Pavel Giacintov, oční lékař Brno

MUDr. Pavel Giacintov

Oční lékař

Česká 1, Brno
Odborný oční lékař

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Pan doktor Giacintov a jeho tým, zachránili mému synovi život. Syn měl odmalinka několik očních vad, v dětské nem. si nás přehazovali jako horký brambor a po nepovedené operaci šilhavosti tamtéž, jsme začali docházet k Mudr.Giacintovi, perfektně mi vše vysvětlil a započali jsme léčbu, která trvala 10let, kdy syn pravidelně docházel každý rok na cvičení očí, které mu velmi pomáhalo. Při jedné z návštěv v jeho 16 letech si sestřička všimla neobvyklé situace a ihned syna odeslala k Mudr.Giacintovi, který diagnostikoval zvýšený nitrooční tlak a odeslal nás na neurologické vyšetření. Cca za 3 dny diagnostikovali mému synovi nádor na mozku a byl tentýž den operován, následovali další 2 operace a léčba, která zachránila mému synovi život. Dnes žije plnohodnotným životem a je zdravý. Bez zájmu a excelentní diagnostiky pana doktora Giacintova a "rodinnému " přístupu k pacientům, s kterým jsem se za 10let setkávali, mohlo vše dopadnout úplně jinak. Mudr. Giacintovi a jeho týmu patří můj neskonalý dík za jeho profesionální přístup, všímavost a včasnou diagnostiku, kterým zachránili mému synovi život.

Také já bych rád přidal svůj názor na pana doktora. V r.2009 jsem utrpěl úraz oka při práci s cirkulárkou. Přišel jsem o čočku, kterou mi odstranili v U sv. Anny. Po operaci jsem se dozvěděl, že mám tzv. sekundární zelený zákal, v podstatě velký nitrooční tlak. Docházel jsem do ambulance U sv. Anny, kde se snažili tento tlak pomocí kapek snížit na takovou úroveň, aby oko přežilo. To se jim vůbec nedařilo, nemluvě o tom, že při každé návštěvě ordinoval jiný lékař, kterého můj stav nijak zvlášť nezajímal. Prožil jsem skoro půl roku v depresích. Na štěstí jsem se dozvěděl o dr. Giacintovi. Ten mi hned při první návštěvě předepsal takové kapky, které mi okamžitě snížily tlak na normální hodnoty. Po půl roce jsem na oko dostal kontaktní čočku a nemusím ani na dálku nosit brýle. Když se mi na druhém oku objevil šedý zákal, doporučil mi pražské pracoviště, kde se zajímal, jak operace dopadla.
Musím ocenit jeho přístup k pacientům, též personál nemá chybu. Před každým vyšetřením dostávám informaci o ceně. Určitě provozovat tak vybavenou ordinaci s dalším personálem není laciná záležitost. Kdo má skutečné problémy se zrakem, nebude hledět na peníze.

Dobrý den, já se podělím o svoji zkušenost.
Moje oči prodělaly laserovou operaci, to že šlo vlastně o zeškvaření rohovky, že se budu muset rozloučit s nočním řízením auta nebo že mi začne vadit světlo tak, že by se dalo mluvit o světloplachosti, mi NIKDO předtím neřekl.
Až následné problémy po laseru mě donutily vyhledat další kliniku a svěřit se s minimální důvěrou do rukou "dalšího" lékaře. Nebudu se rozepisovat o svých strastech, ale až Dr. Giacintov mi dokázal pomoci a vysvětlit mi, co bývalo bylo vhodné před laserem provést za přístrojová vyšetření, lituji, že jsem toto zařízení měla možnost navštívit "pozdě", ovšem své zkušenosti s moderním zbavením brýlí šířím dále, aby lidé věděli pravdu, než se rozhodnout vyndat jednorázově desítkY tisíc z kapsy, protože jsem příkladem, kdy negativa přesahují pozitiva!!! A kdyby mi býval byl kdokoliv předtím naordinoval vyšetření na tloušťku rohovky, které mj. provádí i Dr. Giacintov, tak ...... zkrátka zde nemá smysl řešit cenu očních kapek.
Navíc celé prostředí od ochotného jednání sester až po přístroje ve mě jen utvrzuje důvěru k této klinice.
Děkuji Vám za péči! Dagmar F. s rodinou

Ráda bych se i já podělila o mou zkušenost s panem Doktorem. Začnu následujícím. Všude v zahraničí se za zdravotnické služby platí asi tak třikrát tolik, než tady v ČR. Pokud však jde o zdraví, jsem schopná zaplatit tolik, kolik je potřeba, ale očekávám za tu cenu nejen odbornost, ale především profesionální přístup, který odpovídá úhradě. V zahraničí je úroveň zdravotnických služeb velmi nízká a né nadarmo se o nás říká, že naše zdravotnictví má vysokou úroveň. Když jsem vstoupila poprvé do ordinace pana Doktora, tak jsem byla tak mila překvapená z krásného prostředí, které na člověka hned působí lépe, než staré socialistické čekárny z dob našeho mládí. I přesto, že pan Doktor pracuje v tomto oboru cca.přes 25 let, tak je výborné, že stále udržuje krok s dobou. Takže první dojem velmi dobrý. Chtěla bych podotknout, že jsem laik a v zahraničí jsem měla vždy problém s tím, když na mě někdo začal mluvit v odborných názvech a člověk odcházel s tím, že vlastně neví nic, ale spoustu peněz tam zanechal. U pana Doktora si vážím maximální snaze mi vše vystvětlit, výsledkům vždy porozumím a to jen díky jeho snaze, což opravdu málokdy bývá zvykem v jiných ordinacích. Co se týče vyšetření a cen, tak opravdu nechápu, jak si na to někdo může stěžovat. Sama mám problémy, které je potřeba léčit a o to víc uvítám jakékoliv řešení, které mi efektivně pomůže. Zrak je nejdůležitějším orgánem a nerozumím lidem, kteří si stěžují na každou korunu. Zdraví něco stojí a jestli si někdo myslí, že u pana Doktora je to předražené, tak bych mu poradila, aby zajel do zahraničí a pak něco říkal. Každý si musí na sebe umět vydělat, ale zároveň poskytnout odpovídající přístup a službu. Jsem ráda, když můžu být v tak krásné čekárně, že můžu být vyšetřena přístroji, které nemá jen tak nějaký očař v ČR a hlavně, že pan Doktor má za ta léta své praxe jasno v preparátech, se kterými je spokojen a tudíž je léčba vždy 100% úspěšná. Všem doporučuji a jak říkám, měli bychom si vážit takových odborníků, jako je pan Doktor. I díky němu je naše zdravotnictví na tak vysoké úrovni! Panu Doktorovi patří mé obrovské díky. Velmi mi pomohl a tak kvalitního a profesionálního Doktora jsem už dlouho nepotkala. Bláhová jsem si myslela, že zahraniční předraženost tkví v nejlepších službách. Omyl!

Celkem fajn doktor s kvalitním přístrojovým vybavením. Brýle od něho jsou dobré, občas mi spadnou na zem a furt slouží. Asi pevnej kov.

K panu doktorovi chodím už skoro dvacet let. Pan doktor je vždy velmi příjemný a pečlivý. Podle mě je to odborník a profesionál, kterému věřím, že nic nezanedbá a v jeho péči se cítím dobře. U paní doktorky Giacintové jsem také byla velice spokojená. Stejně jako její manžel je pečlivá a milá. Vždy jsem chodila do jejich optiky, protože jim věřím, že mi nezkazí skla. Není problém koupit si a přinést obrubu odjinud. Také přístup v jejich optice je velmi individuální, zodpověděli všechny mé dotazy. A na recepci vše pacientům také trpělivě vysvětlují. Takže pokud máte s něčím problém, můžete se na cokoliv zeptat. Vždy se mi dostalo vstřícné reakce. Před placenými vyšetřeními mi pan doktor řekl, co budou stát, jak budou probíhat a proč bych je měla absolovovat, případně jestli bude potřeba je někdy opakovat. Mohla jsem si vybrat, kdy je absolvuji a také kdy je zaplatím. Nedovedu si představit, že bych přešla k jinému lékaři. Takže za sebe moc a moc děkuji za péči všem z týmu pana doktora.
PS: Sama mám neustále hluboko do kapsy, ale pokud mám pocit, že se mi dostává kvalitní péče, jsem ochotná si ji zaplatit. Zdraví máme jen jedno, ne?

Pan doktor Giacintov je odborník.Pokud má někdo více očních vad,je ochoten si připlatit za vyšetření na přístrojích,které nejsou ani v některých brněnských nemocnicích.
Já i moje rodina-jen chválíme a děkujeme za tohoto lékaře.
Pacientka Leona.

Podle mého názoru dělá svoji práci lépe než konkurence, proto tam chodím a to jsem poběhal celý Brno, než jsem si našel toho "svýho", takže doporučuji! Vít M.

K panu doktorovi chodím už třetí rok a nikdy jsem neměla pocit nějakého nátlaku. Sama jsem si vybrala obruby v jiné optice- sami mi tuto možnost nabídli v jeho optice, když jsem si nic nevybrala, skla jsem ale svěřila do rukou jeho optiky, protože jinde mi je 2x pěkně zvratli a viděla jsem velký kulový... takže tak a závěr? Vidím a jsem v pohodě

Tady ještě odkážu na něco pro příznivce moderní doby http://www.facebook.com/pages/RGP-sro/167001383341014