Pavel Buchvald, chirurg Liberec

MUDr. Pavel Buchvald

Chirurg

Husova 10, Liberec
Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Krajská nemocnice Liberec, a.s. Jiný

podstoupil jsem operaci adenomu hypofýzy a prace p.doktora je sensazcni vse vysvetlil poradil uzasny clovek kdyz me vezli na sal ja ho uvidel vse zeme spadlo tyhle ruce maji byt ceněno zlatem!!!!! Svoji praci odvedl dokonale.

Umístění: Krajská nemocnice Liberec, a.s. Každoroční úděsná bolest zad

K panu doktorovi chodím vždy v létě, když mne chytne bolest zad. Vždy mi pomohl a mám celý rok pokoj. Velice velmi mu děkuji a vážím si ho!!!!!
Jindřich Rázl
Liberec

Moc děkuji za operaci.V Jbc podle neurologa to na operaci nebylo a já trpěla jako pes s páteří.
Pak jsem se dostala do Liberce na konzultaci a pan doktor Buchvald mi řekl,že je to na operaci.
Operace se povedla a já díky tomu žiju bez těch hrozných blokád a bolestí.Je velmi příjemný a lidský a hlavně výborný chirurg.

Dobrý den , nikdy na pana Doktora nezapomenu . Ihned jak jsem s ním mluvila poprvé jsem věděla , že on to to dá . Jsem mu nesmírně vděčná a do konče života budu. Je to profík se vším všudy , děkuju Jana

Velké poděkování panu doktorovi za záchranu života.

Lékař na svém místě, velmi dobrý, empatický, věnuje se svým pacientům na 100 %. Zachránil mi život a jsem mu moc vděčná !

Zachránil mi život,jsem mu moc vděčná.Děkuji

F

Má výborné jednání a pacienty i s jejich příbuznými.

Operoval mne tentýž den, kdy mne do nemocnice přivezla RZS, operace proběhla bez komplikací, myslím, že pokud mi přímo nezachránil život, umožnil mi žít stejným způsobem, jako před operací.

Dobrý Den
musím napsat o panu doktorovi,je to odborník na svém místě,má lidský přístup,vše vysvětlí,žádná arogance,najde si vždy čas ,svým pacientům se věnuje s plným nasazením,jeho ruce jsou zlaté!Moje rodina mu bude vděčná do konce života,takových lékařu je opravdu málo!Jemu patří naše díky!S pozdravem Szénasiová Petra