Velké Novosady 8, Přerov
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto otřesná zkušenost. Potřeboval jsem od pana doktora pouze žádost na předoperační vyšetření. Po telefonické domluvě jsem byl objednán na 7:00, kdy jsem se i s doprovodem dostavil. V 8:30 jsem byl pozván do ordinace, aby mi doktor oznámil, že žádost nenapíše. Údajně z důvodu nepřítomnosti potřebné lékařky. Prý si to mám zařídit sám. Následně moje dcera, bývalá zdravotní sestřička, doktorce volala a ta jí sdělila, že v práci je a ordinuje. Byl jsem ve velmi špatném zdravotním stavu a trpěl velkými bolestmi. Nejen, že jsem čekal hodinu a půl naprosto zbytečně a na nic, ale nakonec mi pan doktor naprosto nestydatě lhal. Rozhodně ho nedoporučuji. Je to má nejhorší zkušenost s lékařem v životě.

nic moc doktor

Tento lékař zná pouze lék Paralen a Ibalgin, léčí jimi všechny nemoci. Raději si zajděte do lékárny, vyjde to nastejno a nebudete se cítit, že obtěžujete. Nejhorší lékař, kterého jsem zažila. Z ordinace odcházíte za 2 minuty, vhodný jen pro ty, kdo neradi čekají a nejde jim ani tak moc o to, se řádně vyléčit. Rozhodně nedoporučuji.

mam pocit ze si o me mysli, ze jsem simulant v ordinaci jsem nebyl nikdy dele nez dve minuty. mel jsem 40 citky horecky a oboustrany zapal plic a poslal me na plicni pres cely mesto a tam kdyz me videli tak sanitkou rovnou do fakultky.
na docela slusnou pohmozdeninu mi doporucil koupit si ibalgin a za tyden na kontrolu. koncim u nej, mozna ze mu o to jde.
dokonce kdyz si tak vzpominam tak mi nikdy nerekl diagnozu jako ze "mate chripku nebo anginu" jednou jsem ho zadal o vychazky jelikoz ziju sam a nemam ani pribuzne a rekl mi ze to nejde a at si nakoupim tyden dopredu.

Nvěnuje se dostatečně svým pacientům.

Přístup dobrý, ale léčba špatná