Pardubice Vii Pardubice

Jakého specialistu hledáte?
  • Otorinolaryngolog

„Paní doktorka a zdravotní sestra jsou jedny z nejlepších odbornic na svém místě. Paní doktorka je velmi milá ochotná a vždy se snaží maximálně pomoci a vždy s lidským přístupem. Všem doporučuji tuto ordinaci. Více

Sladkovského 505, Pardubice Mapa

ORL-sluchadla s.r.o.

• „Pan prof. MUDr P. Rozsíval mi operoval obě oči /šedý zákal/. Jsem velmi spokojen a vřele doporučuji. Po operaci si připadám jak bystrozraký. Celkově hodnotím průběh a přípravu velice kladně. . Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Očné klinika FN Hradec Králové

• Praktický lékař

„Je to PAN doktor , chodim k němu 22let a naprostá spokojenost , to čekanije někdy zdlouhave ,ale vyplati se ;)

Korbářova 324, Chrudim Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Panu doktorovi Kordovi a jeho kolegům z Oftexu nikdy nebudu dost vděčná. Pan doktor přijal mého syna k léčbě oka po úrazu kdy v Praze po měsíci "léčby" sdělili, že pro 20leteho syna nemají léčbu. Pan doktor syna vyléčil na oko vidí a dokonce se mu zlepšilo i jeho druhé tupozrake oko. Pane doktore, děkuji Vam z celého srdce za komplexní léčbu... A to nás obou. Optimismus a naděje kterou jsme od Vas dostávali nastartoval proces léčby a vše po roce se zlepšilo a syn vidí a může žít plnohodnotný život. Děkuji za sebe jako mámu a děkuji za svého syna. S vdecností, láskou Jindra Kňapova Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• Pediatr, Internista, Fyziote… rapeut Více

„Pan doktor Popper je nenahraditelnou kapacitou v oboru. Oběma našim dětem neskutečně pomohl. I ve svém věku stále pracuje a je to obdivuhodné. Patří mu velké uznání a dík nejen od všech malých pacientů a jejich rodičů! Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• Praktický lékař

„Nikdy jsem nijak nemarodila, ale když už jsem s něčím k lékaři musela, byla jsem vždycky moc spokojená, paní doktorka není z těch, co by vás odbyla, právě naopak. Má moji důvěru, je pečlivá a nestalo se mi, že by něco zanedbala. Setřička je super, je to člověk na svém místě. A ještě dávám palec nahoru za komunikaci prostřednictvím emailu. Více

L. Malé 656, Pardubice Mapa

• „Paní doktorka byla velmi milá, pozorná, pečlivá a zároveň neztrácela čas zbytečnostmi. Vše šlo hladce, rychle a cítila jsem se v její péči velmi dobře. Ordinaci má vybavenou moderní technikou, což ulehčuje vyšetření. I sestřička byla milá a pracovitá. Mohu jen doporučit. Více

Štefánikova 535, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Pan doktor Drenko je opravdu přísný ale svoji práci rozumí a s pacientem mluví narovinu.. problém ihned řeší a udělá takový léčebný plán i s tím kolik to bude stát a je jen na pacientovi jak se rozhodne. Sestřička je hodná :) Cena je přijatelná.. Více

Hradecká 1690/2a, Hradec Králové Mapa

Ordinace stomatologa

• „Spokojenost po všech stránkách :) Paní doktorka je velmi příjemná, mladá a krásná a má velmi profesionální přístup. Umí. Miroslav Matucha Více

tř. 17. listopadu 221, Pardubice Mapa

Ineko optik, Pardubice

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Oční ambulance Pardubické krajské nemocnice

• „Za poslední 40 let nejlepší zubní lékař, s kterým jsem se setkal MILÁ ♥ OHLEDUPLNÁ ♥ PROFESIONÁLNÍ ♥ Sestřička i paní doktorka 100% spokojenost.Petr Capoušek Více

Machkova 587, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka je skutečný profesionál, je velice milá a má citlivý přístup k pacientovi a vše dokáže vysvětlit a dle mého názoru najít to nejefektivnější řešení. Je u ní velice příjemné prostředí a sestřičky jsou velice milé a pozorné. Chodím tam již delší dobu a mohu jen a jen doporučit. Rozhodně bych neměnil a doporučuji !!! Více

Ulrichovo náměstí 762, Hradec Králové Mapa

BELU stomatologické centrum s.r.o.

• „Pan doktor Beránek je neuvěřitelně empatický člověk,cítíte se u něj,jako nejdůležitější pacient,to že miluje zvířátka,je patrné z toho,jak se k nim chová....neskutečně úžasný přístup a profesionalita.....musím opravdu vřele doporučit.Pooperačni péče je rovněž dokonalá a velmi pečlivá.Vdecim panu doktorovi Beránkovi za to,že můj pejsek není slepý....bez pana doktora už by byl.DÍKY pane doktore,jsme VÁM moc vděční.DÍKY Z CELÉHO Nejste bůh,abyste všem pomohl,ale jste nejúžasnější a nejobetavějši člověk jakého znám Více

Husova 1747, Pardubice, Pardubice Mapa

Veterinární klinika sp. pro choroby oční

• Praktický lékař

„Pokud jste pacient, který si chodí do ordinace pokecat a nechat si napsat hlavně nějaké léky, aby je pak po čase vyhodil, k tomuto lékaři nechoďte. Pokud se ale chcete o své zdraví opravdu starat a jste ochotní sami pro to něco, byť někdy nepříjemného, udělat, pak jděte právě sem. Tento lékař nestřílí zbytečně při každé návštěvě palety léků od boku a vždycky volí nejprve nefarmakologická doporučení změny životního stylu. Což se spoustě "pacientů" nelíbí, čímž se vysvětlují i některá negativní hodnocení tohoto - pro mě - výborného lékaře. Více

Mánesova 186, Pardubice Mapa

Holubova 1074, Pardubice Mapa

• Praktický lékař

„s p. doktorku Gippovou jsem spokojena již 38 let. Jako lékařku ji hodnotím velmi kladně pro její vstřícné jednání a neklesající odbornou úroveň, podpořenou mnohaletými cennými zkušenostmi z praxe. K významným vlastnostem patří i spolupráce se specialisty v případě stanovení co nejpřesnější diagnozy. Více

náměstí Republiky 12, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Zdravím. Nejprve bych chtěl, pokud to čte někdo ze správců a adminů tohoto webu je požádat, aby se pokusili probrat názory na pana doktora a roztřídili je správně. Neboť naprostá většina kladných hodnocení patří synovi pana Horáka, praktickému lékaři ve Štrossově ulici. Bez těchto hodnocení tento pan Horák - otec, v hodnocení spadne rapidně dolů. Moje obvodní mne poslala na sono břicha, neřekla kam. Tak jsem pár ordinací obvolal, všude nejdřív za týden, až najednou pan Horák, že mne vezme hned. No juchů. Sice jsem nebyl nalačno, ale prý to nevadí. Takže, z ostatních recenzí tady i já si prošel slovy BOTY NA ČTVEREČEK LINOLEA, NE NA KOBEREC, své věci jako peněženku a doklady v žádném případě nepokládat na stůl, ale do kapes.. Pak už docela srozumitelný výklad, co vše mi je, jako laik nevím, jestli po pravdě nebo cíleně na pozdější prodej, pan Horák má velice zvláštní způsob mluvy, nemůžu říct hrubý nebo nepříjemný, ani milý nebo příjemný, prostě velice zvláštní - asi jako automatizovaný univerzitní profesor mluvící k plné posluchárně. Jelikož jsem si samozřejmě nedonesl ručník na utření, protože ještě ráno jsem nevěděl, že na nějaké sono půjdu, za to jsem dostal trochu vypeskováno a na utření jsem dostal JEDEN PAPÍROVÝ KAPESNÍČEK :-)) při psaní zprávy se doktor zároveň živil jakýmsi gulášem z upatlaného kelímku, pak mi začal vysvětlovat, že jelikož vypadám velice inteligentně, měl bych s ním pohovořit o výživě, pak mi kladl na srdce, abych ho všude doporučoval. PŘES TOTO všechno návštěvu u něj doporučuji, protože na rozdíl od mé obvodní lékařky ihned, ještě před vyšetřením sonografem,jen na základě otázek přišel, na to co mi je. Pokud vydržíte jeho dost nelidský přístup, přijde mi jako dobrý odborník. Více

K. Šípka 282, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - RDG

• Fyzioterapeut

1 názor

„Výborný přístup,profesionalita,Lucinka je sportovec,pomohla mi brzy odhodit berle a rozhýbat koleno,doporučuji!

Gorkého 1432, Pardubice Mapa

Laboratoř pohybu-rehabilitace Pardubice