Odborný oční lékař
Česká 1, Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Brýle nosím od 1 roku a cca 8 let zpět šla naše oblíbená paní doktorka do důchodu. Po 2 dalších lékařích, kteří odbývali vyšetření stylem "vidíš? Tak je to dobré" a několika špatně napsaných brýlích jsme se rozhodli pro pana Giacintova a zjistilo se, že se mi zhoršil astigmatismus a měla jsem napsané špatné dioptrie. Díky panu doktorovi máme celá rodina správné brýle a zmizely bolesti a točení hlavy a hlavně vidíme pořádně. Docela v tom případě nechápu proč někdo hodí špatnou recenzi kvůli délce objednací lhůty nebo délce čekání v ordinaci. Za mne určitě skvělý přístup od recepce až po doktory.

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Několikrát jsem byla odeslána na vyšetření, jejichž smysl mi unikal. Dokonce opakovaně mne posílal na totéž drahé vyšetření, na němž mi vyšly diametrálně odlišné hodnoty. Na základě těchto vyšetření mi byly nabízeny další placené služby, jako například výživové poradenství (údajně speciální dieta ovlivní stav mé sítnice). Co mě hodně zarazilo - pan doktor mi sdělil, že vzhledem ke stavu sítnice mi nedoporučuje v žádném případě rodit přirozeně, ale pouze CS. To mě vedlo do ordinace jiného očního lékaře, který tento názor absolutně vyvrátil jako nedůvodný. Při mé poslední návštěvě jsem byla nabádána, abych podstoupila měření dioptrií, které jsem absolvovala 3 měsíce nazpět. Přestože stejné dioptrie jsem toho času měla už 7 let. Při dotazu, z jakého důvodu bych měla jít na měření po 3 měsících od posledního, mi bylo slečnou recepční sděleno, že se mi mohly dioptrie za tu dobu změnit. S díky jsem odmítla a do ordinace pana doktora Giacintova již znovu nezavítala.

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Pan doktor Giacintov a jeho tým, zachránili mému synovi život. Syn měl odmalinka několik očních vad, v dětské nem. si nás přehazovali jako horký brambor a po nepovedené operaci šilhavosti tamtéž, jsme začali docházet k Mudr.Giacintovi, perfektně mi vše vysvětlil a započali jsme léčbu, která trvala 10let, kdy syn pravidelně docházel každý rok na cvičení očí, které mu velmi pomáhalo. Při jedné z návštěv v jeho 16 letech si sestřička všimla neobvyklé situace a ihned syna odeslala k Mudr.Giacintovi, který diagnostikoval zvýšený nitrooční tlak a odeslal nás na neurologické vyšetření. Cca za 3 dny diagnostikovali mému synovi nádor na mozku a byl tentýž den operován, následovali další 2 operace a léčba, která zachránila mému synovi život. Dnes žije plnohodnotným životem a je zdravý. Bez zájmu a excelentní diagnostiky pana doktora Giacintova a "rodinnému " přístupu k pacientům, s kterým jsem se za 10let setkávali, mohlo vše dopadnout úplně jinak. Mudr. Giacintovi a jeho týmu patří můj neskonalý dík za jeho profesionální přístup, všímavost a včasnou diagnostiku, kterým zachránili mému synovi život.

Umístění: Odborný oční lékař

Jsem obrovsky zklaman přístupem celé ordinace. To, ze objednaci doba je gelmi dlouha mu nevadi. Ovsem pokud po 5 měsícich čekam 1.5 hod a jeste me u toho předběhnou 2 pacienti, tak je to opravdu neschopnost doktora ridit ordinaci. Rozdodne menim ocniho lékaře. Omluva od recepcni nebo návrh jineho terminu take neprisla.

Tomas Knebl

Právě jsem se vrátila od pana doktora a chci se podělit o svoji zkušenost. Šla jsem k němu s tím, že bych ráda konzultovala léčbu zánětu spojivek, kterou mi nasadili v nemocnici. Pan doktor se ale soustředil na to, jaké nosím čočky a jaký používám roztok, a snažil se mi namluvit že jsem zánět dostala kvůli roztoku, který používám bezmála deset let bez jediného problému. Neustále jsem musela obracet řeč na důvod, kvůli kterému jsem přišla. Souhlasil s léčbou z nemocnice a řekl že už léky používat nemusím, ale že bych měla podstoupit testy na množství a složení slz, aby mi mohl naordinovat kapky na doléčení. Když jsem okamžitě nesouhlasila s testem o kterém nic nevím a řekla že test možná příště, odpověděl že musím vědět, jakou má můj zrak cenu a že jsou to moje oči. Navíc ještě stačil pohanit onen roztok, který vůbec nezná ani neví jeho složení (vozím si ho ze zahraničí) a natvrdo mi řekl, že jestli chci chodit k němu tak musím používat jeho roztoky a že není vhodné kupovat čočky přes internet, ale přímo od lékaře. Je mi jasné že se musí nějak živit, ale u mě s takovým přístupem nepochodí.

Také já bych rád přidal svůj názor na pana doktora. V r.2009 jsem utrpěl úraz oka při práci s cirkulárkou. Přišel jsem o čočku, kterou mi odstranili v U sv. Anny. Po operaci jsem se dozvěděl, že mám tzv. sekundární zelený zákal, v podstatě velký nitrooční tlak. Docházel jsem do ambulance U sv. Anny, kde se snažili tento tlak pomocí kapek snížit na takovou úroveň, aby oko přežilo. To se jim vůbec nedařilo, nemluvě o tom, že při každé návštěvě ordinoval jiný lékař, kterého můj stav nijak zvlášť nezajímal. Prožil jsem skoro půl roku v depresích. Na štěstí jsem se dozvěděl o dr. Giacintovi. Ten mi hned při první návštěvě předepsal takové kapky, které mi okamžitě snížily tlak na normální hodnoty. Po půl roce jsem na oko dostal kontaktní čočku a nemusím ani na dálku nosit brýle. Když se mi na druhém oku objevil šedý zákal, doporučil mi pražské pracoviště, kde se zajímal, jak operace dopadla.
Musím ocenit jeho přístup k pacientům, též personál nemá chybu. Před každým vyšetřením dostávám informaci o ceně. Určitě provozovat tak vybavenou ordinaci s dalším personálem není laciná záležitost. Kdo má skutečné problémy se zrakem, nebude hledět na peníze.

Dobrý den, já se podělím o svoji zkušenost.
Moje oči prodělaly laserovou operaci, to že šlo vlastně o zeškvaření rohovky, že se budu muset rozloučit s nočním řízením auta nebo že mi začne vadit světlo tak, že by se dalo mluvit o světloplachosti, mi NIKDO předtím neřekl.
Až následné problémy po laseru mě donutily vyhledat další kliniku a svěřit se s minimální důvěrou do rukou "dalšího" lékaře. Nebudu se rozepisovat o svých strastech, ale až Dr. Giacintov mi dokázal pomoci a vysvětlit mi, co bývalo bylo vhodné před laserem provést za přístrojová vyšetření, lituji, že jsem toto zařízení měla možnost navštívit "pozdě", ovšem své zkušenosti s moderním zbavením brýlí šířím dále, aby lidé věděli pravdu, než se rozhodnout vyndat jednorázově desítkY tisíc z kapsy, protože jsem příkladem, kdy negativa přesahují pozitiva!!! A kdyby mi býval byl kdokoliv předtím naordinoval vyšetření na tloušťku rohovky, které mj. provádí i Dr. Giacintov, tak ...... zkrátka zde nemá smysl řešit cenu očních kapek.
Navíc celé prostředí od ochotného jednání sester až po přístroje ve mě jen utvrzuje důvěru k této klinice.
Děkuji Vám za péči! Dagmar F. s rodinou

Ráda bych přidala názor-pan doktor je určitě oborník ,ale nechá si zaplatit za každý tah perem.Kapky prodává z velkou přirážkou prostě Vám je doporučí a hned v ordici předá a nemáte ani tušení kolik budou stát a pak se opravdu jen divím

Pan doktor Giacintov má velmi kvalitně vybavenou ordinaci,to je pravda.A kde na to bere? Dělá pacientům různá vyšetření,aniž by předem upozornil,kolik si za tuto činnost bude v řádu tisíců účtovat.Je jeho povinností upozornit pacienta na částku.Ne každý je tolik při penězích.Navíc je spousta úkonů,které proplácí zdravotní pojišťovny a tady se nabízí obava,že platba může být uplatněna dvakrát.
Např.chápu,že při prvním a vstupním vyšetření provede " slzný test ",za který si účtuje ještě s dalším testem 2500 kč.Ale proč toto vyšetření provádí za několik měsíců znovu,to je záhada.Přitom pacient nemá žádné potíže se slzama.Prostě tak se vydělává na úkor obyčejných lidí.Je to jeden z nejdražších doktorů,kteří jsou v Brně.
Samozřejmě se najde spousta lidí,kteří si řeknou,že do zdraví je třeba investovat.To ano,ale není nutné nesmyslně dotovat rodinu Giacintů.

Musím potvrdit negativní hodnocení. Manželka se objednala na vyšetření k lékaři, byla bez odůvodnění nebo upozornění poslána k optometristce. Dvakrát jim sdělila, že není VZP, což nijak nekometovali. Po žádosti o vydání zprávy o týden později (brýle jsme našli jinde) najednou problémy. Vzpoměli si, že mají jen VZP a žádali 500 korun za vyšetření optometristkou (které si neobjednala). Ona zpráva za 500 korun pak byl jeden řádek načmáraný rukou na kus papíru! Časté problémy s tímto lékařem zmínili i v optice, kde jsme nakonec brýle nechali dělat. Všem zájemcům radím: tomuto místu se zdaleka vyhněte. Dobrých očařů je dnes dost a není potřeba podporovat takovéto jednání.