Dentální centrum Karolina s.r.o.
Důlní 3347/1, Ostrava

Výborný zubní lékař, pohodová a usměvavá sestra, profesionální přístup. Co víc si přát? Aby v Radvanicích vydržel co nejdéle, je to opravdu velmi kvalitní zubař.

Pan doktor Doležálek je velmi příjemný ve vystupování, pracuje pečlivě a s ohledem na konkrétní potřeby pacienta. Jeho zákroky nejsou bolestivé. Pro děti má připravené odměny za každou návštěvu, takže se děti k zubaři nebojí, ale těší. Navštěvujeme jej celá rodina a přestože jsme změnili místo bydliště, jeho nevyměníme.

Odešla jsem od své zubařky, kterou jsem navštěvovala od základní školy, ale s její péči jsem nebyla spokojená a proto jsem na doporučení své sestry přešla k Mudr. Doležálkovi. Pan doktor ve mě vyvolal velice příjemný pocit. Své práci opravdu rozumí a dělá ji výborně. O své pacienty se stará perfektně a jeho péče je opravdu důkladná. Doporučuji.

K MUDr. Doležálkovi chodí manžel i můj 1,5 letý syn. Manželovi trhal všechny osmičky naprosto bez problémů a kdykoliv má něco se zubama, okamžitě jedná a pomůže. S mrňouskem se vždy pobaví, má krásný přístup k dětem. Jsme s ním spokojeni, doufám, že nám tu v Radvanicích vydrží!!!

super

Je to nejlepsi zubar, ktereho jsem mela. Vse mi vysvetli, nejen jak se mam k zubum a dasnim chovat, ale i proc to tak je a co by to mohlo zpusobit pozdeji. Velmi si vazim osobniho pristupu, ze zakroky neboli (ano, obcas trochu doma, ale v porovnani s tim, co je jinde??!) a ze pouziva metody a materialy, o kterych jsem ani netusila a nikde jinde mi je nenabidli. Preji mu, aby to s osobnim pristupem k nam "pacosum" dlouho zustalo. Diky tomu ted chodim k zubari pravidelne.

MuDr. Doležálek je velice dobrý doktor a platí tady na 100%, že jablko nepadá daleko od stromu.

Za svůj život jsem byl ošetřován asi u 5 zubních lékařů, ke kterým jsem průběžně docházel. Musím říci, že mé zkušennosti s nimi nebyly pouze pozitivní. Co se týče dr. Doležálka, byl jsem jím velice mile překvapen. Jako většina lidí i já se zubního lékaře trochu bojím , mám z něj respekt a někdy trochu obavy, ono léčit se se zuby není většinou nic příjemného. U dr. Doležálka je to však jiné, přestože jsem u něj podstoupil několik zákroků musím říct, že je to velký profesionál a odborník, moc to u něj nebolelo, má velice lidský přístup a používá analgosedaci v té míře, aby u něj pac. netrpěl, když se k němu objednám na kontrolu nemám vůbec obavy, vím, že o mě bude postaráno s veškerou pečlivostí a citlivostí, jeho osobní přístup je pro mě velmi d§ležitý, věřím, že již svého zubního lékaře nebudu muset nikdy změnit, budu moc rád v péči tohoto znamenitého lékaře. Jsem moc rád, že jsem pana doktora objevil, všem velice přeji, aby také poznali a měli možnost být ošetřováni takovýmto odborníkem v stomatologii. Je velice mladý, přesto velmi odborný lékař. Všem vřele doporučuji tohoto detistu.

Pečlivý, příjemný, vůbec to u něj nebolí,protože dává vždy injekce a používá moderní metody a materiál. I přesto, že je mladý, je výborný. Doporučuji.