Bc.

Paul Yiapanas

Fyzioterapeut

1 názor

Kontaktní informace

• Paul je velice příjemný, ochotný a hlavně zkušený fyzioterapeut. Pomohl mi s dlouhodobou bolestí zad a nyní k němu již pravidelně docházím. Velmi příjemné je také umístění jeho ordinace v centru Prahy (Pasáž Lucerna), jelikož to mám jen kousek od mého pracoviště. Paula mohu vřele doporučit každému s bolestmi, které pomůže fyzioterapeut vyřešit, nebo komukoli, kdo si chce prostě jen užít příjemnou masáž.

• Zkušenosti a dovednosti

• Fyzioterapeut s bohatou praxí ze zemí Evropy i Čech, hovořící anglicky (rodilý mluvčí), řecky a česky.

Physiotherapist with a wide experince from European countries and Czech republic, speaking english (native), greek and czech.

• fyzioterapeut

Nemoci

• asymetrie těla
    • bolesti šlach
    • bolesti kloubů
    • sportovní úrazy

Services

Milos Ryc M.D. Health Care

pasáž Lucerna, 3.schodiště(2.patro), V Jámě 5/699, Praha 1, 110 00 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů