Višňová 25, Praha 4 , Praha

Lifting obličeje +8 Více

Liposukce

Modelace prsou

Operace očních víček

MUDr. Patrik Paulis prošel celou řadou renomovaných pracovišť, absolvoval nespočet zahraničních stáží, mezinárodních kurzů a neustále rozšiřuje své zn...

• gynekomastie

Změna pohlaví

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Prague aesthetic Clinic, s.r.o.

Добрый день ! 20 апреля 2016 года делала операцию у Патрика Паулиса . Увеличение груди . Перед этим в течении года ходила на консультации к первой пятерке топ хирургов. Выбрала Патрика Паулиса. В первую очередь , отношение человечное. Результатом осталось довольна. Сейчас нахожусь в положении, планирую кормить ребёнка грудью . Примерно через год , грудь приобрела окончательную натуральность и форму.
Ещё хотела бы отметить , что результат всегда зависит от изначальной формы и состояния груди, поэтому клиенткам советую быть адекватными к своим грудям до операции. Доктору спасибо ! С уважением Gembera ))

Chtěla bych poděkovat MUDr. Patriku Paulisovi a jeho celému týmu za skvěle odvedenou práci. Pan doktor je opravdový profesionál. Vše proběhlo hladce bez jakýchkoliv komplikací. Zákrok jsem podstoupila na Swiss Med Clinic v Plané, kde bylo o mě perfektně postaráno. S výsledkem jsem naprosto spokojená. U pana doktora jsem podstoupila dva zákroky a pokud se rozhodnu pro další tak pan doktor bude jasná volba. Pan doktor má moji plnou důvěru. Je to úžasný člověk a nejlepší plastický chirurg V ČR.

Dobry den, pri panovi doktorovi som bola robit abdominoplastiku pred tyzdnom.S jeho vykonom, som velmi spokojna a vratli mi to co som uz 12 rokov nemala a to je samodôvera a pekne brusko ako pred porodom..Pana doktora som si nasla na internete a vycestovala za nim 800km takze vam poviem aj stalo to za to a nie je.mi to luto. Operovana som vola v.klinike Plana a su tam aj krasne a mile sestricky ktore su mi pri vsetkom pomahali a podporovali ma. Pan doktor ma aj super asistentku pani Marketku ktora je aj bola stale.ochotna kedykolvek zodpovedat na moje otazky a obavy.
Mozem k tomu dodat len jedno velke DAKUJEM.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Paulis mi pomohl od mého dlouhodobého zdravotního problému, který se však netýkal plastické chirurgie. Byl velmi příjemný, milý, dokonce jsme se na operačním sále i zasmáli. Nebýt jeho, nevím jak bych skončila. Díky tomuto portálu jsem se dostala na konzultaci hned druhý den. Tisícekrát děkuji za lidský přístup, porozumění a naprostou profesionalitu. Tereza Rozšafná

U pana doktora Paulise jsem podstoupila dva zakroky, s celym procesem a výsledkem jsem natolik spokojena, že mohu pana doktora jen a jen do poručit. Vysoká profesionalita a seriózní jednání celého týmu.

Před časem jsem podstoupila augmentaci prsou u skvělého plastického chirurga MUDr. Patrika Paulise. Musím napsat, že od samého počátku konzultace, samotné operace a následné pooperační péče, byl přístup pana doktora, jeho asistentky a celého týmu naprosto profesionální, nebojím se napsat též lidský až rodinný. Pan doktor mi splnil sen o větším poprsí, dodal sebevědomí. Jsem prostě šťastná. Za to MUDr. Patriku Paulisovi a jeho celému týmu patří VELKÝ DÍK! Milé dámy, ženy, slečny, ale i pánové, pana doktora a jeho tým mohu jen a jen doporučit. Pane doktore, ať se Vám daří, myslím, že se ještě uvidíme. Dana Š.

Dobrý deň.
U pána doktora Paulisa som podstúpila reoperáciu pŕs 12.6.2014 v Swiss Medic clinic v Planej. Prvá operácia ktorú som podstúpila u iného doktora nedopadla príliš dobre. Nebola som spokojná s výsledkom. Najdôležitejším faktorom pre ktorý som sa rozhodla pre druhú operáciu bola vzdialenosť medzi prsiami, ktorá bola neúnosná. Na ľavej strane vznikla kapsulárna kontraktúra a to spôsobilo pokles. Okrem toho som mal viditeľné jazvy, ktoré vytŕčali spod plaviek. Bála som sa druhej operácie, no na základe referencii od kamarátky som sa rozhodla skúsiť konzultáciu u pána doktora Pauilsa. Bola som milo prekvapená. Úplne iný prístup ako prvý doktor, čo sa týka konzultácie, samotnej operácie, či pooperačnej starostlivosti. Pred operáciou som absolvovala niekoľko konzultácii aby sme si boli istý aký očakávam výsledok. Keďže som fitnesska, zvažovali sme mnoho faktorov. Pán doktor má naozaj individuálny a milý prístup ku každej pacientke. Dnes mám 9 týždňov od operácie a môžem povedať, že som naozaj spokojná a zároveň vďačná pánovi doktorovi. Prsia sú bližšie, jazvy upravené a kapsulárna kontraktúra je preč. Keďže súťažím v oblasti fitness a skoro stále sa pohybujem v plavkách je pre mňa naozaj dôležité aby prsia vyzerali dobre. Som rada a zároveň aj vďačná pánovi doktorovi za odvedenú prácu. Zároveň by som chcela poďakovať asistentke Markétke za ochotu, ktorou v dnešnej dobe moc ľudí neovplíva. AK budem ešte niekedy rozmýšľať nad iným zákrokom určite sa obrátim na pána doktora Paulisa, plne mu dôverujem a môžem naozaj len odporúčať.
Sabína Pleváková

Podstoupila jsem vcelku náročný invazivní zákrok, k němuž jsem se rozhodla i proto, že mi pan doktor poskytl osobní přístup a vcelku obsáhlou odbornou konzultaci. Operace proběhla v pořádku, následnou a žádným lékařským pochybením nezpůsobenou, menší zdravotní komplikaci vyřešil pan doktor okamžitě a profesionálně. Následovala skvělá a zodpovědná pooperační péče. MUDr. Paulise a jeho tým můžu jen doporučit.

Na mém těle pan doktor provedl několik zákroků, přičemž nebýt právě jeho, nepodstoupila bych operaci, jež pro mě byla zdravotního charakteru a které jsem se bránila celých 10 let. Jde o špičkového lékaře s estetickým cítěním, profesionálním přístupem a pakliže si moje nespokojená hlava neusmyslí, že bylo všemu dost a že to stačí a není mi dvacet a už mi nikdy dvacet nebude a že jsem spokojená máma od tří dětí, pak věřte, že si vymyslím další zákrok a půjdu opět k němu na zkrášlovací proceduru, i kdyby operoval v Černé pri Čope. On to ještě neví, ale určitě až se dám po posledním zákroku dohromady, přijdu k němu na botox...

Byla jsem u pana doktora na liposukci a zakroku zvetseni prsou. Tohoto lekare mohu jen doporucit, jeho osobity pristup mne nadchl. Vyhovovalo mi, ze jsem mu opravdu mohla rict svuj nazor a od nej jsem slysela moznosti pro a proti. Tomuto lekari neslo o to udelat vse jak jsem chtela, ale o to abych s vysledkem byla opravdu spokojena. Je to mily, sympaticky pan a ja vim, ze on je ten pravy, k pomoci naplnit me predstavy o dokonalosti meho telo.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den mam zaujem o rhinoplastiku,a ako dlho sa caka, alebo kedy mate najblizsie volne terminy. A aka je cena operacie. Mam vysoky nos a dlhsi.Dakujem pekne za skoru odpoved Jana

Hezký dobrý den, děkujeme za Vaš zajem! Doporučujeme vždy osobní konzultaci, kde vše detailně proberete s panem Doktorem. Konzultujeme v Praze a nebo poté cca jednou měsíčně i v Bratislavě, pokud byste měla zájem, kontaktujte prosím paní mgr. Skurákovou , kontakt naleznete na webové stránce, kde je číslo i pro Bratislavu, ráda s Vámi domluví možný termín. Konzultace u nás probíhají zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazují. Pokud jde o terminy, vždy se snažíme maximálně klientovi přizpůsobit. Pěkny den, Team MUDr. Paulise

MUDr. Patrik Paulis

• gynekomastie