dcera seděla na křesle a v naprostém klidu si nechala krk, uši i nos prohléhnout,já jsem nepoznávala své dítě.Pan doktor i sestřička mají úžasné charisma, které funguje nejen na děti,ale i na dospělé,neb i já,dospělák,z ordinace odcházela s úsměvem a pocitem hezkého dne. Děkujeme. Schenelová Pavlína

Už mám děti dospělé, ale když byli malí, hlavně dcera, ta trpěla na záněty uší a různé problémy v oblasti ORL. Obešli jsme pár lékařů a vždy jsem z toho měla šok. Když plakala bolestí, tak na mně dětská ORL lékařka řvala tak, že jsem se s ní i hádala a sebrala dítě a odešla. Když jsme začali chodit k panu doktoru Horníkovi, tak tyto problémy ustaly, dcera mu malovala obrázky a vždy se tam těšila. I když to bolelo,tak pan doktor dokázal vysvětlit, že to jinak nejde. Lepšího lékaře jsem opravdu nepoznala. Není dobrý, ale je nejlepší.
J. Kazdová

Z péče a přístupu pana doktora Horníka jsem naprosto nadšená, opravdu odborník a člověk s lidským přístupem jak k malým pacientům, tak k rodičům. Vše pečlivě a srozumitelně vysvětlí, nemohu jinak než doporučit.
Pouze dlouhé čekání i přes objednání na čas v překrásné čekárně bych dala jako zápor.

Velice milý a hodný doktor.K dětem má velmi dobrý přístup.DOPORUČUJI

Úžasný, skvělý člověk, pohodář a výborný, zkušený praktik.Máme k němu absolutní důvěru. Moje děti chodily k němu rády a nikdy se nebály,ani když šlo třeba o nepříjemné výkony. A právem! Prvotřídní chování k dětem i k rodičům. Pro nás je a zůstane zlatým člověkem a skvělým doktorem. Už v prvních letech po revoluci zcela předběhl svou dobu - osobním přístupem,odborným rozhledem,neformálním, důvěryhodným a solidním chováním. I tou krásnou, vybavenou a nadstandardní čekárnou pro děti - i tu již tehdy, před skoro 20 lety měl- tehdy něco zcela nevídaného. Přejeme vše nejlepší jemu i malým pacientům a DĚKUJEME!!! Romana Svobodová s dětmi, dnes již téměř dospělými:-)

Skvělý přístup k dětem, krátké objednací lhůty, minimální čekání v čekárně, která je moc krásně dělaná pro děti :-).

Vždy ochotný a s citlivým přístupem k pacientům.Odborník na slovo vzatý.

Velice erudovaný lékař s maximálně empatickým přístupem. Nepříjemné jsou pouze čekací doby.

Vřele doporučuji.