Zobrazit ostatní plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní plastických chirurgů v okolí

prof brychta je najlepsi plasticky chirurg, chodim k nemu uz roky, a robil mi niekolko operacii a dopadli presne ako som ocakavala , nad priemerne dobre a co je pri plastickych operaciach dolezite aj prirodzene . profesionalny a mily pristup a neskutocne dobry kolektiv , ochotny vzdy pomoct dakujem prof brychta

Už, když se podíváte na tohoto příjemného muže, máte pocit, že vše dopadne dobře!
Je milý, vše vysvětlí, poradí a pečuje o své pacienty. Má zlaté ručičky. Takových lékařů je FAKT málo. Kdybych měla dost financí, nechala bych si od něj udělat celé NOVÉ tělo.
Doporučuji všem pacientům.....

Pan profesor Brychta působil s velkým zájmem o pacienta. Své práci je oddaný a umí ji výborně. Mám necelý týden po operaci a vše v pořádku. Vřele doporučuji.

Pan profesor Brychta je vynikající doktor,vynikající člověk. Jsem spokojená jak s přístupem pana prof. tak i s výsledkem operace.Dvě kolegyni váhali podstoupit zákrok.Když viděli efekt mého omladnuti –.a to po operaci prohlíželi mně každý týden skoro pod mikroskopem- už neváhali. Co více říct. Mohu je jen doporučit.

V září r.2009 jsem byla na plastice prsou u pana prof.Brychty. Byla jsem spokojená jak s přístupem pana prof. tak i s výsledkem operace. Jsem ráda,že jsem zvolila právě jeho a můžu pana prof.Brychtu jen a jen doporučit. Tímto mu chci moc a moc poděkovat. Stratilová Alena

Jsem velmi rada za tento web!!!pratele, pokud vam tenhle doktor pomohl na popaleninach, tak ok, ale u toho mel zustat!!!!!!!!!ZACAL DEELAT PLASTIKU A NECO STRASNEHO!!!!!!!pred 10 lety v obdobi kdy zakladal kliniku riva, pracoval na popaleninach a do toho delal plastiku, pusobil sympaticky, ale verte, ze vetsiho bridila neznam, delal mi nos a liposukci naraz, fota pred a po muzu ukazat, bylo mi 20 a rok jsem cekala, nez se zahojim a doc.mestak me preopravil.bolest a zal kdyz chcete byt krasni a stane se tohle.....a jeho chovani? chtel hrat mrtveho brouka, po napsani dopisu pravnikem mi vratil penize, ale bolest a rok zrudnosti mu nikdy neodpustim, na pokoji se mnou byla pani Marta, dopadla take velmi zle lipo podbradku...ale pani co byla na bulku v prsu a na pojistovnu si nestezovala, ta se bala nemali rakovinu, takze mozna je normalni doktor, ALE NA PLASTIKU NEMA!!!!!!!to mi rekl i jeho ucitel, ktery mi psal posudek, ze to zvrznul
pokud se vy nespokojene a zezrudnene se chcete spojit, udelejte to, at plastiku nedela kazdy nesika!!!rybkalucie@seznam.cz

Vynikajíci doktor,vynikající člověk co více by pacient potřebovál.Zdeněk

Pan profesor Brychta je opravdu odborník na svém místě .Jeho operace byla provedena na velmi vysoké úrovni, má lidský přístup k pacientovi, rád vše vysvětlí a dodá i velkou psychyckou podporu. Pane profesore velký dík a bylo mi ctí být Vaši pacientkou. Přeji Vám mnoho osobních i pracovních úspěchů a hodně milých a spokojených pacientů s úctou Kutinová Vlasta

Po výkonu miniabdo jsem velmi spokojená . Žádné problémy s hojením , jizva pěkně tenká . Jen
komunikace s panem profesorem trochu vázla - ale vím , že je časově velmi vytížený....

ked si citam tieto hodnotenia, musim sa zasmiat, aj ked cez slzy!!v roku 2001 ma tento uznavany palsticky chirurg osobne operoval. zvacsoval mi prsia. isla som k nemu na doporucenie z jednej kliniky v bratislave. operacia prebehla bez problemov, akurat vysledny efekt bol katastroficky. kazdy prsnik inej velkosti, jeden vyssie ako druhy a nebudem hovorit o tom, ze ked som nahodou musela na nieco pouzit prsny sval na pravom prsniku, tak sa z prsnika stala jedna otrasna hrca, ktora sa posunula uplne mimo svojho miesta a este aj bola deformovana. po niekolkych dalsich konzultaciach a jeho tvrdeniach, ze nemozem cakat vysledny efekt hned a ze si to musi najst miesto a ze sa to upravi casom sa nakoniec aj na moje naliehanie rozhodol, ze mi urobi korekciu. korekcia sice nieco napravila ale pouzitim svalu hrcu neodstranila. po 7 rokoch sa disproporcie prsnikov este zvacsili. potrebovala by som podprsenku s dvoma rozdielnymi kosickami. okrem toho mi jeden prsnik priserne visi. po kratke konzultacii s iny lekarom na slovensku, mi bolo povedane, ze jeden implantat pravdepodobne vypadol z pod svalu a preto prsnik visi. proste jedna obrovska katastrofa!!! dnes po rokoch a hanbe, ktoru prezivam, lebo si nemozem ani v lete obliect tricko bez podprsenky, lebo hned kazdy vidi, ze prsia su deformovane, roznych velkosti, som sa rozhodla, ze musim najst lekara, ktory bude ochotny pustit sa do opravy po tomto uznavanom plastickom chirurgovi!! otazka je, ci sa taky najde a ak aj ano, ci ja budem schopna bez obrovskeho strachu z vysledku znova si lahnut na stol plastickeho chirurga.v pripade, ze by ste mala niektora zaujem o podrobnejsie info, mozte ma kludne kontaktovat na alno@pobox.sk