MONOMED, s.r.o.
Lidická 10, Boskovice

Umístění: MONOMED, s.r.o. Jiný

Za mě určitě ne, v citlivých chvilkách chybí jakákoliv empatie a nikdo se nechce dozvědět o zamklém těhotenství slovy a sakra!! I v den zákroku chyběla jakákoliv lidskost od více lidí na sále!

Umístění: MONOMED, s.r.o. Jiný

Na preventivní prohlídky je dobrý. Jinak péče v těhotenství šílená.. Nechápe obavy rodičky, zesmešňuje, odmítá dělat vyšetření ale pak do průkazky píše, že ho udělal. Vytáčí mě, že volají do ordinace po dvou, jedna u lékaře, druhá u sestry, navzájem slyší svoje problémy. Pokud mám nějaký problém raději pojedu na pohotovost než k němu. Naprosto nedoporučuji.

Já moc spokojená nejsem. Pan doktor na mě působí spíše jako distributor léčiv, než člověk, který se hlouběji zajímá o moje zdraví. Navíc, je dost strohý a sestřička se taky občas chová, jako kdyby ji pacientky spíše obtěžovaly. Možná jsme si prostě nesedli, to se stává. Chápu, že někomu méně empatický přístup tolik nevadí.

diky bohu ze jsem od nej odesla moje gyn.problemy resil ze stridal dva druhy bobuli ktery stejne nepomohly a ze by ho napadlo treba poslat neco na bakteriologii?...Sestricka je naprosto neprijemna a vadilo mi ze pacientka ktera sedela u sestry slysela o mych problemech.jsem rada ze jsem zmenila doktora a ted uz ho nemusim navstevovat 1xmesicne!!Katastrofa!

Ze začátku se v mi pan doktor zdál velice dobrý, ale to jenom do té doby co jsem neměla žádný problém a chodila pouze na preventivní prohlídky. Jakmile jsem měla nějaký problém, pan doktor vše zlehčoval a v podstatě na vše mi doporučoval antikoncepci, kterou jsem již několikrát předtím odmítla. Řekla bych že právě proto, že jsem antkoncepci odmítla byl pan doktor velice arogantní a mluvil se mnou jak s nějakým hlupákem, přišlo mi jako by tím říkal,jak si vůbec můžu dovolit přijít s něčím co není úplně akutní. Jediné na co dbá jsou preventivní prohlídky, ostatní je už hodně slabé.

Dříve byl pan doktor velmi hodný přístupný. Ale vše se po cca 2 letech jeho působení na středisku změnilo! Pan doktor je namyšlený, stále jen vnucuje anikoncepci či po porodu tělísko. Sestra je také bych řekla až protivná! O tom že pan dr. nezavolá, když je najde nález na děložním čípku raději pomlčím! Prostě tohoto pana doktora ani jeho sestřičku NEDOPORUČUJI!!!

S panem doktorem a jeho zdravotní sestrou jsem měla jenom dobré zkušenosti. Když jsem měla problém se kterým si ostatní doktoři nevěděli rady, tak pan doktor mě ochotně vyslechl a ihned vyřešil. Vždy mně vyšel vstříc a nikdy nic nepodcenil spíš naopak. Nevnucoval mi nikdy žádné letáky, léky spíš rozmlouval. Pana doktora mohu jen doporučit i s jeho ochotnou a milou zdravotní sestrou.

Ordinace krásná,dobře vybavená...Pravidlem,když jsem objednaná např. ve dvě ,tak minimálně půl hodiny posedím..nehledě na to,jak protivná sestra u pana doktora dělá..několikrát jsem už přemýšlela o změně lékaře,kvůli jejímu urážlivému(ponižujícímu) chování vůči mé osobě..každý si musí udělat svůj názor..ps:a kam zmizela ta krásná plazmová tv z čekárny pro pacienty?i když pouští rádio,stejně jde slyšet,co se v ordinaci projednává...viz slečna přede mnou,kdyby věděla,že jsem slyšela,že má vaginální mykózu,určitě by jí to příjemné nebylo..žádné z nás,ne?

S lékařem jsem velmi spokojená, pokud jsem u něj na kontrole, nikam nespěchá, vše vysvětlí pokud mi něco není jasné. Vystřídala jsem více gynekologů a teprve nyní jsem spokojená.

Pan doktor je velmi milý, sympatický a zkušený ;) vystřídala jsem už čtyři gynekology a teprve teď jsem spokojená :) moderní odinace, pěkná čekárna a hodná sestra, rozhodně doporučuji.