Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Absolutní nezájem o pacienta. Přišla jsem po úrazu se zlomeným ramenem, ani neměl tendenci mi rameno zrentgenovat. Až na moje přání rentgen udělal, ale takový na kterém nebylo vůbec nic vidět. Rozhodně tohoto pana doktora nedoporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

navštívila jsem ordinaci pana doktora na doporučení obvodního lékaře s podezřením na kýlu, pan doktor mi zmáčknul jedno jediné místo na břiše, které jsem označila jako nejvíc bolestivé, zbytkem břicha se nezabýval, hovořili jsme spolu a do řeči nám bez vyzvání skočila sestra, která nevěděla nic o dané problematice, mluvila opravdu nekompetentně až hloupě, upozornila jsem ji, že o dané věci a mém problému nic neví, pak zmlkla, pan doktor konstatoval, že kýla to na daném místě není a mám se vrátit k obvodnímu lékaři... Zajela jsem do Turnova. V místní nemocnici mi pan doktor prosahal celé břicho, zjistil, kde to bolí a poslal mě na sono břicha, pak stanovil diagnózu. Ptal se, proč mě nevyšetřili v Liberci, kde jsem původně byla... To bych také ráda věděla. Vím jistě, že tam už nikdy nepůjdu.

Umístění: Ordinace Jiný

Doktor Čejka je profesionál s příjemným a vstřícným jednáním. Do ordinace jsem šel v objednaný čas, zákroky bez jakýchkoli komplikací. Rád bych potkával víc takových doktorů.

Umístění: Ordinace Podezření na pupeční kýlu

Před pár měsíci jsem byla u dr. Čejky v Klášteře na vyšetření s podezřením na kýlu. Doktor se na mě podíval, sáhnul mi na malou bulku mezi pupikem a žebry a diagnostikoval pupeční kýlu. Rovnou mi napsal datum zákroku ve Frýdlantské nemocnici. Termín operace jsem z časových důvodů zrušila a odložila ji na pozdější dobu.
Časem se mému synovi objevila podobná boulička na břiše také. Ale jeho dětská lékařka zahájila zkoumání bouličky doporučením na sono. Tak jsem se se synem objednala také i já. A světe div se! Z mé kýly se vyklubala obyčejná tuková bulka, se kterou se dá žít, aniž bych musela na operaci.
Díky tomu bych už k dr. Čejkovi nikdy nešla. Pozbyla jsem k tomuto lékaři důvěru.

Pan doktor mi v loni operoval žlučník a vše v naprostém pořádku,nyní chodim již 4 měsíce do ordinace s úrazem a opět super přístup,

Jakub B.

Jsem 2 týdny po operaci tříselné kýly, kterou provedl laparoskopicky MUDr. Pavel Čejka v Nemocnici Frýdlant. Vyjadřuji naprostou spokojenost jak s přístupem personálu nemocnice tak především s profesionalitou a lidským přístupem pana doktora, který se na mě i dalšího odoperovaného pacienta přišel osobně podívat.

Ráda přidávám pozitivní komentář, MUDr.Čejka a sestřička, velmi příjemní, empatičtí, naprostá spokojenost s jednáním, když už vás něco bolí, zahřeje takto skvělé profesionální jednání. Děkuji oběma.

Velká spokojenost,je to odborník a sestra je šikovná.

B.Plhal
Pana doktora předchází výborná pověst, vynikající chirurg s nadstandardním přístupem k pacientovi v podmínkách českého zdravotnictví. Jsem velmi rád, že jsem se s chirurgickým výkonem mohl svěřit do jeho rukou a být v klidu jak před operací tak i po operaci. Jednoznačně doporučuji.

Vynikající odborník, velmi vstřícný a profesionální přístup, zdravotní sestra v ordinaci příjemná, jsem rád, že jsem se pro chirurgický zákrok svěřil do jeho rukou.
Jan Kubelka