Višňová 25, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Prague aesthetic Clinic, s.r.o.

MUDr. Patrik Paulis prošel celou řadou renomovaných pracovišť, absolvoval nespočet zahraničních stáží, mezinárodních kurzů a neustále rozšiřuje své zn...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• plastická chirurgie
  • chirurgie

U pana doktora Paulise jsem byla na operace prsou a dopadlo to dost ošklivě , velice neprofesionální a neosobní přístup ,nepřesné řezy kolem dvorce,implantáty příliš vysoko a rozkrivene.Me obrovske sklamani bylo i pooperační přístup pana doktora.Skody se ted jen těžko daji napravit

MUDr. Patrik Paulis

dobry den, i kdyz operuju nekolik set klientek a klientu rocne, na tak zavaznou komplikaci, ktera by mohla /teoreticky/ vzniknout bych si urcite pamatoval.. kazda operativa je zatizena jistym % komplikaci.. i esteticka chirurgie.. tady navic prichazi dalsi faktor a to je subjektivni nazor klieta.. i nespokojeny klient je v nasem oboru komplikaci.. udava se, ze v estetice je celkem + - 10 - 15 % nespokojenych klientek nebo komplikaci.. jsem rad, ze v nasem teamu si drzime toto procento dlouhodobe pod 3%.. o to vic by mne / navic jako soudniho znalce / zarazilo, ze bych jednak takovou komplikaci neregistroval a stejne tak by mne zarazilo, ze tak zavazna komplikace by se obesla bez nasledne pravni dohry.. takze protoze se ani jedno neodehralo, nezbyva mi jen se pozastavit nad duvodem tohoto hodnoceni... takze bych rad touto cestou vyzval pisatele / pisatelku tohoto honoceni o uvedeni sveho jmena, data operace atd. at najdu ve sve kartotece relevantni operacni potokol atd.. rad v pripade potreby udelam vasi kontrolu, pripadne doporucim kolegu.. kazdopadne budu povazovat za nutne, a protoze se zda, ze jste tak doposud neudelala, vypracat znalecky posudek na vas pripad a budu se k nemu muset postavit celem.. s uctou PP

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den mam zaujem o rhinoplastiku,a ako dlho sa caka, alebo kedy mate najblizsie volne terminy. A aka je cena operacie. Mam vysoky nos a dlhsi.Dakujem pekne za skoru odpoved Jana

Hezký dobrý den, děkujeme za Vaš zajem! Doporučujeme vždy osobní konzultaci, kde vše detailně proberete s panem Doktorem. Konzultujeme v Praze a nebo poté cca jednou měsíčně i v Bratislavě, pokud byste měla zájem, kontaktujte prosím paní mgr. Skurákovou , kontakt naleznete na webové stránce, kde je číslo i pro Bratislavu, ráda s Vámi domluví možný termín. Konzultace u nás probíhají zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazují. Pokud jde o terminy, vždy se snažíme maximálně klientovi přizpůsobit. Pěkny den, Team MUDr. Paulise

MUDr. Patrik Paulis