PRIVAMED a.s., Městská nemocnice
Kotíkovská 19, Plzeň

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

paní doktorka s velkým D dostala objektivní kladné hodnocení po zásluze od spokojených pacientů a kolegů, negativa ji dává jen jeden psychpatický člověk bez zdravého náhledu, který by své potíže měl co nejdříve řešit na psychiatrii!!!

jak je vidět negativní ohodnocení tak výborné lékařce píše jen jeden ten a samý psychopatický člověk se stejným IP..to hovoří za vše, pokud vám paní doktorka nevyhovuje z pohychybných důvodů, které s jistotou nejsou profesionálního charakteru, jdete se léčit jinam a neházejte špínu na tak kvalitní lékařku, která je internistka, ne psychiatrička, kterou potřebujete vy!

reaguji na zjevně psychopatický názor tak zbabělého a ubohého člověka, který poškozuje pověst a vynikající kvality jak profesní tak lidské, doktorky valdmanové s velkým D a ani se pod takovou lež nedokáže podepsat, vrchol ubohosti, je mi vás líto, jděte se léčit,nikoliv na internu, ale zjevně na psychiatrii, je to více než akutní!

vztah k pacientovi a znalosti OK

Č

Nechápu výrok pana Syrového- když už píše nějaké hodnocení , a v jeho případě záporné , tak by teda měl vysvětlit , proč není s paní doktorkou spokojen . Jeho vyjádření je trochu "syrové".
Jinak je p. Dr. velmi dobrá lékařka na svém místě.

Paní doktorka během ordinování stíhá tolik věcí, až je to k nevíře. Vysoce profesionální, hluboce erudovaná, má vždy kladný vztah k práci i pacientům. Získala si mou plnou důvěru, ostatním potencionálním pacientům ji mohu jen doporučit.

Lékařka, která se nebojí řešit vaše problémy....velice dobře orientovaná ve svém oboru.

lékařka i člověk na svém místě, milá, lidská, pracovitá, profesionální. Vřele doporučuji!

Velmi příjemná paní doktorka, lidská, empatická, odbornice nejvyšší kvality, vřele doporučuji!!!