Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Příjemný, velmi dobrý lékař. jsem s ním moc spokojena, chodím k němu již několik let.

Opravdu výborný doktor. Mohu doporučit. Léčí a má snahu pomoci. Mohu jenom doporučit

No teda my zíráme!Negativní hodnocení psala určitě osoba s primitivním jednáním a zcela jistě duševně narušená, zralá pro psychiatra, která se pod tu špínu co napsala logicky bojí podepsat. Pana doktora známe mnoho let jako slušného člověka a výborného neurologa, jak uvedeno v ostatních příspěvcích.

Manželé Svobodovi.

ano souhlasime s manzelkou s nazorem jinych zde napsanych vzkazu pan doktor je trida v oboru dokaze vse vysvetlit a hlavne chape pacienty

Pan doktor je jednička ve svém oboru.Moc mi pomohl od bolesti a jiných zdravotních problémů.Je to výborný lékař na svém místě,přidá úsměv, dobrou radu a jeho přístup je velmi citlivý. Vše je velice dobře organizované, žádný stres a hodiny čekání, což je jistě zásluha i jeho zdravotní sestry,která ještě zaslouží pochvalu za její přístup k pacientům. Všude je doporučuji.
Karabáčková

Pan doktor je opravdu velice dobrý,snaživý a ochotný lékař s velice lidským přístupem k pacientovi. Ještě lepší pochvalu zaslouží, ale jeho zdravotní sestra .Na její přístup k lidem a vše co patří k jejímu zaměstnání by se měli chodit dívat ostatní zdravotní sestry, aby se naučily jak se chovat k pacientovi .

Vynikající neurolog. Neuropatii léčí výborně, osobní zkušenost. Vyléčit se sice nedá, ale existují léky, které pokud se dobře snášejí moc zpříjemní nelehký život.

Kdyby byl každý doktor jako doktor Bulušek, ....

Myslím si, že teď nebere, ale neuropatii léčit umí dobře. Doporučuji.

Jsme s manželem oba pacienty pana doktora Buluška a oba jsme navýsost spokojeni jak s přístupem a léčebnými výsledky, tak i s prostředím a organizací, což je jistě zásluha i sestry. Vše je velice dobře organizované, žádný stres a hodiny čekání! jak už bylo napsáno, i my jej pokládáme za svého rodinného lékaře.
Doležalovi