Dětské ORL centrum
Pekařská 84, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

je to nejlepší lékař jakého znám.Takových jako on je hodně málo. Doporučuji...

Pan doktor je naprosto úžasný!!!! Náš malý ho má strašně rád a vždycky se těší na kontrolu. Nejlepší doktor jakého jsme kdy poznali.

Souhlasím se všemi nározy zde uvedenými s hodnocením nejlepší. Vynikající lékař, klidný člověk, milý k dětem. Všechny naše děti léčil a léčí. Neměnili bychom. Přeji nadále spokojené malé pacienty a rodiče. Ostatně hodnocení 100% je důkazem, že MUDR. Horník, jak píše paní Kazdová " není dorý, je nejlepší". Radka Hlavničková

Velmi profesiální přístup doktora k pacientovi.

Pana doktora už navštěvuji min. 15 let a nikdy jsem s ním problém neměla byl vždy laskavý, ochotný a milý odborník.

všichni lékaři v této ordinaci jsou super :-)

Musím souhlasit se vším co tady bylo napsáno. Pan doktor Horník je opravdu kapacita. Navštěvuji ho zhruba od svých 7 let kdy jsem přešla od jiné lékařky právě k němu. Od ní mi bylo řečeno že mandle mám sice velké, ale že mám malou hlavu a až mi hlava vyroste bude vše v pořádku :D Pan doktor Horník nad vším jen kroutil hlavu a hned mě začal léčit. Od té doby kdy mi vytrhl nosní mandle (i při pobytu v nemocnici se o mě krásně staral a mamce volal každou hodinu jak se mi daří)je vše oká. I teď když mě třeba popraskají žilky v nosu a potřebuji vypálit nos tak i bez objednání mě vždy s úsměvem přijal. Na pana doktora Horníka nedám v životě dopustit a vždy velmi ráda a s radostí k němu zamířím. Takových lékařů víc a hned by bylo líp. DOPORUČUJI !!!

Velice dobrý lékař,má úžasný přístup k dětem.

Dobrý den
i já bych se ráda přidala ke skvělému hodnocení pana doktora,sestřičky i prostředí ve kterém ordinuje. Již 6 let navštěvujeme tuto ordinaci a odcházíme vždy plní elánu a důvěry v pana doktora. Po velmi špatné zkušenosti z Vyškovské ORL nám i naší dceři vrátil pan doktor důvěru v lékaře a snad i vyléčení naší dcerky. Děkujeme pane doktore. Sedláková Pavlína - Radslavice

Výborný lékař se zkušeností. Příjemný a normální člověk.