Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Taky musim řict že to je doktor s velkým D. Poslal mě k němu muj obvodák, že rok padám. On mi hned udělal ultrazvuk a ještě ten den mě domluvil prohlídku na kardologii.Za týden mi voperovali budika. Od te doby nepadam.Tomu řikam spravna peče važení!To sem u žádnýho doktora nezažil. Hluboce před vama smekám,pane doktore Bulušku.

Pan doktor i jeho sestřička jou velmi pohodoví,sympatičtí a milí a k pacientům se chovají opravdu lidsky a přátelsky. Je to jediná ordinace, kam se nebojím chodit, že bude někdo ke mne arogantní a nechá mne čekat hodinu v čekárně. O jeho odborných kvalitách se nedá už vůbec pochybovat. Je velice pečlivý - nic nechce zandebat. Léčím se u něho již 10 let a velmi mne pomohl. Troufnu si říci, že je to nejlepší neurolog v Pardubicích.

I já mám s panem doktorem Buluškem ty nejlepší zkušenosti. Je skvělý odborník, velmi příjemný a se smyslem pro humor. V jeho ordinaci se cítím velmi dobře, už konečně jako rovnocený člověk, což nemohu tvrdit o předešlých vyšetřeních jinde. Po předchozím podrobném vyšetření a stanovení diagnozy mě akupunkturou zbavil mnohaletých, bez úspěchu léčených bolestí hlavy a zmírnil bolesti páteře na přijatelnou mez, takže jsem po letech každodenního užívání léků na bolest a stresu z bolesti je mohla hodně omezit. Dokonce je více dnů v měsíci, kdy je brát vůbec nemusím. Chová se mile, se zájmem vyslechne potíže, vždy najde nějaké optimální řešení a člověk se tak často z bezvýchodné situace lépe dostane. Snaží se maximálně pomoci a to i při problémech, které přesahují rámec jeho oboru neurologie.

Před časem jsem ležel s mrtvicí na neurologii v nemocnici v Pardubicích s otřesným zážitkem. Vážné nemoci se mi dosud vyhýbali,byla to moje první větší skušenost s nemocnicí.Nejdřiv jsem tam 2 půldny po sobě čekal v nedobrém stavu několik hodin na ambulanci na vyšetření, vždycky mě poslali domů s tím,že to nic není,že jsem už starý a co bych vlastně chtěl.Sanitku mi nedali,musel jsem taxikem.Můj stav se pořad zhoršoval,tak sme zavolali záchranku a teprve napotřetí mě tam přijali.Dostal jsem 3 kapačky, udělali mi cétéčko, vzali krev a 3. den mně "vykopli" s tím, že potřebují místo a že jsem vlastně zdravý.To mi pořád nebylo moc dobře.Naštěstí sem se dostal k MUDR.Buluškovi, kterého mi doporučili známý.Teprve on mě pořádně prohlídl a už při prohlídce měl podezření na ucpanou krkavici. Divil se,že mi je tam nevyšetřili ultrazvukem. Hned mi je ve své ordinaci vyšetřil ultrazvukem a zjistil,že mám opravdu jednu skoro ucpanou.Domluvil mě vyšetření a operaci na klinice a za týden sem byl úspěšně operován.Tam mi řekli,že jsem měl velke štěstí,že jsem se dostal k panu doktoru Buluškovi,že v pardubicke nemocnici asi zapoměli ten ultrazvuk udělat a že mi pan doktor zachranil život před další mrtvicí a určitě mi ho prodloužil.Jsem mu za to vděčný.Chtěl jsem podat stížnost na nemocnici,ale pan doktor mi to rozmluvil,že by mě to stálo zbytečné nervy,že potřebuju klid a že bych stejně ničeho nedosáh,že mám být rád,že to takhle dopadlo.Tak chci panu doktoru Buluškovi moc poděkovat a chci varovat ostatní,aby nedopadli jako já.Od té doby k němu chodím na pravidelne prohlídky, beru od něho léky a cítim se na svůj věk velmi dobře.Jsem moc rád, že mohu být jeho pacientem ato velmi spokojeným! Je to skutečně příjemný a pečlivý odborník.

Plně souhlasím a podepsal bych bez výhrad již uvedené.K panu doktorovi chodím víc než 15 let,má vynikající přístup,dokáže problém vysvětlit,pacienta i s těžko léčitelnými potížemi podpořit.S hlubokými znalostmi a citem pro problémy pacientů dokáže skvěle posoudit situaci a po předchozím vyšetření navrhnout odpovídající léčbu. Navíc neváhá pacienta informovat o případných doplatcích za léky a když to pacientova peněženka vyžaduje ochotně navrhne levnější formu.Je vždy velmi příjemný,má smysl pro humor a jeho služby jsou na vysoké profesionální úrovni. Mohu ho jen doporučit.

Super doktor, příjemný,klidný,velmi schopný a zatím jsem od pacientů slyšel jen samou chválu.A to na neurologii chodí často lidé s ne moc jednoduchými diagnozami.Určitě bych ho doporučil i jiným lidem, svým známým jsem ho několikrát poradil a mají s ním stejně výborné zkušenosti jako já.

Příjemný doktor, příjemná sestra, příjemné prostředí, maximální důvěra. Téměř vždy přesné dodržení objednací doby,ač to mnohdy jistě není jednoduché.To se líbí nejen nám zapojeným do pracovního procesu.Jinde se čeká i hodiny. Těžko se hledá chyba.

Je výborný, léčí i mé rodiče, syna a známé. Vždy příjemný, pečlivě vyšetří a vše vysvětlí.Byla jsem velmi překvapena jeho pečlivostí, zájmem, profesionálním přístupem i smyslem pro humor. Jen více takovýchto doktorů! Objednací doba je sice poněkud delší, ale pochopila jsem – každému se dostatečně věnuje, klientů má mraky a ruce jen jedny.Rozhodně se vyplatí počkat. Doporučuji všem!

Při ultrazvukové prohlídce cév na krku mě diagnostikoval nádor štítne žlázy.Nejen že mi zachránil život,ale po nasazení konečně těch správných léků na endokrinologii mě zbavil vleklých potíží,se kterými jsem byla zbytečně a bezúspěšně posílaná jako horký brambor několik měsíců „od čerta k ďáblu“.Jsem mu moc vděčná.

Skvělý lékař i sestřička. Odborně, lidsky, s decentním humorem a maximální snahou pomoci. Snad jen trochu delší objednací doba, ale to souvisí s uvedeným. Jinde je ještě delší a kvalita mnohdy žalostná.Vždy milý a ochotný. Pomohl mi při léčbě nevyléčitelné nemoci, ač mě jinde už zcela zavrhli. A tak se mohu dívat díky němu na svět poněkud růžověji....Vřele doporučuji! Jana