Neurologie
Běhounská 8, Brno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Jiný

Pana doktora doporučuji! Velmi milý a profesionální přístup! Je to lékař na svém místě. Všem doporučuji

Umístění: Neurologie

OPRAVDU mohu jen doporučit!!!
Po zkušenostech s jinou neuroložkou, která my zkomplikovala život, se tady cítím skvěle!!!
Krásná čekárna i ordinace, moc milé sympatické sestřičky, tak i zkušený profesionál pan Dr. Hájek. Je možnost se i objednat nebo přijít bez objednání ( v uvedené dny a hodiny ). Krátké čekací termíny.

Umístění: Neurologie

Velmi sympatický a milý pan doktor. Mohu jen doporučit ! Už dlouho jsem nepotkala tak sympatického lékaře s dobrou náladou. O pacienta se zajímá a nesnaží se nic uspěchat.

Umístění: Neurologie

Skvělí lékař sportovec a kamarád opravdu si ho vážím moc moc pomohl mě mamince ještě když pracoval u svaté Anny...vřele doporučuji tohoto lékaře který nic nezanedbatelnou a nenechá náhodě

Pan doktor je velmi vzdělaný, vstřícný a obětavý.Vždy pomůže a poradí a popřípadě doporučí i další odborníky,když máte i jiné zdravotní problémy. Mám několikrát výbornou zkušenost a vřele pana doktora všem doporučuji.

Pana doktora doporučuji! Velmi milý a profesionální přístup! Je to lékař na svém místě, takoví by měli být všichni.

Super lékař.Poradí,pomůže,příjemný,prostě fajn :-)

Velmi příjemný, laskavý lékař, s pochopením pro problémy a trápení pacienta. Velmi mi pomohl. Klidné, příjemné prostředí.

Pan doktor s lidským přístupem, vyslechne i jiné potíže a doporučí jak postupovat v dalším ošetření u dalších lékařů. neváhá s náročnějšími vyšetřeními a hned reaguje adekvátně situaci a udělá vše pro pomoc pacientovi. Velice doporučuji i kolegu pana doktora Chadima.

Vynikající doktor lidský přístup vřele doporučuji :-)