Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Můj stav před vyšetřením: čekáme miminko jako životní zázrak a těším se na první snímek. Můj stav po vyšetření: mám špatně posazenou dělohu, jsem tlustá, plod je snad v pořádku.

Pana doktora znám od základní školy a už tehdy to byl velice slušný, pracovitý a poctivý chlapec. Jsem moc ráda,že se nezměnil, lidé ho mají rádi a přeji mu vše dobré.

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří gynekologické laparoskopie

Pana doktora jsem viděla na operačním sále krátce před tím, než mě uspali, ale operace proběhla bez komplikací a jizvy nejsou vůbec patrné. Jsem ráda, že mě operoval zrovna tento lékař.

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří operace hysterektomie

Pan doktor mi byl doporučen jakožto výtečný operatér. Ačkoliv před operací jsem neměla možnost jej vidět, po operaci se mi věnoval, vše mi vysvětlil a na vše odpověděl. Prostě normální doktor jak má být. Operace proběhla zcela bez komplikaci, u Milosrdných v Brně. Tamtéž se o mě skvěle staraly, nemůžu řici půl slova na skvělý sestry s nadhledem.

Milý příjemný pan doktor. Vše pečlivě a narovinu vysvětlil, lidský přístup, příjemný chlap. Čekalo mne velmi nepříjemné vyšetření, vždy řekl, kdy to bude nepříjemné, upozornil, snažil se být citlivý, ihned komentoval a vysvětloval výsledky... za mne úžasný lékař. Jsem ráda, že při něčem tak nepříjemném jsem narazila zrovna na něj.

Pana doktora jsem měla na na prvnim UZ vyšetření a mohu říct, že díky přístupu pana doktora, jsme měli opravdu krásný zážitek. Pak doktor se nám velice pečlivě věnoval, vše krasne vysvětlovat, mluvil s námi pěkně lidsky, ochotně se nám podival na pohlavi, nikam nespechal, opravdu jsem byla ráda, že jsme dostali zrovna ho. Na další vyšetření chci jenom k němu. Za mě velké plus a díky!!