Liberec

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Podezření na pupeční kýlu

Před pár měsíci jsem byla u dr. Čejky v Klášteře na vyšetření s podezřením na kýlu. Doktor se na mě podíval, sáhnul mi na malou bulku mezi pupikem a žebry a diagnostikoval pupeční kýlu. Rovnou mi napsal datum zákroku ve Frýdlantské nemocnici. Termín operace jsem z časových důvodů zrušila a odložila ji na pozdější dobu.
Časem se mému synovi objevila podobná boulička na břiše také. Ale jeho dětská lékařka zahájila zkoumání bouličky doporučením na sono. Tak jsem se se synem objednala také i já. A světe div se! Z mé kýly se vyklubala obyčejná tuková bulka, se kterou se dá žít, aniž bych musela na operaci.
Díky tomu bych už k dr. Čejkovi nikdy nešla. Pozbyla jsem k tomuto lékaři důvěru.

Včera 14. 12. v odpoledních hodinách pan doktor Čejka navštívil v Liberecké nemocnici mou přítelkyni, v době, kdy jsem tam i já byl na návštěvě. Jednal se zvýšeným hlasem. Přítelkyni vyčetl,že ho okamžitě neinformovala o nástupu do nemocnice a o operaci. Poté jí nazval lhářkou. Není prý pravda, že si stěžovala při poslední návštěvě na teploty a bolesti břicha.Sestra prý mu to dosvěčí. Po mě žádal okamžitou omluvu a vymazání posledního příspěvku. A ačkoli má pan doktor zde napsáno, že přijímá nové pacienty, byli jsme ujištěni o tom, že nebýt známé, nikdy by přítelkyni do stavu nevzal. Pan Čejka byl několikrát vyzván přítelkyní i mnou,aby neprodleně opustil pokoj. Neučinil tak, s tím, že je zaměstnanec nemocnice a nadále osočoval přítelkyni.
Takže Vážený pane Čejko, krom toho,že jste jednal neeticky a dopustil jste se urážky pacientky jste svým jednáním silně napomohl k epileptickému záchvatu, který večer přítelkyně měla. Po vyzvání přítelkyně, abyste opustil pokoj, jste se na pokoji zdržoval protiprávně, protože nejste zaměstnanec nemocnice. Oči, jsem při "jednání" s Vámi zavíral, abych se nemusel dívat na Váš obličej. Po té,co jste nazval přítelkyni lhářkou, jsem měl totiž dost velký problém s tím, abych se na Vaší osobě nedopustil fyzického násilí. Nevím za co bych se měl omlouvat a na všem,co jsem zde napsal, do slova a do písmene trvám. Po včerejším Vašem jednání zvážíme s přítelkyní možnost podání trestního oznámení na policii.

Na doporučení známé jsme se s přítelkyní obrátili na pana doktora Čejku, ve snaze vyřešit její dlouhodobé zdravotní problémy.Pan doktor velice ochotně přijal přítelkyni do stavu a jak již je v názorech popsáno, působil velmi mile a sympaticky a přislíbil řešení. Nicméně výsledek byl takový, že během návštěv za poslední 4 měsíce se nic neřešilo a přítelkyně kvůli přislíbené operaci akorát panu doktorovi vozila výsledky vyšetření od jiných odborných lékařů a slibovaná operace se stále odkládala.Poslední návštěva u pana doktora proběhla dne 3.12.2010 v dopoledních hodinách,kdy přítelkyně přivezla poslední zprávu a i když zpráva byla pro operaci příznivá v kladném slova smyslu vyjádření pana doktora znělo, že operace proběhne 6.ledna příštího roku a dodatek,že by nejradši operaci odložil ještě o půl roku. I když mu přítelkyně řekla,že má již asi týden bolesti a zvýšené teploty, ránu jí neošetřil a nevyčistil(jedná se o rok otevřenou operační jizvu). Přítelkyni poslal domů. V neděli 5.12. jsem zajel s přítelkyní na pohotovost do nemocnice. Okamžitě jí byla nasazena antibiotika, rána vyčištěna a druhý den to jest pondělí 6.12. byla pozvána opět do nemocnice, kde absolvovala sérii vyšetření. To co by podle pana doktora Čejky počkalo do 6.ledna roku 2011 bylo hnisavé ložisko o velikosti 47x35x28 mm. Přítelkyně byla dnes 8.12 hospitalizována v nemocnici a zítra 9.12 bude operována. O výsledku zde velice rád budu referovat. Úsudek si čtenáři tohoto příspěku jistě vytvoří sami. A vzkaz panu doktorovi - vraťte diplom a jděte dělat práci, kde nikomu neublížíte. Pokud Vás tento článek urazil pane doktore a hodláte na mě podat žalobu, jsem Vám plně k dispozici. Přítelkyně Vám ráda sdělí mé iniciály a ty ostatně budou uvedeny ve stížnosti zaslané na Lékařskou komoru.
Miroslav Ježek