Pavel Fiala, endokrinolog Plzeň

MUDr. Pavel Fiala

Endokrinolog

Plzeň
Plzeň, Pokiklinika Slovany

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

1.5

Já navštěvuji pana doktora již 4 roky a za celou tu dobu mi nabíral krev pouze dvakrát a sono dělal jen jednou. Návštěva u něj probíhá vždy stejně. Jsem objednaná na osmou hodinu, přijdu ve třičtvrtě na osm, zaplatím poplatek a kolem půl desáté jdu na řadu. Za pět minut jsem hotová. Změří mi tlak, zkontroluje třes prstů, prohmatá krk, napíše léky a nashledanou. Jak pozoruji, nejsem jediná. Nevíte tedy prosím někdo o jiném endokrinologovi? Chtěli bychom s přítelem miminko a já jsem slyšela, že s nemocnou štítnou žlázou to nejde tak dobře. S tímhle přístupem bych se ho také nemusela dočkat nikdy.

Asi velmi dobrý oborník, ale organizátor na štíru.Pokud Vás objedná na 9 hodinu, tak z toho může být běžně 10,30 hodin. On totiž bez problémů na tento čas objedná další 3 pacienty. Přímo porodem je teefonické volání na výsledek krevních testů. Zde je potřeba mít dostečný kredit, provolání, spíše pročekání 100,-Kč není problém. Někdy může být levnější tám dojet, ale opět čekání a zaplacení poplatku 30,-Kč, asi neoprávněně. Toto mě donutilo změnit lékaře.