Česká 1, Brno
Odborný oční lékař

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ráda bych přidala názor - je sice pravda, že pacient nemusí panu doktorovi vše odkývat a doma se rozčuilovat, jak na něco naletěl. Ale na druhou stranu musíte uznat, že bez znalosti toho, co vše je nutné u vyšetření podstoupit a co už ne, nemáte šanci něco ovlivnit. Pan doktor vám naúčtuje vyšetření a testy, předem nevíte, kolik co bude stát, když se zeptáte, dostanete vyhýbavou odpověď a pokud požadujete výstupní zprávu a přehled všech zákroků a testů, nedostanete nic, kromě ručně psané A5, ze které se stejně nic nedočtete. Není také pravda, že jen v takovýchto zařízeních máte dobré přístroje atd., ono spoustu jich máte i ve státních a krajských nemocnicích, jen je na vás hned nepoužijí. Shrnu svůj názor - pan doktor je určitě odborník, znalosti má na úrovni, ale nechá si zaplatit každý tah perem a kapky a vitamíny prodává nejméně s 20procentní přirážkou. Doporučuji trochu více transparentní průběh vyšetření, předem být schopen říct, co od pacienta bude chtít a na rovinu se s ním na ceně domluvit. Pokud se to někomu přesto nebude zdát, nebojte se, není jediný optik v Brně a po projití několika ordinací zjistíte, že ne všude se za péčí a zájem o pacienta schovává snaha vydělat.

Vazeni, nebudu ted hodnotit pana doktora ani jeho pani. To jak vedou svuj byznis je jejich vec a Vase zase to jak dokazete trvat na svych pravech. Jestlize panu doktorovi vse odkyvete a pak se doma rozcilujete ze vam nekdo neco vnutil potom nevychazejte z domu. Jestlize Vam vyhovuje pece a ceny vitaminu a kapek nikoli, potom se dozadujte pece na niz mate narok a vitaminy si napriste kupte jinde. Stejne tak bryle. Je snad jasne stanoveno na co ma pacient jako platce zdravotniho pojisteni narok. Prozatim. Tak si toho uzivejte, zda se ze za chvili nebude mit pojistenec narok na nic. A dokud nebudete schopni trvat na tom pro co jste prisli, nedivte se ze Vam nekdo neco proda.

Nevím zda mám s uvedenými názory pacientů Mudr.Giacintova souhlasit nebo ne. I kyž jsem slyšela i od svých přátel negativní reakce, já tuto ukušenost nemám. Jsem dlouholetou pacientkou pana doktora, všechna vyšetření, i akutní, vždy proběhla bez problémů a s brýlemi jsem také neměla žádný problém, nechala jsem si je udělat v optice, kde mi vyhovovaly ceny. A jelikož máme svobodnou volbu lékaře, nikomi nikdo nebude bránit v tom,pokud není spokojen, aby si našel jiného.

Kdo upřednostňuje luxusní prostředí, koženou sedačku v čekárně a nejmodernější vybavení na úkor příznivých cen, tomu jistě návštěva u pana doktora Giacintova bude vyhovovat. A to nemluvím o praktikách v ordinaci paní Giacintové, kdy jsou pacienti prakticky nuceni objednat si přímo v ordinaci brýle z jejich vlastní optiky. Ale komu toto nevadí, pak jsou oba manželé starostliví lékaři, já si však hledám nového očního lékaře.