Arbesova 477/9, Olomouc

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace operace Tříselné kýly

Touto cestou chci poděkovat MVDr Galkovi a jeho personálu který provedl operaci tříselní kyly,našemu yorkširku Enďičkovi. Je to náš člen rodiny od narození. Tuto kliniku navštěvujem od začátku založení v češle MVDr Galkem.S klinikou jsme nadměrně spokojeni,perfektní prací a přístupem MVDr Galkem a jeho kolektivem.Jsou to lidé na vysoke úrovni s přístupem k zvířatkům tak k jejím chovatelům.Tuto kliniku doporučují chovatelům kterým není jedno kdo ošetřuje jejích mazlíčky. Přejeme Vám ať se daří ve Vaší práci kterou děláte s láskou a maximálním úsilí pro zvířatka a jejích chovatele rodina Fojtikova.

Byla jsem u pana doktora Galka minulý rok s 8mi měsíčním AUO, který pajdal na přední nohu. Pan doktor ho ohmatal, udělal bez řečí rtg snímek tlapky a řekl, že tam nic nevidí a že bude informovat nějakého svého kolegu zkušeného ortopeda. Po neustálém připomínání sama sebe, se nakonec oba doktoři usnesli, že na rtg nic nevidí, a že standardní postup je udělat rtg celého těla a pokud i ten vyjde negativně tak rozbor krve na boreliózu. S tímto jsem nesouhlasila, jak z důvodu věku psa, tak bohužel i peněz. Změnila jsem vet. ordinaci a tam psovi nasadili Alavis s tím, že má zhmožděné prsty. Pokud se po přísném dvouměsíčním klidovém režimu nezlepší, bude potřeba udělat rtg celého těla. Pes se zlepšil. Na rok. Poté začal znova pajdat, takže jsem po informacích a doporučeních na internetu zkusila zajet za paní doktorkou praktikující i Dornovu metodu do Vyškova a ta mému nyní 1,5 roku starému psovi diagnostikovala artrózu zápěstí po neléčeném zranění, (které dle jejího názoru bylo vidno i na rtg snímku z minulosti, který jsem jí přeposlala. Pes byl na prsty citlivý, ptž mu kosti tlačili na zhmožděné zápěstí.) Jsem zklamaná. Hlavně i proto, že žádný veterinář (jakéhokoli formátu) Vám neporadí ani nedoporučí léčbu anebo alespoň preventivní cvičení Dornovou metodou, když každý kdo ji zná, ví, že jsou její výsledky stoprocentní...

Kliniku pana Galka navstevuji s yorkem-clenem rodiny jiz od narozeni. Vzdy perfektni pristup personalu a mile a ochotne vystupovani. I ve vypjatych situacich dokazi podrzet a pejska mi uzdravili. Velmi doporučuji, David Šulkovský

Po zkušenostech s jinými veterináři v OL mi byl doporučen p. Galko a od té doby chodíme k němu už xlet. K jinému veterináři už bych pejska nevzala. Pan doktor sympaťák, kolegyně doktorky taktéž, ceny za ošetření v pořádku, prostředí a zázemí pro zvířátka skvělé. Mohu jen doporučit.

Klinika, kde si na veterináře jen nehrají, ale opravdu rozumí. Pan dotor Galko je sympaťák, který vždycky poradí a např. od doktorky Žůrkové by se mělo spousta rádoby veterinářů učit..Můžu jen doporučit! :)

Vřele doporučuji, máme výborné zkušenosti a skvělá je i paní doktorka Žůrková, která na této klinice pracuje. Klinika je oproti jiným sice dražší, ale když se jedná o závažnou věc a jinde si neví rady, určitě svému zvířátku dopřejte vyšetření u pana doktora. Máme v rodinně zkušenost, že jinde už nad léčbou zvířátka zlomili hůl, ale pan doktor ještě pomoct dokázal.

Jsme spokojeni, několikrát nám hodně pomohl. Doporučuji.

jsme s ním velice spokojeni

Jsem velice spokojená s panem doktorem Galkem. Věnuje se mému pejskovi i mně maximálně.Vždy je velice příjemný a prostředí, které pro naše pejsky vytvořil je na vysoké úrovni. Všem doporučuji.

výbornej :-) vše bez problémů :-)