Višňová 25, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Prague aesthetic Clinic, s.r.o.

MUDr. Patrik Paulis prošel celou řadou renomovaných pracovišť, absolvoval nespočet zahraničních stáží, mezinárodních kurzů a neustále rozšiřuje své zn...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• plastická chirurgie
  • chirurgie

Dobrý den, k panu doktoru Paulisovi jsem se dostala náhodou přes poukaz, který věnoval na jednu charitativní akci. Jednalo se o aplikaci Botoxu. Jak se samotným vyšetřením, tak hlavně s výsledkem jsem nadmíru spokojená. Chápu, že někomu mírně neformální přístup pana doktora k pacientkám nemusí vyhovovat, ale já naopak oceňuji to, že není právě příliš formální a upjatě škrobený a situaci dokáže i patřičně odlehčit. Vše mi před zákrokem do detailu vysvětlil a i všechny mé dotazy mi adekvátně zodpověděl. Navíc musím kladně hodnotit i to, že naprosto realisticky popisuje, co ještě je a není možné a vhodné v konkrétním případě podstoupit a co by byly zbytečně vynaložené peníze. S tímto přístupem se asi taky ne na každé klinice setkáte. Takže pokud se rozhodnu podstoupit nějaký další zákrok, tak se ráda na pana doktora Paulise opět s důvěrou obrátím.

Dobrý den Andreo,
mockrát děkuji! Jsem rád, že výsledek dopadnul dle Vašich představ. Velice rádi Vás kdykoliv uvidíme :)
S pozdravem Patrik Paulis

Pred nekolika mesici jsem u pana Doktora podstoupil liposukci vice partii, ktere se mi nepodarilo shodit sportem a ani nastavenym vypracovanym jidelnickem. Jsem nadseny vysledkem, pristupem a profesionalitou pana doktora Paulise a jeho tymu. Vrele doporucuju nejen zenam, ale i NAM, muzum.

TM.

MUDr. Patrik Paulis

za mne i celý tým mockrát děkujeme za Vaše doporučení.
S pozdravem Patrik Paulis

Pan doktor Paulis je opravdu mistr ve svém oboru!! Před pár lety jsem u něj podstoupila operaci nosu, s výsledkem jsem 100% spokojená. Před pár měsíci jsem podstoupila augmentaci a výsledek je opět 100%. Je opravdu skvělý Doktor, ví co dělá a dělá to na profesionální úrovni!! Moc bych mu touto cestou chtěla poděkovat, a me děkuji patři i jeho osobní asistentce, která pana Doktora péči starostlivě doplňovala.

MUDr. Patrik Paulis

mockrát Pavlo děkuji za Vaše zhodnocení výsledků obou zákroků i práce mé asistentky Markéty. Těší mne, že jste spokojená.
Přeji hezké nadcházející vánoční svátky.
S pozdravem, Patrik Paulis

U pana doktora Paulise jsem byla na operace prsou a dopadlo to dost ošklivě , velice neprofesionální a neosobní přístup ,nepřesné řezy kolem dvorce,implantáty příliš vysoko a rozkrivene.Me obrovske sklamani bylo i pooperační přístup pana doktora.Skody se ted jen těžko daji napravit

MUDr. Patrik Paulis

dobry den, i kdyz operuju nekolik set klientek a klientu rocne, na tak zavaznou komplikaci, ktera by mohla /teoreticky/ vzniknout bych si urcite pamatoval.. kazda operativa je zatizena jistym % komplikaci.. i esteticka chirurgie.. tady navic prichazi dalsi faktor a to je subjektivni nazor klieta.. i nespokojeny klient je v nasem oboru komplikaci.. udava se, ze v estetice je celkem + - 10 - 15 % nespokojenych klientek nebo komplikaci.. jsem rad, ze v nasem teamu si drzime toto procento dlouhodobe pod 3%.. o to vic by mne / navic jako soudniho znalce / zarazilo, ze bych jednak takovou komplikaci neregistroval a stejne tak by mne zarazilo, ze tak zavazna komplikace by se obesla bez nasledne pravni dohry.. takze protoze se ani jedno neodehralo, nezbyva mi jen se pozastavit nad duvodem tohoto hodnoceni... takze bych rad touto cestou vyzval pisatele / pisatelku tohoto honoceni o uvedeni sveho jmena, data operace atd. at najdu ve sve kartotece relevantni operacni potokol atd.. rad v pripade potreby udelam vasi kontrolu, pripadne doporucim kolegu.. kazdopadne budu povazovat za nutne, a protoze se zda, ze jste tak doposud neudelala, vypracat znalecky posudek na vas pripad a budu se k nemu muset postavit celem.. s uctou PP

Skvělý doktor a moc sympatický člověk. Vysvětlení jaké on mi během konzultace dal jsem ani nečekala. Hodina konzultace o mini invazivních zákrocích obličeje se rovnala semináři. Věděla jsem vše, co bylo třeba a šla do SilhouetteLiftu. Děkuji, děkuji moc, jsem mladší a stále zdravě a přirozeně. Pana Doktora Paulise doporučuji a tímto mu i zdávám úctu k jeho práci, je precizní a já jsem šťastná.

Dobrý den Nikolo,
mockrát děkuji za takto milý příspěvek a Vaše doporučení. Máte pravdu, Silhouette lift se stává velmi oblíbeným mini invazivním zákrokem a jsem rád, že jste s ním takto spokojena.
Přeji Vám ať jste šťastná i nadále a to po všech stránkách.
S pozdravem Patrik Paulis

K panu Doktorovi Paulisovi chodím již skoro tři roky pravidelně na Botox a jednou jsem prošla i jeho kombinovanou liposukcí. Nejen přístup je skvělý, ale také jeho práce je úctihodná. A já jsem mu velmi vděčná. Chápu, že se někdo rozčiluje nad ordinací plnou lidí nebo nedochvilností, ale to se občas stane. Můj gynekolog je stejná kapacita jako Doktor Paulis a je schopen zrušit mi termín, když sedím v ordinaci. No co, stane se, nebudu na něj přece hned psát zlý recenze. Takže, je to o lidech a já si nemůžu stěžovat u Dr. Paulise na nic, dokonce jeho asistentka je úžasná osoba, která poradí i vysvětlí po telefonu či emailu. Já pana Doktora doporučuji.

Děkujeme

Pana doktora Pauliše jsem navštívila po přečtení některých článků a informací co jsem získala měla jsem pocit, že jsem si vybrala dobře, proto jsem se rozhodla pro konzultaci. Bohužel nic z toho jak se prezentuje po zprávách nebo co píše na internetu jsem tam neviděla.
Jak už se zde někde píše konzultace jsou v malé místnosti, kde společně s ním jsou ještě sestřičky - všichni samá sranda, samé vtípky, ale profesionalita jakou bych očekávala pro tak pro mne zásadní zákroky žádná.
Dle slov pana doktora na konzultaci to jsou pro něj bezrizikové zákroky také k tomu tak přistupoval- informovanost skoro žádná - když jsem se ptala na informace ohledně ceny, data možné operace, předoperační vyšetření, pooperační péče odbyl mne s tím, že mi to sestry pošlou na email, žádný papír o zákrocích jsem neobdržela, abych si to doma mohla ještě prostudovat.
Bohužel ani za několik dní mi žádné informace na email nepřišli i přes to, že jsem tam hned ten den po konzultaci volala a chtěla jsem informace na email. Až po pár dnech mi přišel email, že pokud to budu mít v lokálu tak mne budou operovat tam kde sem byla na konzultaci a částka, kterou za to budu hradit. Informace k dalšímu výkonu, který jsem chtěla také podstoupit žádný stejně tak jako žádné informace o předoperačním vyšetření, které před výkonem musím podstoupit prostě absolutně nic, žádné informace pooperační péče, žádné informace jak se na operaci připravit, čemu se vyvarovat, prostě absolutně nic.
Přistupují k tomu jak kdybych šla do ,,samošky pro rohlíky,,.
Pan doktor na svém profilu píše jak se každému pečlivě věnuje a konzultace trvá hodinu někdy i několik hodin, tak takovou zkušenost bohužel opravdu nemám a takovému člověku se do rukou nesvěřím, přeci jen jde i o mé zdraví a tady nemám bohužel důvěru už samotným přístupem k pacientovi, který tam přišel s naprostou důvěrou.

Dostala jsem od kamarádky voucher ze slevomatu na botox u pana doktora Paulise a mela jsem ho radsi nechat propadnout.

Protoze jsem tuto proceduru nepodstoupila poprve, mohu s cistym svedomim rict, ze doslo k pochybenim hned na nekolika mistech. Zacnu ale od zacatku... Ordinace pana doktora nyni sidli v jakemsi puvodne byte (?) na Vinohradech a upozornuji, ze z ordinace je do "cekarny" slyset kazde slovo, uz to mi neprijde normalni.

Osetreni mam za sebou a nikdo se me nezeptal ani na jmeno! Na radu jsem prisla o hodinu pozdeji, nez jsem byla objednana. Nektere damy musely treba pul hodiny v cekarne stat, protoze si nebylo kam sednout. Sestra neprijemna tak, ze jsem to jeste nezazila, klientky (nebo jak tomu rict) nebrala poporade, ale zrejme podle nalady. Pri prvni navsteve ordinace se vas pan doktor pouze zepta, s cim jste prisli, napatla vam na danou oblast jakousi dezinfekci a posle vas cekat do cekarny, takze cekarna je plna zen, ktere maji tuto hmotu/krem na cele, okolo oci, okolo ust... To povazuji za velmi ponizujici. Po nejake dobe vas opet zavolaji do ordinace (jak uz jsem psala, sestra to bere podle nalady, ne podle poradi...) a po usazeni na kreslo vam pan doktor dane misto napicha. Po zakroku mi tekla krev, kterou mi nikdo ani neotrel, ani nebylo mozne si vzit nejaky ubrousek... Misto mi dokonce ani nechladil, sestra jen popadla voucher, dala mi papirek, ze mam prijit na kontrolu a nashle. Na toalete jsem zjistila, ze mi ze vsech vpichu tece krev a doma jsem pak s prekvapenim zjistila, ze mam okolo oci jednu malou modrinu vedle druhe.

Tam uz skutecne v zivote nevlezu, odstrasujici zkusenost! Nechapu, ze nekomu takovemu nevezmou licenci.

A jak rikam, ani se me nikdo za celou dobu nezeptal na jmeno...

Pana doktora Paulise mi dooporucila kamaradka a mohu rici ze jsem s nim byla velmi spokojena a uprimne mohu vsem doporucit. Dekuji Katka

Dobrý den Katko,
mockrát děkuji za Vaše upřímné doporučení. Je milé slyšet, že jste spokojená. To je cíl, o který se u našich klientů vždy snažíme.
S pozdravem a přáním hezkého dne, Patrik Paulis

je prostě nej nej

MUDr. Patrik Paulis

Děkuji, to je od Vás milé :)
s pozdravem Patrik Paulis

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den mam zaujem o rhinoplastiku,a ako dlho sa caka, alebo kedy mate najblizsie volne terminy. A aka je cena operacie. Mam vysoky nos a dlhsi.Dakujem pekne za skoru odpoved Jana

Hezký dobrý den, děkujeme za Vaš zajem! Doporučujeme vždy osobní konzultaci, kde vše detailně proberete s panem Doktorem. Konzultujeme v Praze a nebo poté cca jednou měsíčně i v Bratislavě, pokud byste měla zájem, kontaktujte prosím paní mgr. Skurákovou , kontakt naleznete na webové stránce, kde je číslo i pro Bratislavu, ráda s Vámi domluví možný termín. Konzultace u nás probíhají zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazují. Pokud jde o terminy, vždy se snažíme maximálně klientovi přizpůsobit. Pěkny den, Team MUDr. Paulise