Patrik Mosler, gynekolog Boskovice

MUDr. Patrik Mosler

Gynekolog

Lidická 10, Boskovice
MONOMED, s.r.o.

S panem doktorem a jeho zdravotní sestrou jsem měla jenom dobré zkušenosti. Když jsem měla problém se kterým si ostatní doktoři nevěděli rady, tak pan doktor mě ochotně vyslechl a ihned vyřešil. Vždy mně vyšel vstříc a nikdy nic nepodcenil spíš naopak. Nevnucoval mi nikdy žádné letáky, léky spíš rozmlouval. Pana doktora mohu jen doporučit i s jeho ochotnou a milou zdravotní sestrou.

S lékařem jsem velmi spokojená, pokud jsem u něj na kontrole, nikam nespěchá, vše vysvětlí pokud mi něco není jasné. Vystřídala jsem více gynekologů a teprve nyní jsem spokojená.

G

Pan doktor je velmi milý, sympatický a zkušený ;) vystřídala jsem už čtyři gynekology a teprve teď jsem spokojená :) moderní odinace, pěkná čekárna a hodná sestra, rozhodně doporučuji.

U pana doktora jako jednoho z mala citim uctu k pacientum, na vsem se s nim da domluvit. Ma velice moderne vybavenou ordinaci[Boskovice], Rajec trochu pokulhava... Behem tehotenstvi jsem ocenila, ze jsem vsechny ultrazvuky, mereni a triple testy mohla podstoupit v ordinaci. Ocenuji i mily pristup k manzelovi,jenz mne behem ultraz.doprovazel [ono predstaveni se a podani ruky u nasich lekaru neni buhuzel totiz bezne].
Sestra je prijemna, zkusena.

Doktor Mosler má vysoce profesionální přístup a v Boskovicích ho hodnotím jako nejlepšího gynekologa. Vždy ochotný, má milé vystupování, se vším poradí. Má dobré internetové stránky a objednává Vás přeně na hodinu, což znamená, že nestrávíte v čekárně půl dne. Vše řeší s nadhledem. Má moderně vynavenou ambulanci, moc ochotnoou sestru a nemám proti němu výhrad. Vřele doporučuji všem.

Nestresuje.

Nejlepší doktor na světě.. když jsem měla problém pan doktor mi ho pomohl vyřešit. Nikdy bych ho za nic nevyměnila. Je to profesionál, který 100% ví co dělá a to málo který doktor umí... 100% doporučuji. A sestřička je taky strašně moc milá a ochotná.

nej lékař................

Výborný doktor a věř te mi, v Boskovicích se lepší nenajde! Výborný a profesionální přístup, krásná ordinace.

Jsem spokojená