Pardubice Vii Pardubice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Výborný doktor. Má vynikající přístup k pacientům, vše vysvětlil, je přívětivý a ochotný. Hodně mi pomohl.

Labská kotlina I/1220, Hradec Králové Mapa

Sanatorium Sanus

• „Dobrý den chtěl bych poděkovat a doporučit návštěvu k tomuto lékaři který je na svém místě.. vynikající specialista v oboru. Kéž by bylo takových specialistů více...s pozdravem Vrabec J. Hradec Králové.. ať se daří hlavně zdraví všem.. Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Paní zubařka i sestřička je velmi milá. Jsou velmi ochotné a vstřícné, ošetřuje jemně a vždy vše předem vše vysvětlí, což značně redukuje strach. Mohu jen doporučit! =) Více

Schwarzovo náměstí 890, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Jednoznačně doporučuji. Obávám se, že má paní doktorka přebytek pacientů. Hana

č.d. 102, Býšť Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Jediná zubařka u které jsem ještě jako malá přestala "křičet". Spravovala mi i přední uražené zuby a je to k nepoznání. Opravdu šikovná, hodná a milá. :-) Více

Úzká 109, Chrudim Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „Nejlepší lékař jakého jsem kdy potkal.Svědomitý,slušný a velmi ochotný.Je nutné zdůraznit,že i sestřičky,které u něho pracují jsou velmi příjemné a ochotné. Více

Poliklinika Rokycanova

• „K paní doktorce chodíme už hodně dlouho nejmíň 6 let, Ví jaká jsem ,,posera" co se týče toho dojít si k ní na preventivku a ne až bude nějáký velký problém..Na podzim mi dávala dohromady 2 zuby kde jsem měla zánět,čistila mi kanálky atd..A zuby jsou v pořádku.No bože a že mi jednou vypadla plomba to se stane u každého zubaře..Jak doktorka tak sestřička jsou milé a nikam jinam bych nešla ;) Více

Hraniční 6, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka je vynikající a mohu jen doporučit. Chodím k paní doktorce teprve asi 3 měsíce, ale za tu dobu mě vyřešila více problému než bývalá zubařka za 3 roky. Velice vstřícná, komunikativní a vše do posledního detailu vysvětlí :) Jediné co bych změnil je sestřička. Díky bohu to nemá vliv, ale její přistup je za mě velmi špatný a přijde mi že vždy když tam vždy jdu tak jak kdyby tam byla za trest. Více

Na Kotli 1147, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Ze zubařů mám veliký respekt, ale paní zubařka Nejedlá (dneska již Klementová) je velice příjemná a až díky ní se zubařů nebojím. Vše krásně vysvětlí, nedělá z horší ústní hygieny nebo malého kazu žádnou zkázu, ale mile řekne, že to napravíme. Moc hezky se usmívá a je velice sympatická. Veškeré zákroky jsou bezbolestné a probíhají v bezvadné atmosféře. Podle mého názoru je prostě bezvadná a určitě ji doporučuji. Více

Hradišťská 14, Pardubice Mapa

Zubní centrum Ohrazenice s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Charakterní udělající odborník! Vřele doporučuji!Karel Vinduška

L. Malé 656, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL

• „S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Dokáže nejen vyslechnout, poradit, ale rovněž dát potřebné rady pro další etapy života. Je vnímavá, empatická, kooperativní a vždy dobře rozpozná, o co se jedná. Nenechá si nic nabulíkovat. Vřele ji mohu doporučit. Více

třída Míru 97, Pardubice Mapa

Psychologie A Psychoterapie

• „K panu doktorovi chodím již téměř 30 let, po celou tuto dobu je jeho přístup velmi profesionální, lidský, podařilo se mu zbavit me panického strachu ze zubaře, který jsem získala v mládí. Naučil mě, jak si pořádně čistit zuby, klade velky důraz na prevenci. Nezažila jsem ho ve špatné náladě, i když určitě má své starosti, jako každý jiný. Více

Čáslavská 503, Chrudim Mapa

• Plastický chirurg

„v podstatě jsem spokojená.......................................................................................................... Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Fakultni nemocnice Hradec Králové

• „Paní doktorka je úžasný profesionál s lidským přístupem. Komu se nedaří otěhotnět, tak vřele doporučuji!!! Vše Vám vysvětlí, snaží se o co nejšetrnější přístup..je fakt příjemná... Více

Labská kotlina I/1220, Hradec Králové Mapa

Sanatorium Sanus

• „K paní doktorce chodíme s manželkou dlouhá léta,a naprostá spokojenost pokaždé vám řekne co bude dělat umrtví co se dá ochotná,příjemná. Více

Erno Košťála 870, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka má profesionální a zároveň i lidský přístup. Je velmi ochotná a pomohla mě v největších bolestech, nenechala mě čekat a trpět. Odblokovala páteř, vše vysvětlila a začala následná rehabilitace. Má zlaté ruce i srdce. Pomohla mě po úraze na bruslích, dále jsem řešila problém s krční páteří, výhřez ploténky. Vždy zvolila skvělý postup a vše přizpůsobila aktuálnímu stavu pacienta. Díky paní doktorce a výbornému personálu na RHB jsem vše zvládla. Děkuji! Více

třída Edvarda Beneše 34/1549, Hradec Králové Mapa

Rehabilitace

• Urolog, Fyzioterapeut

„Pane doktore velmi děkuji za pečlivé léčení mé přítelkyně Petry B. na plicním oddělení a za následnou podporu ještě na kardiologii. R.B. Vřele doporučuji. Více

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Pardubická krajská nemocnice, a.s

• „Jsem nad míru spokojená s přístupem paní doktorky a sestřičky. Obě dvě jsou velice příjemné, empatické, dobře naladěné a rozumí svému oboru. Vždy se k nim na prohlídku upřímně těším. V žádném případě bych neměnila. Děkuji Vám za dosavadní péči. Pavlína Malá Více

Poliklinika Rokycanova

• „K paní doktorce Hypské jezdíme s našimi pejsky 10 let. Od banálního očkování až po závažné klinické stavy (císařský řez,pyometra, ....). Vždy, když je třeba,v kteroukoliv hodinu, ona a personál v každé situaci pomůže. Její profesionální přístup je nesrovnatelný s některými jinými veterináři. Opravdu, cena odpovídá kvalitě. Vilmo, děkuji... Více

Medkova 1723, Hradec Králové Mapa

• „Vynikající lékařka,perfektní objednávání,profesionalita a přístup k pacientovi,nejlepší ošetření co jsem kdy zažila,jsem moc ráda,že nás s rodinou vzala do péče a dala nám zuby do pořádku ,vše vysvětlila .Díky ní se ani mé děti zubaře už nebojí .Děkujeme paní doktorko . Více