Liberec

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Doktor Čejka je profesionál s příjemným a vstřícným jednáním. Do ordinace jsem šel v objednaný čas, zákroky bez jakýchkoli komplikací. Rád bych potkával víc takových doktorů.

Pan doktor mi v loni operoval žlučník a vše v naprostém pořádku,nyní chodim již 4 měsíce do ordinace s úrazem a opět super přístup,

Jakub B.

Jsem 2 týdny po operaci tříselné kýly, kterou provedl laparoskopicky MUDr. Pavel Čejka v Nemocnici Frýdlant. Vyjadřuji naprostou spokojenost jak s přístupem personálu nemocnice tak především s profesionalitou a lidským přístupem pana doktora, který se na mě i dalšího odoperovaného pacienta přišel osobně podívat.

Ráda přidávám pozitivní komentář, MUDr.Čejka a sestřička, velmi příjemní, empatičtí, naprostá spokojenost s jednáním, když už vás něco bolí, zahřeje takto skvělé profesionální jednání. Děkuji oběma.

Velká spokojenost,je to odborník a sestra je šikovná.

B.Plhal
Pana doktora předchází výborná pověst, vynikající chirurg s nadstandardním přístupem k pacientovi v podmínkách českého zdravotnictví. Jsem velmi rád, že jsem se s chirurgickým výkonem mohl svěřit do jeho rukou a být v klidu jak před operací tak i po operaci. Jednoznačně doporučuji.

Vynikající odborník, velmi vstřícný a profesionální přístup, zdravotní sestra v ordinaci příjemná, jsem rád, že jsem se pro chirurgický zákrok svěřil do jeho rukou.
Jan Kubelka

Milý přístup pana doktora i sestry. Jednání vstřícné. Vše mi vysvětlil, nabídl možnosti řešení. Doporučuji. O oblibě a schopnosti jistě napovídá také neustále plná čekárna pacientů.

Á

vlastní zkušenost velmi dobrá, takže doporučuji pana doktora všem, kdo má rád všechno pěkně vysvětlené a po operaci se cítím velmi dobře. Děkuji

Pan doktor Čejka je velmi zkušený chirurg.Už při první návštěvě v jeho ordinaci na mě působil velice příjemným dojmem.Nedávno mě operoval, před operací mi ochotně vysvětlil, jak bude zákrok probíhat, a i když operace, kterou jsem podstoupila, není zrovna moc příjemná, odnesla jsem si z nemocnice jen pozitivní vzpomínky.Tento lékař je opravdu velký profesionál s lidským přístupem.Ochotný, příjemný, skvělý chirurg i člověk.Jsem ráda, že mě operoval právě on.