F
Umístění: Poliklinika Soběslav extrakce zubu, chirurgická extrakce zubu ("moudráky")

K panu doktorovi chodím na extrakci "moudráků" na doporučení mé zubní lékařky. Zatím jsem u pana doktora byl dvakrát a vždy mě před výkonem dokázal svým vřelým přístupem uklidnit.
To samé oceňuji i ze strany sestřičky.

Pan doktor je velmi šikovný a dovede uklidnit. Sestřička to samé. Oba dva jsou usměvaví a milí. Mohu jenom doporučit.

Pan doktor je velice příjemný a šikovný. Na to jak jsem se bála vytržení zubů moudrosti,tak mě jeho milý přístup velice uklidnil. Sestřička na mě rovněž působila velice mile a ochotně. Jsem velice ráda,že jsem dala na doporučení mých známých. Pana doktora doporučuji a moc mu děkuji !!!!! Je to snad poprvé ,kdy jsem od zubaře odcházela s dobrým pocitem a s klidem na duši :)

Byl jsem u něj zatím pouze dvakrát, ale přístup pana doktora byl velice profesionální a k tomu i lidský, takže o srandu a zdravé zuby u něj nebude nouze. Svůj přístup by však měla změnit sestra, která měla zatím pokaždé podrážděnou náladu, že se jí člověk až bojí na cokoliv zeptat.

Mohu doporučit odborník na svém místě, jsem spokojen, výborný přístup

- je opravdu velice slušný a zodpovědný /díky jemu se přestávám zubařů bát/!
- a sestřička pod poněkud tvrdší maskou skvělé srdce a dobrota !

Pan doktor je opravdu velice šikovný, dovede člověka uklidnit, hlavně, když se někdo bojí zubaře jako čert kříže, sestřička je také velice milá a nedá se jejich perfektní práci nic vytknout, jsou to prostě jedničky, vřele doporučujij

Tento doktor je moc šikovný, profesionální, s dobrým přístupem k lidem a působil na mě velice příjemně, zato ta jeho sestřička by se nad sebou měla zamyslet...s takhle nepříjemnou sestrou jsem se dlouho nesetkala, přístup opravdu otřesný...je pěkně drzá a plete se do čeho nemá, nikoho nezajímají její připomínky..přišla jsem k doktorovi a ne poslouchat tam nějaký její rozumy.

Za život jsem poznal 5 zubařů a tento je rozhodně vysoko nad nimi, ať už profesionalitou, umem, či lidským přístupem.

Pan doktor je velice milý, příjemný, šetrný a šikovný. Taktéž sestřička má velice lický přístup k pacientům. Mohu jen doporučit.