Višňová 25, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Prague aesthetic Clinic, s.r.o.

MUDr. Patrik Paulis prošel celou řadou renomovaných pracovišť, absolvoval nespočet zahraničních stáží, mezinárodních kurzů a neustále rozšiřuje své zn...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• plastická chirurgie
  • chirurgie

Podstoupila jsem vcelku náročný invazivní zákrok, k němuž jsem se rozhodla i proto, že mi pan doktor poskytl osobní přístup a vcelku obsáhlou odbornou konzultaci. Operace proběhla v pořádku, následnou a žádným lékařským pochybením nezpůsobenou, menší zdravotní komplikaci vyřešil pan doktor okamžitě a profesionálně. Následovala skvělá a zodpovědná pooperační péče. MUDr. Paulise a jeho tým můžu jen doporučit.

Na mém těle pan doktor provedl několik zákroků, přičemž nebýt právě jeho, nepodstoupila bych operaci, jež pro mě byla zdravotního charakteru a které jsem se bránila celých 10 let. Jde o špičkového lékaře s estetickým cítěním, profesionálním přístupem a pakliže si moje nespokojená hlava neusmyslí, že bylo všemu dost a že to stačí a není mi dvacet a už mi nikdy dvacet nebude a že jsem spokojená máma od tří dětí, pak věřte, že si vymyslím další zákrok a půjdu opět k němu na zkrášlovací proceduru, i kdyby operoval v Černé pri Čope. On to ještě neví, ale určitě až se dám po posledním zákroku dohromady, přijdu k němu na botox...

Byla jsem u pana doktora na liposukci a zakroku zvetseni prsou. Tohoto lekare mohu jen doporucit, jeho osobity pristup mne nadchl. Vyhovovalo mi, ze jsem mu opravdu mohla rict svuj nazor a od nej jsem slysela moznosti pro a proti. Tomuto lekari neslo o to udelat vse jak jsem chtela, ale o to abych s vysledkem byla opravdu spokojena. Je to mily, sympaticky pan a ja vim, ze on je ten pravy, k pomoci naplnit me predstavy o dokonalosti meho telo.

Pan doktor Paulis je jednickou ve svem oboru a ja si jen tezko dovedu predstavit, ze bych sla na jakykoliv zakrok tykajici se plasticke chirurgie ci esteticke mediciny, kamkoliv jinam. Dekuji, ze jste.

Z nabídky plastických chirurgů jsem si po pečlivém výběru v roce 2009 vybrala MUDr. Patrika Paulise. Již vzájemná komunikace s asistentkou pana doktora, následná společná konzultace a poté i zkušenost s první operací, mi potvrdily správnost mého výběru. Během 5 let jsem jako klientka podstoupila 3 větší a několik malých estetických operací. Všechny zákroky vždy proběhly bez problémů s výsledkem přesně dle mých představ. Přestože jsem ve svém životě dodržovala upravené stravování i sportovní aktivity, tak okolo 45. roku se určité nedokonalosti těla prostě samy prohlubují. Myslím, že tou nejlepší formou mého hodnocení není tato recenze, ale skutečnost, že v případě další budoucí estetické úpravy oslovím pouze MUDr. Patrika Paulise. MUDr. Patrika Paulise mohu z vlastní několikaleté zkušenosti jako odborníka ve svém oboru jen doporučit.

V prosinci loňského roku jsem na doporučení podstoupila FACELIFT u pana MUDr. Patrika Paulise. Přesto, že už nejsem nejmladší, jsem nadšená výsledkem. Jsem moc ráda, že jsem se od pana doktora nechala operovat a vřele ho doporučuji pro jeho osobní přístup, profesionalitu a vysokou kvalitu jako operátora. Také skvělý tým asistentek a sestřiček doplňuje jeho skvělou práci.
Děkuji moc, omládla jsem, ale hlavně jsem přirozená. Je prostě nej a nej a doporučuji a budu doporučovat všem ženám i mužům v jakémkoliv věku.

Dobrý deň, u pána doktora som absolvovala plastiku horných viečok spojenú so zákrokom silhouette-soft, a bola som spokojná skoro okamžite po zákroku. Zásah bol prevedený tak, že sa mi tvár rozjasnila a nadobudla mladistvého vzhľadu v priebehu krátkej doby. Moja najväčšia obava, že sa mi negatívne zmení výraz tváre, vôbec nenastal, naopak nepozorovane som omladla o pár rokov bez vedľajších negativných účinkov :-) Pochvala patrí i asistentke pána doktora, ktorá vždy ochotne poradila. Určite vrelo doporučujem! Veronika P.

Dobrý den Veroniko,
velké díky za Vaše milé doporučení!
Zdraví Patrik Paulis

K panu doktorovi jsem se dostala na doporučení a podstoupila jsem augmentaci prsou. S výsledkem jsem maximálně spokojená, stejně tak s pooperační péčí. Oceňuji jeho profesionální přístup, šikovné ručičky a vždy pohodovou atmosféru v jeho týmu. Pokud budu uvažovat o nějakém dalším zákroku, má pan dr. Paulis mojí důvěru a zcela jistě oslovím právě jeho. Ostatním mohu jen doporučit a panu doktorovi děkuji za jeho péči a do nového roku přeji všechno nej v osobním i profesním životě.

MUDr. Patrik Paulis

mockrát děkuji za projevenou důvěru a Vaše doporučení.
Mějte se moc pěkně.
S pozdravem, Patrik Paulis

Dobrý deň,
Na základe odporúčaní od mojej známej, som sa objednala na konzultáciu u MUDr. Patrika Paulisa. Pred 4rokmi som bola na augmentácii. Po porode a 30kilovému ubytku hmotnosti vyzerali moje prsia veľmi zle. Konečne som mala svoju vysnívanú postavu ale svoj dekolt som radšej schovávala. Rozhodla som sa podstúpiť operáciu znova. No tentokrát som chcela nájsť naozaj veľkého odborníka. A tak sa aj stalo. Hneď na konzultácii mi pán doktor všetko vysvetlil. Konzultacia trvala niečo vyše hodinu. Nie ako u iných lekárov 15minút. Najskor som mala o svojich budúcich prsiach inú predstavu "takú tuctovú" chcela som ich čo najvačšie a okrúhle. Až kým mi pán doktor nevysvetlil pre a proti. Teraz som šťastná mam krásne prsia ktoré vyzerajú prirodzene, ale sú aj veľké. Ešte som nestretla vačšieho odborníka ako je pán doktor Paulis. Od prvej chvíle som mu doverovala na 100%. A to je najdoležitejšie. Nie je to vec na pár mesiacov či rokov. Je to na celý život. Ďakujem Vám pán doktor,že ste mi splnili moj sen o krásnom dekolte. Všetkým odporúčam :)
Prajem pekný deň
Michaela Brutenič

Dobrý den Míšo,
děkuji za důvěru, se kterou jste se na mne obrátila. Přeji hodně štěstí ve Vašich "fitness aktivitách" :)
Hezký den!
Patrik Paulis

V nedávné době jsem podstoupila u pana doktora P.Paulise augmentaci prsou s modelací.Mohu jen souhlasit s kladnými názory a poděkovat za péči a profesionálně odvedenou práci.Pro mnohé z nás jde u tohoto zákroku hlavně i o psychický problém.Já jsem velice ráda,že mi byl doporučen právě on a mohu mu ze srdce poděkovat.Když se žena rozhodne k takovému zákroku je především důležitý přístup a důvěra lékaře ,proto jsem si vybrala právě jeho.

MUDr. Patrik Paulis

velmi děkuji za Váš názor. Velice mne těší, že jste spokojená.
S pozdravem Patrik Paulis

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den mam zaujem o rhinoplastiku,a ako dlho sa caka, alebo kedy mate najblizsie volne terminy. A aka je cena operacie. Mam vysoky nos a dlhsi.Dakujem pekne za skoru odpoved Jana

Hezký dobrý den, děkujeme za Vaš zajem! Doporučujeme vždy osobní konzultaci, kde vše detailně proberete s panem Doktorem. Konzultujeme v Praze a nebo poté cca jednou měsíčně i v Bratislavě, pokud byste měla zájem, kontaktujte prosím paní mgr. Skurákovou , kontakt naleznete na webové stránce, kde je číslo i pro Bratislavu, ráda s Vámi domluví možný termín. Konzultace u nás probíhají zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazují. Pokud jde o terminy, vždy se snažíme maximálně klientovi přizpůsobit. Pěkny den, Team MUDr. Paulise