Dentální centrum Karolina s.r.o.
Důlní 3347/1, Ostrava

absolutní špička ve stomatologii!!!

Pan doktor Doležálek, je naprosto luxusní stomatolog, já se vždy zubařů bála, můj manžel ani nemluvím,ale už přes dva roky k němu chodíme celá rodinka s s dvouletou dcerkou a super, už nemívám ani ten divný pocit jaký mate před návštěvou zubaře. prostě u něj to NEBOLIIII :-D také osmičky mi nechal vytrhnou pod celkouvou anestezii, protože věděl, že jsme stršpytel :-D a za to mu moc děkuji za dva dny jsem měla po 4 zubech a bez problemů a bolesti :-)
a sestřička Bohdanka? nejen krasná a sympatická,ale také velice hodná. jsem velice spokojená

Je to první pan zubař, kterého se nebojím... :-)

Pro mne je to nejlepší stomatolog, se kterým jsem se setkala. Příjemný a profesionální přístup. Je to můj 4 stomatolog, a doufám, že již i poslední. Po předchozím mi spravoval zuby. Konečně netpím bolestivostí. Pečuje i o mé 2 děti, a i zde je jeho přístup perfektní. Jsem velmi spokojená. U mne má 100 % positivní hodnocení.

Mudr. Doležálek je velmi dobrý lékař. Chtěla bych ho doporučit všem, kteří mají strach z ošetření. Svoji práci dělá profesionálne a navyše je velmi příjemný ke všem pacientům.

Stomatologů jsem zažila několik, ale s doktorem Doležálkem jsem na 100% spokojena. Milý, přátelský, ale profesionální přístup, kazy mi spravil tak, že nejsou vidět a zuby mě již vůbec netrápí. Osvobodil mě od bolesti z mých odhalených zubních krčků a všechno mi vysvětlil. Ošetření bylo bez bolesti s injekcí, takže se nebojím dalšího vrtání. Takových doktorů by mělo být víc. Předtím jsem se bála jít k zubnímu, ale teď se víc bojím na gynekologii :)) Vřele doporučuji !!!

Pan doktor Doležálek je můj 4 stomatolog doufám,že už poslední.Předcházející zubař mi nevěřil,že mám bolest tak se mi podařil přestup přes známého. Tento zjistil zrentgenováním 4 kazy,vrtal s injekcí,nic nebolelo,ukázal,jak čistit zuby což jsem se dověděla ve svých 30 letech,oddělal kámen,no balada.Už se nebojím a jsem šťastná.Takové chování,vybavení ordinace a ošetření jsem ještě nezažila.Díky

Já jsem s panem doktorem velmi spokojená. Navštěvuji jeho ordinaci přibližně tři roky a nikdy se nestalo, že by mě nějakým způsobem odbyl (mám od něj asi čtyři bílé plomby, odstraňoval mi zubní kámen-to mi má předchozí stomatoložka nikdy neudělala, a zarovnávali jsme nerovnost na předním zubu). Pan doktor je vždy milý, jeho pacienti ho zajímají a pokud je to v jeho silách, snaží se jim vyhovět. Zítra k němu jdu na preventivní prohlídku a už se těším až mi dá zoubky zase dopořádku. Vřele doporučuji!

Nechápu jak tady může psát takové hodnocení osoba ,která tomu zaručeně nerozumí a píše hlouposti.Nejprve než se vyjádříte by jste se měla informovat co je co a za co se platí.Pan doktor se vždy ptá pacienta ,jaký typ plomby chce a pokud ty peníze na to nemá nebo z jiných důvodu tak dostane amalgám, který je zdarma.Já ,můj přítel celá jeho i má rodina k panu doktorovi chodíme a nikdo si nemůže stežovat. Jeho přístup k pacientům je vyborný ,vždy si rád popovídá a tím zpříjemní pacientům návštěvu v ordinaci.Toto je reakce na negativní komentář u kterého se osoba nedokáže podepsat a tento komentář by tady neměl vůbec co dělat !!!Myslím že tento názor bude mít více minulých či současných pacientů Mudr. Doležálka.
Papicová Zuzana

Kdybych znala ty nejlepší slova , které by mohli říct jak je pan Doležálek užasný lékař napsala bych je hned několikrát , protože u tak vynikajícího lékaře to jednou nestačí !!! Káždý kdo k němu chodí ví, že vyjádřit jaké má pan doktor zlaté ručičky a jaký je skvělý, hodný člověk , nejde lehce. Znáte pěkné slova , které by mohly popsat kohokoliv jiného ale u pana Doležálka jsou ty slova najednou tak obyčejná že se stydím je tady psát,protože tento člověk je mnohem lepší než významy těchto slov. Jde vidět , že ho jeho práce baví a že má dobré srdíčko a je lidský , nenechává nás zbytečně trápit bolestí. K němu se nikdo bát nemusí , není to žádný sadista ale naopak velice příjemný doktor který umí vše vysvětlit tak abych i já rozuměla tomu , co dělá a proč to tak dělá.