třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

Zobrazit ostatní urologů v okolí

Necitlivé průpovídky vůči 6-letému dítěti, kterému se vyšetření samozřejmě nelíbilo. Z mého pohledu neprofesionální a lidsky nepřijatelné. Nedoporučuji.

Nedoporučuji, neumí se chovat, je sprostý, arogantní, nemá vychování. Klidně si před sestrou a pacientem prdne jako by se nechumelilo a vyšetřuje dál :-(

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Je mi 41 a zhruba před rokem se mi začalo stávat, ze mi uniká moč. Často se mi stává, že večer jdu na toaletu, potom vlezu do sprchy a po opuštění koupelny cítím potřebu jít na toaletu opět. A občas v noci už ani nestihnu na záchod jít.
    Žádné jiné zdravotní problémy nemám, nekouřím, alkohol piji občas a s limitem, sportuji.
    Rád bych se zeptal, kde může být problém?

Děkuji za odpověď

Viktor

Často se tak může dít např.při chronickém zánětu prostaty. Určitě je vhodné urologické vyšetření.

MUDr. Pavel Erdös

• Dobrý den,
    v lednu jsem měl horečky, hrozně jsem se potil a během následujících dní se to zhoršilo. Pálilo mě močení, moč zapáchala a v moči se i objevila krev. Byl jsem u urologa, dostal jsem antibiotika na týden.
    Týden uběhl a problémy se vrátily. Byly mi tedy nasazeny další antibiotika, tentokrát silnější (1-1-1 Augmenting 625 mg) na 10 dní a k tomu probiotika. Po dobrání jsem dal vzorek na kultivaci a dozvěděl jsem se že zánět už je pryč. Bohužel ale jisté problémy přetrvávají.
    Po dobrání antibiotik se mi pořád nepříjemně močili a moč pořád nepříjemně zapáchala. Taky jsem měl dva červené pupínky na žaludu, a na těch červených "oblastí" se mi loupala kůže.
    Koupil jsem si proto canesten a d-manosu.
    Teď už jsou to dva týdny co jsem aplikoval canesten na žalud a předkožku a d-manosu jsem už dobral. Pupínky zmizely, bohužel ale se mi pořád nepříjemně močí a ten zápach moči přetrvává.
    Co mám dělat?
    Předem děkuji za odpověď.

Určitě by se měla znovu vyšetřit moč odebraná středním proudem a to včetně kultivace. Nutno také
    vyloučit zánět prostaty, který se může chovat obdobně a moč při něm bývá negativní. To vše cestou spádového urologa.

MUDr. Pavel Erdös