Černovická 18, Brno
Praktický zubní lékař (mapa)

chodím k panu Doubravovi asi 10.let a vždy byl velice milý a ochotný.
já jsem spokojene.

Pan doktor Doubrava je vynikajici zubni lekar, jeho pristup je velmi profesionalni, vstricny a za nekolik let co jsem u nej si nemuzu stezovat na nic. Pana doktora Doubravu muzu vrele doporucit, jsem rad, ze jsem jeho pacientem a doufam, ze jim jeste dlouho budu. Dostalek

Je pravda, že pan doktor toho moc nenamluví a člověk se musí hodně ptát, chce-li se něco dozvědět, ale s jeho prací jsem maximálně spokojena. Mám se zuby velké problémy, pan doktor mi dělal a dělá celkem náročné zákroky, a vždy byla jeho práce i přístup naprosto profesionální. Nikdy se nechoval nějak arogantně nebo hrubě.

G

Chodíme celá rodina a jsme moc spokojení :)

Je příjemné, že dodržují čas objednání. Pan doktor je arogantní a profesionální.

Perfektní práce a péče o pacienta. Příjemné prostředí v ordinaci.

S panem doktorem Pavlem Doubravou jsem zatím velice spokojená. Letos mi trhal dvě osmičky -bylo to rychle, profesionálně a bez komplikací.

chodím k panu Doubravovi asi 10.let a vždy byl velice milý a ochotný.
já jsem spokojene.

G

Chodíme celá rodina a jsme moc spokojení :)

Perfektní práce a péče o pacienta. Příjemné prostředí v ordinaci.